Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Karafa na vino bohemia crystal

Nalezeno:    157 produktů

Crystalex Karafa na víno Bohemia BAR 1,2 l

Dekanter na víno z bezolovnatého křišťálového skla určený k provzdušňování vín a oddělování vinných usazenin. Dodáváno v barevné kartonové krabičce. 

Crystalex Karafa na víno 0,7 l

Malá karafa na víno z bezolovnatého křišťálového skla.

Crystalex Karafa na víno 1,5 l

Univerzální karafa na víno, kterou můžete použít k podávání vína nebo jako dekanter k provzdušňování vína. Dodáváno v barevné kartonové krabici. 

Crystalex Karafa na víno 1,25 l

Elegantní karafa z bezolovnatého křišťálového skla. Dodávána v barevné kartonové krabici.

BOHEMIA CRYSTAL Karafa na víno VICENZA 1.2l (31A33/1200)

Karafa objem 1200 ml, materiál sklo, vhodné do myčky Pokud máte rádi kvalitní a designové výrobky, skleněné nádobí tradiční české značky Crystalex by nemělo ve vaší domácnosti chybět. Tato značka produkuje výrobky z vysoce kvalitního křišťálového skla bez použití olova. Karafa Vicenza o objemu 1200 ml je vhodná pro servírování zejména červeného vína, protože zajistí jeho správné okysličení. Lze ji samozřejmě používat i na některá bílá vína nebo studené nealkoholické nápoje. Karafa je lehká a má ideální tvar pro pohodlné a bezpečné servírování. Klíčové vlastnosti karafy Vicenza na víno a studené nápoje (1200 ml)Skleněná karafa značky CrystalexTradiční český výrobce kři...

Crystalex Originální karafa na víno Bohemia, ruční výroba 1,25 l

Originální karafa na víno pro nevšední servírování vína. Tradiční ruční sklářská výroba. Karafa je dodávána v hnědé kartonové krabici. 

Crystal Bohemia Bohemia Crystal křištálová karafa na lihoviny Patricien 500 ML

Crystal Bohemia křišťálová karafa na lihoviny Patricien Křišťálovou karafu Patricien mohou využít dámy na koňak, pánové zase na whisky. Hodí se pro každou lihovinu i příležitost, kvůli které se z ní bude nalévat lahodný mok. Perfektně pasuje ke starobylému nábytku, i k modernímu zařízení bytu. S karafou Patricien jednoduše nesáhnete vedle. Nenápadná a přitom elegantní Karafa Patricien je dáma, jak se patří. Má elegantní nevyzývavý vzhled, který zaujme zvláštním ornamentem. Doslova vás uhrane. Možná vám i připomene nějaké historické dílo. Spojuje v sobě nádech historie i moderní doby. Proto je tak jedinečná. Ona totiž nestárne. Dáma vyšlechtěná v Poděbradech Patricien pochází z české skl...

Crystalex Skleněná karafa na víno 1,5 l

Skleněná karafa na víno z foukaného bezolovnatého křišťálového skla. Dodáváno v barevné kartonové krabici.

Crystalex Karafa na víno Bar 1,5 l

Moderně tvarovaná karafa na víno z bezolovnatého křištálového skla. Dodávána v barevné kartonové krabici.

Crystalex Karafa na víno ELENA 1,2 l

Karafa na víno nebo vodu z bezolovnatého křišťálového skla. Dodáváno v barevné kartonové krabici.

Crystalex Karafa na víno Bar 1,5 l

Elegantní skleněná karafa na víno určená k podávání a provzdušňování vína. Dodáváno v barevné kartonové krabičce.

Crystalex Karafa na víno Waterfall 1,5 l

Karafa na víno s elegantní optickou povrchovou úpravou určená k nalévání a provzdušnění vína. Dodávána v barevné kartonové krabici. 

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Karafa na whisky Storm 750 ML Akční cena

Sklárny Bohemia Crystal Český křišťál je proslulý po celém světě a není tomu jinak ani u nás. Skleněné výrobky Crystal Bohemia obsahují 24 % kysličníku olovnatého, díky tomu se na skle lámou sluneční paprsky a vytvářejí na brusu překrásnou hru barev. Některé produkty od Crystal Bohemia rozhodně nepřehlédnete - nejen pro jejich schopnost práce se světlem, ale také pro rozměry. Nejtěžší výrobky váží až 20 kilogramů. Olovnatý křišťál je křehký a nepatří do myčky. Pardubické sklo ochráníte před matnými skvrnami mytím v jarové vodě a jemným kartáčkem. Křišťál vzniká v pardubické továrně téměř 150 let, od roku 2008 se pod značkou Crystal Bohemia produkty z rukou 330 zaměstnanců vyvážejí do celého...

Crystal Bohemia MARIA karafa na whisky 0,8 l

Originální karafa na whisky z olovnatého českého křišťálového skla. Dodáváno v dárkové krabici.

Crystal Bohemia Karafa na whisky TIMESQUARE 0,8 l

Moderní karafa vhodná na whisky a jiné lihoviny se skleněným uzávěrem z masivního olovnatého křišťálového skla. Dodávána v dárkové krabici.

-->