Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Karafa s uzaverem

Nalezeno:    28 produktů

Crystalex Skleněná karafa s uzávěrem 1 l

Luxusní skleněná karafa s uzávěrem z foukaného křišťálového skla vhodná na víno, whisky i jiné nápoje.

Crystalex Skleněná karafa s uzávěrem Crystal 1 l

Ručně vyrobená karafa na víno se skleněným uzávěrem. Dodávána v hnědé kartonové krabici.

Crystalex Skleněná karafa Bohemia s uzávěrem 1 l

Skleněná karafa se skleněným uzávěrem z bezolovnatého foukaného křišťálového skla. Dodáváno v hnědé kartonové krabici.

Skleněná karafa s červeným silikonovým uzávěrem Sagaform Flip, 1 l

K vínku je karafa s vodou téměř samozřejmost. Staňte se hostitelem roku a mějte i tento detail podchycený. Karafa Flip je vybavena nálévkou, která zadržuje led a plovoucích přísady při nalévání a zároveň zamezuje nechtěnému odkapávání. O značce: Umí být hraví, poetičtí i veselí zároveň. Právě proto se skandinávská značka Sagaform stala celosvětovou ikonou, kterou nelze přehlédnout. Ať už během toho, co vám bude dělat společníka u sklenky vína, hrnku čaje nebo pomáhat se servírováním jídla.

Simax Skleněná karafa VIVA se samouzavíratelným uzávěrem 1,25 l Barva víčka: Zelená

Elegantní skleněná karafa s plastovým samootvíratelným uzávěrem a těsnící plastovou vložkou. Dodáváno bez kartonové krabičky.

Simax Skleněná karafa VIVA se samouzavíratelným uzávěrem 1,25 l Barva víčka: Červená

Elegantní skleněná karafa s plastovým samootvíratelným uzávěrem a těsnící plastovou vložkou. Dodáváno bez kartonové krabičky.

Simax Skleněná karafa VIVA se samouzavíratelným uzávěrem 1,25 l Barva víčka: Černá

Elegantní skleněná karafa s plastovým samootvíratelným uzávěrem a těsnící plastovou vložkou. Dodáváno bez kartonové krabičky.

ReTap Skleněná karafa 1,2l s dřevěným uzávěrem

ReTap Skleněná karafa 1,2l s dřevěným uzávěrem - Designová, skleněná karafa z tvrzeného borosilikátového skla, které je vysoce odolné a vhodné pro studené i teplé nápoje. Skvělá alternativa ke škodlivým PET láhvím. S doživotní zárukou při rozbití.

Karafa SIMAX Exclusive Indis 1 l

Exklusivní skleněná karafa s kovovým samootvíratelným uzávěrem a tvrzenou těsnící plastovou vložkou. Karafa je vyrobena z borosilikátového skla SIMAX české výroby.

Simax Skleněná karafa INDIS 1,1 l

Elegantní skleněná karafa s kovovým samootvíratelným uzávěrem a tvrzenou těsnící plastovou vložkou.

Orion Skleněná karafa s víkem, 0,8 l

Karafa s kovovým samootvíratelným uzávěrem v silikonovém víčku. Při nalévání z karafy se uzávěr automaticky otvírá, při postavení zpět na stůl se sám uzavře. Karafa bude díky svému elegantnímu tvaru ozdobou vašeho stolu. Využijete ji na servírování vína, vody i osvěžujících nápojů. Vhodná do myčky nádobí, ale pokud chcete zachovat lesklý a nepoškozený povrch výrobku, mytí v myčce nedoporučujeme. Vhodná do chladničky.

Karafa sklo/UH víčko 0,8l ORION

Karafa s kovovým samootvíratelným uzávěrem v silikonovém víčku. Závaží nabízí automatické uzavření karafy. Při nalévání z karafy se uzávěr automaticky otvírá, při postavení zpět na stůl se sám uzavře. Při servírování nápojů bude díky svému elegantnímu tvaru ozdobou vašeho stolu. Využijete ji na servírování vína, vody, osvěžujících nápojů. Materiál: sklo, plast, nerez. Černé víčko. Vhodná do myčky na nádobí, ale pokud chcete zachovat lesklý a nepoškozený povrch výrobku, nedoporučujeme ji. Vhodná do chladničky. Rozměry: objem 0,8 l, pr. 9,5 cm, v. 28 cm.

Karafa sklo/UH víčko 1l ASS ORION

Karafa s kovovým samootvíratelným uzávěrem v silikonovým víčku. Závaží nabízí automatické uzavření karafy. Při nalévání z karafy se uzávěr automaticky otvírá, při postavení zpět na stůl se sám uzavře. Při servírování nápojů bude díky svému elegantnímu tvaru ozdobou vašeho stolu. Využijete ji na servírování osvěžujících ovocných nápojů, vody, vína,...Materiál: sklo, plast, nerez. Barevný assort víček. Vhodná do myčky na nádobí, ale pokud chcete zachovat lesklý a nepoškozený povrch výrobku, nedoporučujeme ji. Vhodná do chladničky. Rozměry: objem 1 l, pr. 12,5 cm, v. 25 cm.

PEUGEOT CAPITAINE dekantér

Karafa s uzávěrem CAPITAINE získala své jméno ve světě mořeplavby. Díky svému velmi plochému a širokému dnu to byla jediná karafa, která se na lodi nepřevrhla. Její velkorysý tvar je ideální na provzdušnění mladého červeného vína.