Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kastan tinktura z bylin 50 ml

Nalezeno:    67 produktů

Serafin Jmelí - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Jmelí - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3.

Serafin Vlaštovičník – tinktura z bylin 50 ml

Serafin Vlaštovičník – tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3.

Serafin Vrbovka - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Vrbovka - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3.

Serafin Světlík - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Světlík - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby a potencovaný D3.

Serafin Kozlík - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Kozlík - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3. Podporuje spánek a relaxaci.

Serafin Řimbaba - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Řimbaba - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3. Podporuje relaxaci a menopauzální komfort.

Serafin Echinacea - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Echinacea - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3. Podporuje imunitu, kůži, vlasy a nehty.

Serafin Šalvěj - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Šalvěj - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3. Podporuje imunitu, snižuje pocení a podporuje přirozenou funkci ženských orgánů.

Serafin Kontryhel - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Kontryhel - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3. Podporuje správnou menstruaci, ženské pohlavní orgány a snižuje premenstruační syndrom.

Serafin Kotvičník - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Kotvičník - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3. Podporuje normální funkce pohlavních orgánů, přirozenou obranyschopnost, svaly a svalový tonus.

Serafin Ostropestřec - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Ostropestřec - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3. Podporuje správné funkce jater a žlučníku, trávení a hladinu cukru a tuku v krvi.

Serafin Grep - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Grep - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní výtažek vyrobený z grepových semen speciálním postupem výroby. Podporuje imunitní systém a správnou mikroflóru v těle.

Serafin Pampeliška kořen - tinktura z bylin 50 ml

Serafin Pampeliška kořen - tinktura z bylin 50 ml Vysoce kvalitní bylinný výtažek vyrobený z čerstvých bylin speciálním homeopatickým postupem výroby, potencovaný D3.

Serafin byliny Štětka - tinktura z bylin 50 ml

Složení: Štětka planá je hojně se vyskytující rostlina, kterou najdeme na pustých místech, rumištích, březích vodních toků. Má ráda půdy vlhké, neutrální nebo zásadité, kamenité i hlinité. V podzimních měsících se sbírá její suché květenství a používá se na dekorativní účely. Podobným druhem je Štětka soukenická, která se dříve pěstovala na výrobu příze. Bylináři však znají skvělé účinky nejenom nati Štětky plané, ale zejména kořene. Působení kořene je skvěle popsáno v Herbáři léčivých rostlin od Jiřího Janči a Josefa A. Zentricha, dále také v knize "Přírodní léčba boreliózy" jejímž autorem je profesor Wolf Dieter Storl.

Naděje-byliny NADĚJE-PODHORNÁ Tinktura z bylin - Grapefruit 50 ml

Složení: voda, alkohol 40 % obj., grapefruit semena Plod grapefuit je odedávna využíván jako ovoce, které obsahuje hodně různých vitamínů, hlavně C. Náhodou se ovšem přišlo na to, že nejvíce látek prospěšných pro člověka je obsaženo hlavně v semenech. Extrakt ze semen grapefruitu je využíván jako tinktura na vnitřní užívání, nebo rozpuštěný v olivovém oleji na potírání pokožky. Jeho hlavní předností je schopnost udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech. O firmě Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Ministerstvem zdravotnictví. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad. Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, k...