Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kazeta na kontaktni cocky kvetiny

Nalezeno:    7 produktů

Kazeta na kontaktní čočky - květiny

Designová cestovní kazeta - vzhled květiny, kazeta obsahuje: láhev na roztok, zrcátko, pouzdro na kontaktní čočky a pinzetu.

Kazeta na kontaktní čočky - smajlík

Designová cestovní kazeta - vzhled smajlík, kazeta obsahuje: láhev na roztok, zrcátko, pouzdro na kontaktní čočky a pinzetu.

Kazeta na kontaktní čočky - pruhy

Designová cestovní kazeta - vzhled pruhy, kazeta obsahuje: láhev na roztok, zrcátko, pouzdro na kontaktní čočky a pinzetu.

Kazeta na kontaktní čočky - žena

Designová cestovní kazeta - vzhled žena, kazeta obsahuje: láhev na roztok, zrcátko, pouzdro na kontaktní čočky a pinzetu.

Kazeta na kontaktní čočky - motýl

Designová cestovní kazeta - vzhled motýl, kazeta obsahuje: láhev na roztok, zrcátko, pouzdro a pinzetu.

Bref DeLuxe Magic tuhý WC blok s vůní měsíční květiny 3x50 g

Odrážky Obsahujenbspaktivní čisticí pěnu Účinněnbspodstraňuje vodní kámen Chránínbspproti nečistotám Onbsp40 více prémiové vůně Nádherná vůně měsíční květiny Popis WC blok Bref DeLuxe Přichází inovace od značky Bref Bref DeLuxe nabízí elegantní a příjemné vůně prémiové kvality inspirované jemnými parfémy Luxusní parfémy pro vaší toaletu WC blok vaši toaletu nejen nádherně provoní ale zároveň ji dokonale vyčistí a dodá ji perfektní lesk Bref prezicně odstraňuje vodní kámen a veškeré nečistoty které se nachází v mísenbsp nbsp Použití Zavěste pod okraj WC mísy Produkt je určen k přímému použitíVideo Složení Složení méně než 30 aniontové povrchově aktivní látky 5 15 neiontové povrchově akti...

Glade Automatic Spray náhradní náplň Relaxing zen 269 ml

odrážky Osvěžovač vzduchu GLADE jako vyměnitelná náplň Nová technologie pohlcování pachů Obnovuje svěžest a zanechává příjemnou vůni až 60 dnů Příjemná vůněnbspjaponské zahrady Eliminuje zápachy bez jejich překrytí popis Popis Glade náhradní náplň do automatického osvěžovače vzduchu Japonská zahrada eliminuje nepříjemný zápach a dodá svěží vůni až 60 dní Je ideální pro větší místnosti Vzduch je hřejivý voda chladivá květiny plné života a duše klidná to se tóny chroupavého jablka setkávají s orosenými kvítky a santalovým dřevem Unikátní kombinace jemných vůní vodních květin a ovoce přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova nbsp Použití Používejte pouze v dobře větraných prostor...