Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kelimek s brckem

Nalezeno:    52 produktů

Plastový kelímek s brčkem, 450 ml

Praktický kelímek s víčkem a brčkem vám pomůže dodržet pitný režim a mít nápoj vždy po ruce. Využijete ho na cestách nebo v kanceláři. Rozměry: pr. vrchní 10 cm, v. 16 cm, objem 450 ml. Dodávame ve 3 trendy letních designech bez možnosti výběru.

Samolepka na zeď Kelímek s brčkem 0105

Samolepka na zeď Kelímek s brčkem 0105 z kategorie Nápoje je v prodeji ve velikostech od 60x78cm do 120x156cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

Samolepka na zeď Kelímek s brčkem 0122

Samolepka na zeď Kelímek s brčkem 0122 z kategorie Nápoje je v prodeji ve velikostech od 60x78cm do 120x155cm. Vybrat si můžete ze 40 barevných variant tak jak nálepku vidíte, nebo zrcadlově otočenou. Samolepka je vyrobena ze speciální světlostálé matné fólie určené k lepení na zeď, a bude na zdi vypadat jako namalovaná.

EPline Drinkeez - kelímek s brčkem - 8 druhů

Jak to máte vy? Také vaše dítě nechce pravidelně pít? S brčkem Drinkeez bude pití zábava. Stačí nasadit zvířátko na brčko a začít pít. Jakmile proteče nápoj skrz zvířátko, začne zvířátko vydávat zvuky. Pokud přestane tekutina brčkem proudit, zvířátko přestane zvuky vydávat. A to není všechno. Tady zábava nekončí. Sundejte zvířátko z brčka, stiskněte tlačítko a zvířátko se opět ozve. Assort: kočka, pes, prasátko, ovečka, koník a kravička. Balení obsahuje: zvířátko se zvukem, brčko a kelímek. Výrobek vyžaduje 3× A76/LR44 baterie (jsou součástí balení).

LEGO Ninjago Classic kelímek s brčkem - červená - LEGO

Nový LEGO® kelímek s brčkem s motivem LEGO ICONIC. Pokud z láhve zrovna nepijete, jednoduchým pohybem uzavřete víčko a brčko se automaticky schová. Láhev jistě potěší všechny LEGO fanoušky. Rozměry: průměr 87 mm, výška 158 mm. Objem 500 ml. Materiál neobsahuje bisfenol A (BPA) ani ftaláty. Bez použití PVC. LEGO Ninjago Classic kelímek s brčkem - červená - LEGO od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

-->