Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Keramicka konvice cervena

Nalezeno:    6 produktů

Bloomingville Čajová keramická konvice Tia red, červená barva, keramika

Bloomingville Čajová keramická konvice Tia red, červená barva, keramika. Keramická čajová konvice s ručně malovým červeným vzorem. Keramika je vyrobena a malovaná ručně. Znaky ruční výroby jsou malé nedostatky v glazuře, které nejsou vadou. Je možné mýt v myčce nádobí a do mikrovlnné trouby. Rozměry: 18 x 15 x 11 cm, objem 800 ml za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Červená keramická konvice Dakls Dots, 1 l

Vychutnejte si váš oblíbený šálek čaje z této rozkošné konvice s puntíky. K mání je ve čtyřech barevných provedeních, nám se ale líbí všechny. Co vám? ♥ O značce: Drobnosti, které potěší a jsou za hubičku. Tak by se daly jednoduše vystihnou dekorace a doplňky, které nabízí značka Dakls. Jsou ideální volbou, pokud se chystáte vnést do svého bydlení trochu stylu inspirovaného pohodovým venkovem. A pokud hledáte ideální dáreček pro své nejbližší, s touto značkou vedle nešlápnete.

Červená keramická konvice Antic Line Tea Red, 480 ml

Výrazná červená barva oživí vaši kuchyň a tyto kousky svým retro stylem potěší téměř každého. Výbava od značky Antic Line přináší nádech starých časů, ale rozhodně nepatři do starého že....porcelánu :)

ForLife Čajová konvice Curve 0,7 l, červená

Keramická čajová konvička Curve o objemu 0,7 litru s extra jemným nerezovým čajovým sítkem a víčkem, je navržena pro jednoduchý a pohodlný způsob přípravy vašeho oblíbeného šálku čaje. Extra jemné sítko umožňuje přípravu všech druhů sypaného čaje - od nejjemnějších čajů typu Rooibos až po celolistové čaje jako je Oolong. Konvičku je možné mýt v myčce nádobí, doporučujeme ruční mytí. Vhodné do mikrovlnné trouby (kromě nerezového sítka). Není určeno k použití na přímých zdrojích tepla. Odolá teplotám až do 100°C. Vroucí vodu nalijte do konvice až po 15-20 sekundách od sejmutí z tepelného zdroje.

ForLife Čajová konvice Stump, 0,5 l. červená

Trendy čajová konvička pro snadnou přípravu čaje. Čajová konvice Stump s extra jemným nerezovým sítkem a pevně přichyceným odklopným víčkem je navržena pro jednoduchý a pohodlný způsob přípravy vašeho oblíbeného čaje. Extra jemné sítko umožňuje přípravu všech druhů sypaného čaje - od nejjemnějších čajů typu Rooibos až po celolistové čaje jako je čaj Oolong. Čajová konvička Stump je vhodná i na přípravu porcovaného čaje - čaje v sáčcích. Keramická konvička je opatřena bezolovnatou glazurou. Konvičku je možné mýt v myčce nádobí, doporučujeme ruční mytí. Není určeno k použití na přímých zdrojích tepla. Odolá teplotám až do 100°C. Vroucí vodu nalijte do konvice až po 15-20 sekundách od sejmutí ...

ForLife Čajová konvice Curve 1,3 l, červená

Keramická čajová konvička Curve o objemu 1,3 litru s extra jemným nerezovým čajovým sítkem a víčkem, je navržena pro jednoduchý a pohodlný způsob přípravy vašeho oblíbeného šálku čaje. Extra jemné sítko umožňuje přípravu všech druhů sypaného čaje - od nejjemnějších čajů typu Rooibos až po celolistové čaje jako je čaj Oolong. Konvičku je možné mýt v myčce nádobí, doporučujeme ruční mytí. Vhodné do mikrovlnné trouby (kromě nerezového sítka). Není určeno k použití na přímých zdrojích tepla. Odolá teplotám až do 100°C. Vroucí vodu nalijte do konvice až po 15-20 sekundách od sejmutí z tepelného zdroje. Tip: vyberte si ze šikoké nabídky čajových hrníčků a šálků na eshopu Popasta.cz....