Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Keramicka panev 24cm

Nalezeno:    49 produktů

Ibili Keramická pánev Vital 24cm

Pánev na indukci z litého hliníku s nepřilnavým keramickým povrchem.

Magnet 3Pagen Keramická pánev "Glamour", zelená pr. 24cm

Nyní jsme naše keramické pánve s bílým nepřilnavým povrchem zhotovili do kovového provedení edice "Glamour"! Vzhled je nový, kvalita je prvotřídní jako doposud: 100% odolnost vůči poškrábání, bez obav ze zbarvení. Smažíte i pečete jako na přírodním kameni, bez přídavku tuku, bez obav z připálení nebo přichycení. Optimální rozložení tepla napomáhá šetřit energii. Praktické: příjemně padnoucí a tepelně izolované rukojetě jsou odnímatelné.

Fiskars All Steel pánev 24cm 1023759

Nerezová pánev pro zvláštní příležitosti o průměru 24 cm. Nepřilnavá keramická Ceratec vrstva rovnoměrně ohřívá a dodává jídlu lepší chuť. Silné, třívrstvé dno je optimalizované pro efektivní ohřev na všech druzích sporáků.

All Steel pánev 24cm Fiskars 1023759

Nádobí z řady All Steel je vyrobeno z odolné nerezové oceli. Silné, třívrstvé dno řady All Steel je optimalizováno pro efektivní a rovnoměrné ohřívání na všech typech varných desek. Madlo z nerezové oceli je bezpečné a zůstává během vaření na varné desce studené. Odolná pánev z nerezové oceli s nepřilnavou keramickou vrstvou Ceratec je vhodná pro všechny druhy varných desek. Vysoce kvalitní pánev z nerezové oceli pro univerzální použití při vaření Nepřilnavá keramická vrstva Ceratec rovnoměrně ohřívá a dodává jídlu lepší chuť Silné, třívrstvé dno je optimalizované pro efektivní ohřev na všech druzích varných desek Příjemné nerezové držadlo Použití v troubě do 240°C Vhodná do myčky Průměr: ...