Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Klece pro kraliky dvoupatrovky

Nalezeno:    83 produktů

VÝSTAVNÍ KLEC PRO KRÁLÍKY SKLÁDACÍ 4KÓJE

Výstavní klec pro králíky skládací. Vhodná pro velká plemena. 2000x500x500 mm Přední strana je s dvířky, otevíratelnými do boku. Plechové přepážky a drátěný vrch. Klece jsou bodově svářeny a následně žárově zinkovány pro dlouhou životnost a bezůdržbovost. Síla nosných drátů 6 mm v kombinaci s 4 mm. Výplň drát o síle 3 mm a roztečí 32mm. V místě zavěšení přepážek sila drátu 5 a 6 mm. Na přepážkách jsou nabodovány 4 plechové háčky o síle 2 mm a šířce 14 mm. Díky malé třecí ploše ve spojích se klece snadno skládají a rozkládají. Nikde se nic nedře a nešponuje. Na jednotlivých dílech klece jsou 4 nosné dráty. Nedochází k pružení výplně. Orientační váha cca 15 kg. ilustrativní obrázek - skládá...

VÝSTAVNÍ KLEC PRO KRÁLÍKY SKLÁDACÍ 3KÓJE

Výstavní klec pro králíky skládací. Vhodná pro velká plemena. 1830x600x600mm Přední strana je s dvířky, otevíratelnými do boku. Plechové přepážky a drátěný vrch. Klece jsou bodově svářeny a následně žárově zinkovány pro dlouhou životnost a bezůdržbovost. Síla nosných drátů 6 mm v kombinaci s 4 mm. Výplň drát o síle 3 mm a roztečí 32mm. V místě zavěšení přepážek sila drátu 5 a 6 mm. Na přepážkách jsou nabodovány 4 plechové háčky o síle 2 mm a šířce 14 mm. Díky malé třecí ploše ve spojích se klece snadno skládají a rozkládají. Nikde se nic nedře a nešponuje. Na jednotlivých dílech klece jsou 4 nosné dráty. Nedochází k pružení výplně. Složený orientační rozměr 243x60x3 cm váha cca 15 kg. ilu...

Flamingo Klec pro králíky SPRINTERS modrá 85cm

Masivní klec pro králíky v modré barvě ve velikosti 85cm. Dvířka jsou umístěná v horní části klece.

Flamingo Klec pro králíky SPRINTERS modrá 60cm

Masivní klec pro králíky v modré barvě ve velikosti 60cm. Dvířka jsou umístěná v horní části klece.

Karlie tunel pro králíky 20/120cm

Detailní popis produktu Poskytne soukromí k odpočinku a poslouží i jako prolézačka při hře. Tunel je velice stabilní díky vyztužené spirále. Tunel můžete zvířátkům dát do klece nebo i ven na trávník. S dřevěným občerstvením a 2 stanovými kolíky k upevnění. Nylonový materiál (snadno se setře). Barva: dle dostupnosti na skladě Rozměry : průměr 20 cm / délka 120 cm

Flamingo Klec pro králíky SPRINTERS modrá 120cm

Masivní klec pro králíky v modré barvě ve velikosti 120cm. Dvířka jsou umístěná v horní i v boční části klece.

Flamingo Klec pro králíky SPRINTERS modrá 100cm

Masivní klec pro králíky v modré barvě ve velikosti 100cm. Dvířka jsou umístěná v horní i v boční části klece.

Karlie tunel pro králíky 20/120 cm

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Nylonový tunel pro králíky k odpočinku i prolézání. Je velice stabilní díky vyztužené spirále. S dřevěným občerstvením a 2 stanovými kolíky k upevnění. Karlie tunel pro králíky 20/120 cm je ideálním doplňkem do klece i mimo ni.

VL Crispy Sticks pro králíky/činčily Byliny 2x70g

Doplňkové krmivo pro králíky a činčily.Krmný návod: uístěte do klece a nechte volně k dispozici.Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukr, oleje a tuky

VL Crispy Sticks pro králíky/morčata Ovoce 110g

Doplňkové krmivo pro králíky a morčata.Krmný návod: uístěte do klece a nechte volně k dispozici.Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukr, ovoce (1% meruňky, jablka, hrušky, rozinky, bezinky), oleje a tuky.

Versele-Laga Sticks Mountains tyčinky pro králíky a činčily 2ks

Tyčinky s bylinami pro králíky a činčily - 2 ks. Doplňkové krmivo pro králíky a činčily. Krmný návod: uístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukr, oleje a tuky.

VL Crispy Sticks pro králíky/morčata Zel.Louka 2x70g

Doplňkové krmivo pro králíky a morčata, Tyčinky s pampeliškami a listovou zeleninou pro králíky a morčataKrmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispoziciSložení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukry, pampelišky, zelenina, oleje a tuky. 

Versele-Laga Sticks Fruits tyčinky pro králíky a morčata 2ks

Popis Tyčinky s ovocem pro králíky a morčata - 2 ks. Doplňkové krmivo pro králíky a morčata. Krmný návod: uístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukr, ovoce (1% meruňky, jablka, hrušky, rozinky, bezinky), oleje a tuky.

Versele-Laga Sticks Fruits tyčinky pro králíky a morčata 2ks

Tyčinky s ovocem pro králíky a morčata - 2 ks. Doplňkové krmivo pro králíky a morčata. Krmný návod: uístěte do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukr, ovoce (1% meruňky, jablka, hrušky, rozinky, bezinky), oleje a tuky.

Versele-Laga Sticks Green tyčinky pro králíky a morčata 2ks

Popis Doplňkové krmivo pro hlodavce. Tyčinky VERSELE-LAGA Crispy zelená louka pro králíky a morčata 110g - Doplňkové krmivo pro králíky a morčata. Se závěsným klipem. Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici. Složení: obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukry, pampelišky, zelenina, oleje a tuky. Tyčinky s pampeliškami a listovou zeleninou pro králíky a morčata - 2 ks.

-->