Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Klobouk slamak

Nalezeno:    20 produktů

klobouk Slamák

NOVÉ ZBOŽÍ na obvod cca 55cm

Letní klobouk / slamák unisex

Letní klobouk (slamák) je nejen stylový, ale také vás ochrání před slunečními paprsky. Zdobí ho jednobarevná stuha. Šířka krempy je 4 cm.

Letní klobouk / slamák unisex

Letní klobouk (slamák) v teplých dnech využijí dámy i pánové. Je nejen stylový, ale také vás ochrání před slunečními paprsky. Šířka krempy je 8 cm.

Letní klobouk / slamák unisex

Letní klobouk (slamák), který zdobí jednobarevná stuha, v teplých dnech využijí dámy i pánové. Je nejen stylový, ale také vás ochrání před slunečními paprsky. Šířka krempy je 4 cm.

Dámský letní klobouk / slamák

Letní či plážový klobouk bude vaším parťákem v parném létě nebo na dovolené, protože vás ochrání před sluncem. Klobouk má dobře padnoucí tvar, je vyrobený z papírové slámy, díky tomu je lehký. Šířka krempy je 8 cm. Tvar je kulatý. V potním proužku uvnitř klobouku je stahovací stužka, pomocí které si můžete velikost klobouku upravit.

Dámský letní klobouk / slamák

Letní klobouk bude vaším stylovým společníkem v parném létě nebo na dovolené, protože vás ochrání před sluncem. Díky mašli působí elegantně. V potním proužku uvnitř klobouku je stahovací stužka, pomocí které si můžete velikost klobouku upravit. Zároveň je klobouk opatřený pruženkou, ale v případě potřeby ji můžete lehce odstřihnout. Šířka krempy je 9 cm. Jednotlivé části klobouku.

Letní klobouk / slamák unisex

Letní klobouk, který zdobí jednobarevná stuha, v teplých dnech využijí dámy i pánové. Šířka krempy je 4,5 cm.

Dětský letní klobouk / slamák

Letní dětský klobouk zdobí jednobarevná stuha a potisk. V teplých dnech skvěle ochrání před sluncem. Šířka krempy je 4 cm.

Dětský letní klobouk / slamák

Letní dětský klobouk zdobí jednobarevná stuha. Je nejen stylový, ale v teplých dnech skvěle ochrání před sluncem. Šířka krempy je 4 cm.

Letní klobouk / slamák unisex

Letní klobouk v teplých dnech využijí dámy i pánové. Zdobí ho jednobarevná stuha. Šířka krempy je 6 cm. Obvod: 57 cm Výška: 10 cm Hmotnost: 63 g Složení: papírová sláma, polyester

Dámský letní klobouk / slamák

Dámský letní klobouk je stylovým i praktickým doplňkem v horkých dnech. Kolem koruny má provázek, který je doplněný korálky. Provázek je ke klobouku přilepený, nelze ho sundat. Šířka krempy je 11 cm.

Dámský letní klobouk / slamák

Dámský letní klobouk je nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem v horkých dnech. Kolem koruny má zlatý řetízek, který je ozdobený střapci. Řetízek je ke klobouku přišitý, v případě potřeby se dá sundat. Šířka krempy je 12 cm a na koncích má roztřepené okraje. Jednotlivé části klobouku.

Dámský letní klobouk / slamák

Letní klobouk bude vaším stylovým parťákem v parném létě nebo na dovolené, protože vás ochrání před sluncem, ale zároveň působí díky mašli elegantně. Okraj klobouku je zpevněný drátem, který můžete tvarovat. V potním proužku uvnitř klobouku je stahovací stužka, pomocí které si můžete velikost klobouku upravit. Šířka krempy je 9,5 cm.

Dámský klobouk / slamák k dozdobení s otřepeným okrajem

Letní či plážový klobouk je elegantní ozdobou hlavy v parném létě nebo na dovolené. Slunce si s ním užijete naplno, skvěle vás před ním ochrání. Klobouk má dobře padnoucí tvar, je vyrobený z papírové slámy, díky tomu je lehký. Šířka krempy je 12,5 cm. Tvar je kulatý. V potním proužku uvnitř klobouku je stahovací stužka, pomocí které si můžete velikost klobouku upravit. Náš tip: klobouk můžete ozdobit mašlí, která bude barevně ladit s ostatním oblečením. Nebo si na šňůrku navlečte např. korálky a mušle, které vám nejen připomenou skvělou dovolenou, ale budou i příjemným oživujícím detailem. Pokud máte rádi styl boho, dozdobte klobou peříčky, dřevěnými korálky a koženými šňůrkami. Klobouk můž...

Klobouk lady, dámský slamák se stužkou

NOVÉ ZBOŽÍ slaměný klobouk lady, vel.53 Barva stuhy růžová a šedá