Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kminovy liker 0 5l

Nalezeno:    192 produktů

Becherovka likér 38% 0,5L

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>likér</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>likér</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>0,5L</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>Jan Becher</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>38</p><p><strong>Původ</strong><br>Česká republika</p>

Karafa na likér 0,5l

Krásná jednoduchá a čistá karafa na vyjímečný likér. Likérovka je vyrobená z těžkého skla PB24, vytváří prvorepublikový jednoduchý a čistý design pro nádherné české likéry. Karafa je vyrobena z rukou českých mistrů ze skláren Bohemia Crystal.

Vaječný Likér 0,5l 15% Božkov

Země: ČR, Výrobce: Stock Plzeň-Božkov, Obsah alkoholu: 15 % %, Objem: 0,5 l, Alergeny: obsahuje MLÉKO, cukr, melasový líh, VEJCE - vaječné žloutky, aroma, barviva, Servírování: podávejte vychlazený jen tak, nebo jej doporučujeme do kávy, skvělý je k dortům a na zmrzlinové poháry. °C, Další informace: Jemný krémový vaječný likér s příjemně sladkou chutí a vanilkovou vůní.

Levandulový likér Ullersdorf 35% 0,5l

Jediný likér z produkce Ullersdorf vyrobený tzv. teplou cestou skrývá zajímavý příběh vzniku i výroby. Receptura byla vytvořena na zadání manželů Drlíkových, majitelů Levandulového statku v Bezděkově u Úsova, kteří již po několik let levanduli pěstují. Inspirováni francouzskou tradicí výroby levandulového likéru „eau de vie de lavande" jsme zkombinovali levanduli s citronovým oplodím a koriandrem. Macerát těchto ingrediencí citlivě vydestilovaný dává pr...

Mahlerovka Telčský likér 30% 0,5l

Telčský likér Tento skvostný alkoholický nápoj s vanilkovou příchutí a letmým náznakem horských bylin přímo vybízí k posezení, rozjímání a harmonizaci vaší duše. Ochutnejte všemi smysly.   

Puškvorcový likér Ullersdorf 35% 0,5l

Jedna z teorií říká, že puškvorec dovezli do Evropy při svých nájezdech ve 12. – 14. století Tataři, kteří věřili, že rostlina čistí vodu (což je mimochodem pravda) a tak ji házeli nejen do jezer a řek, ale také do studní. Rostlina od té doby zdomácněla ve větší části Evropy a byly odhaleny i další příznivé účinky látek obsažených hojně především v oddenku. Jedním z puškvorcových produktů, který obsahuje látky klidnící přede...

Božkov bylinný likér 33% 0,5l

Jedinečná kombinace směsi bylin a koření, jejímž základem jsou sladká meduňka, svěží máta, voňavá skořice a osvěžující citronová kůra. Nejlépe vychutnáte ve společnosti přátel vychlazený samotný nebo v kombinaci s Vineou či Kofolou. Na zdraví! 

Galli Kávový Likér 0,5l 20% (809555082437)

Likér ostatní, země původu Česká republika. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. Likér patří mezi originální alkohol vhodný na rodinné oslavy i večírky. Svou chutí a vlastnostmi zaujme ženy i pány. Tento typ se řadí mezi Likér GALLI DISTILLERY má svůj původ v zemi, kterou je Česká republika. Likér je prodáván v lahvích s objemem 0,5 l. Likér GALLI DISTILLERY má ve složení 20% alkoholu, díky čemuž má jemnou chuť a hodí se spíše pro dámy. Rozhodující vlastnosti likéru Galli Kávový Likér 0,5l 20% Pochutnejte si na oblíbeném likéru Ukrývá se v něm 20% alkoholu, to ocení zejména dámy Země původu: Česká republika Likér GALLI DISTILLERY dodáván je v láhvi o ...

CORDIAL LIKÉR 35% 0,5l (holá láhev)

Likér je vytvořen kombinací extraktu z lipového květu a bílého vína. Vyznačuje se medovou barvou a sladkým aroma s tóny lipového květu. Likér chutná výtečně jak samostatně ledově vychlazený, tak i ve formě studených či horkých koktejlů. U příležitosti výročí vytvořil barmistr Aleš Půta z Cordialu nový horký koktejl, vhodný pro nadcházející zimu.

Anton Kaapl Borůvkový likér 28% 0,5l

Anton Kaapl Borůvkový likér 28% Vyrobeno macerací a lisováním lesních borůvek ručně sbíraných v panenské přírodě Novohradských hor v ovocném destilátu s přidáním meduňky lékařské, vanilkových lusků z Madagaskaru, kyseliny citrónové a doslazeno cukrem. Likér je ředěn demineralizovanou vodou ze 102 metrů hlubokého vrtu v klikovském souvrství Třeboňské pánve. Bez dalších přísad. Typický je jemný zákal.

Mahlerovka likér 30% 0,5L (holá lahev)

Mahlerovka je staročeský likér s výraznou vůní lipového květu, bylinným podtónem a dlouho trvající medovou dochutí, jehož doložená výrobní historie sahá do roku 1861, kdy výrobu zahájil jihlavský občan Bernhard Mahler, otec Gustava Mahlera.

Apicor AZTEQ čokoládový likér 25% 0,5l

AZTEQ čokoládový likér 25% Světově ojedinělý postup výroby dokonale pojí chuť hořké čokolády a horského medu. Laskomina, kterou je těžké přestat ucucávat. složení: velejemný líh, kakaové boby a med.

Jesenická Bylinná 40% 0,5L - přírodní likér

Jesenická Bylinná je klasický horský elixír. Bylinná má záměrně snížený obsah cukru, aby nezanechal příliš sladkosti na jazyku. K jeho výrobě je využívají klasické léčivé horské a alpinské byliny jako žlutý hořec, andělika lékařská nebo pelyněk pravý.

GALLI DISTILLERY Galli Mandlový likér 25% 0,5l

Galli Mandlový likér 25% Mandlový likér, jehož základem je jablkový destilát. V něm se macerují mandlová a meruňková jadérka, které dodají likéru hořkou chuť. 100% přírodní likér bez barviv a dochucovadel. Hořko-sladká dobrota, která skvěle pasuje ke kávě a dezertům.

Ostružina Exclusive Likér 20% 0,5L | Destilerka.cz

Ostružinový likér z řady Exclusive od Svacha byl vyráběn studenou macerací ve velejemném lihu společně se směsí koření, jemné kávy a cukru. Výsledný likér je velmi příjemný na takovéto domácí pochutnáníčko.