Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kobercova paska bila

Nalezeno:    3 produkty

Páska kobercová oboustranná lepicí 64620, 10 m x 50 mm, bílá (138280)

Oboustranná lepicí páska Páska bílá kobercová - univerzální oboustranně lepící páska určena pro pokládání koberců a trvalé upevnění různých materiálů, určena pro hladké povrchy PP (polypropylénový nosič) do interiéru i exteriéru.

Páska kobercová oboustranná lepicí 64620, 25 m x 50 mm, bílá (138277)

Oboustranná lepicí páska Páska bílá kobercová - univerzální oboustranně lepící páska určena pro pokládání koberců a trvalé upevnění různých materiálů, určena pro hladké povrchy PP (polypropylénový nosič) do interiéru i exteriéru.

tesa Oboustranná kobercová, odstranitelná s výztuhou, bílá, 10m x 50mm (55731-00021-11)

Lepicí páska oboustranná, šíře pásky: 50 mm s návinem o délce 10 m Oboustranná univerzální lepící páska TESA vám přijde zajisté vhod nejen v domácnosti, ale také na chalupě, v dílně či firmě. Díky její multifunkčnosti můžete snadno např. upevňovat koberce na různé typy povrchů, trvale upevňovat různé materiály a mnoho dalších. Velkou výhodou je, že lze trhat rukou. Oboustranná kobercová lepící páska TESA v bílém provedení vám přijde zajisté vhod nejen v domácnosti, ale také na chalupě, v dílně či firmě. Je extra přilnavá a slouží ke snadnému upevnění koberce na různé typy povrchů. Díky její multifunkčnosti však můžete také lepit i mnoho dalších materiálů. Velkou výhodou je, že se ...