Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Koh i noor pastelky

Nalezeno:    2623 produktů

KOH-I-NOOR - Pastelky 12ks

12-kusová sada školních pastelek s dobrou krycí schopností a dřevěným tělem standardná kvality, dodávaná v papírovém boxu s eurozávěsem.

Koh-i-noor pastelky JUMBO

Šestihranné pastelové tužky OK-10 mm v dřevěném plášti, s tuhou O 5,6 mm. Silný profil tužky je vhodný pro držení a vedení tužky. Balené po 24 ks mix barev do kartonové krabičky. Jsou vhodné jak pro školní použití, tak i umělecké kreslení. ...

KOH-I-NOOR - Pastelky magic 5ks

KOH-I-NOOR - Pastelky magic 5ks Pastelky magic, 5 ks

KOH-I-NOOR - Pastelky akvarel 24ks

KOH-I-NOOR - Pastelky akvarel 24ks Pastelky akvarel 24ks. Školské ( nemáčané ) akvarelové pastelky AQUARELL s vodou rozmývateľným efektom, dĺžka pastelky 175 mm, hrúbka pastelky 6,5 mm, hrúbka tuhy 3 mm.

Koh-i-noor pastelky Krtek18ks, dlouhé

Souprava šestihranných pastelových tužek. Pastelky jsou v dřevěném plášti a balené po 18 odstínech do kartonové krabičky. Zanechávají sytou stopu a jsou vhodné pro školáky i pro univerzální použití.

KOH-I-NOOR - Pastelky školní 24ks

24-kusová sada školních pastelek s dobrou krycí schopností s dřevěným tělěm standardní kvality, dodávaná v papírovém boxu s eurpzávěsem.

KOH-I-NOOR - Pastelky školní 6ks

6-kusová sada školních pastelek s dobrou krycí schopností a dřevěným tělem standardní kvality, dodávaná v papírovém boxu s eurozávěsem.

KOH-I-NOOR - Pastelky školní 18ks

18-kusová sada školních pastelek s dobrou krycí schopností s dřevěným tělěm standardní kvality, dodávaná v papírovém boxu s eurpzávěsem.

KOH-I-NOOR - Pastelky akvarel 36ks

36-kusová sada akvarelových pastelek s dřevěným tělem standardní kvality, dodávaná v papírovém boxu s eurozávěsem.

KOH-I-NOOR - Pastelky akvarel 18ks

18-kusová sada akvarelových pastelek s dřevěným tělem standardní kvality, dodávaná v papírovém boxu s eurozávěsem.

KOH-I-NOOR - Pastelky Scala 6ks

6-kusová sada pastelek Scala s dobrou krycí schopností, s plastovým tělem, s mechanikou na vysouvání barevé tuhy, dodávaná v plastovém obalu.

KOH-I-NOOR - Pastelky Koh-i-noor akvarel. 12ks

12-kusová sada akvarelových pastelek s dřevěným tělem standardní kvality, dodávaná v papírovém boxu s eurouzávěsem.

KOH-I-NOOR - Pastelky magic 3406 /1ks

Šestihranná lakovaná Jumbo pastelka, se speciální, vícebarevnou tuhou. Délka tužky 175 mm, průměr tužky 10 mm, průměr tuhy 5,6 mm. Díky vícebarevnému jádru pastelka vytváří při psaní a kreslení kouzelné efekty. Prodávané po 1 kuse.