Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kolecko rolly toys

Nalezeno:    6 produktů

Zahradní kolečko Rolly Toys červené

K olečko značky Rolly Toys je nepostradatelným zahradním pomocníkem pro děti od věku 2 a půl let . Hodí se k převážení zeleniny, květin, písku i zeminy. Se stabilním kolečkem, odolnou kovovou korbičkou a plastovými rukojeťmi bude práce na zahradě radost. Kolečko v líbivé červené barvě napomáhá dětem s vývojem koordinace pohybů. Navíc si u nás můžete objednat i náhradní díly k tomuto kolečku. Specifikace Značka: Rolly Toys Věk: 2,5 let Nosnost: 25 kg Obecné Barva: červená, žlutá Materiál: plast / kov Hmotnost produktu: 2 kg Rozměry kolečka (Š x V x H): 80 x 41 x 38 cm Hmotnost balení: 2,5 kg Rozměry balení: 49,5 x 38 x 13 cm Obs...

Rolly Toys Zahradní kolečko červené

Zahradní kolečko v červené barvě pro malé zahradníky má stabilní kolečko, kovovou misku a plastové rukojeti. Je určené k převážení menších břemen.

Rolly Toys Zahradní kolečko zelené

Zahradní kolečko v zelené barvě pro malé zahradníky má stabilní kolečko, kovovou misku a plastové rukojeti. Je určené k převážení menších břemen.

Rolly Toys Dětské kolečko kovové, červené

Dětské kolečko pro každého malého zahradníka. Kolečko má lakovanou kovovou vanu, trubkový ocelový rám, velké plastové kolečko, neklouzavé plastové rukojeti. Kolečko je třeba smontovat.

Rolly Toys Zahradní kolečko červené (4006485270804)

Dětské zahradní kolečko pro holky i kluky, vhodné od 3 let Začíná sezóna zahrádkářů a i vaši malí pomocníci by měli mít veškeré potřebné nářadí k práci na zahradě. Pořiďte dětem zahradní kolečko Rollytoys v atraktivní červené barvě a dovolte jim pomoci s údržbou zahrádky. Kolečko Rollytoys je vyrobeno z kovu, doplněno o stabilní plastové kolečko a je uzpůsobeno malým zahrádkářům již od 3 let. Je tak ideální pro převoz menších nákladů. Tak nečekejte a hurá do práce! Klíčové vlastnosti červeného zahradního kolečka RollytoysZahradní kolečko Rollytoys pro malé zahrádkářePevná kovová konstrukceStabilní plastové kolečkoAtraktivní barevná kombinaceVhodné pro děti od 3 let...

Rolly Toys Dětské kolečko kovové, zelené

Povinná výbava pro každého malého zahradníka. Kolečko má lakovanou kovovou vanu, trubkový kovový rám, velké plastové kolo, neklouzavé plastové rukojeti. Kolečko je třeba smontovat.