Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Koloidni stribro

Nalezeno:    258 produktů

Koloidní stříbro - Fontána

Koloidné striebro má veľké liečivé účinky. Tento aktuálny sprievodca poskytuje prehľad o spôsoboch jeho použitia. Viac ako 200 chorôb a spôsobov použitia s podrobným návodom. Informácie o použití aj pri zvieratách a rastlinách. Návody na výrobu koloidného striebra s pomocou generátorov. Skúsenosti užívateľov - svedectvá účinnosti. Otázky a odpovede. Text v českom jazyku! Koloidní stříbro - Fontána od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní stříbro sprej, 10 ppm, 200 ml

Koloidní stříbro sprej, 10 ppm, 200 ml Přírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Produkt je vhodný pro všechny zaměřené na: čistění a regeneraci problémové pleti boj proti kožním plísním snižování sekrece kožního mazu omezení nadměrného pocení   Složení:

Koloidní stříbro - Josef Pies

Léčivá síla koloidního stříbra byla po dlouho dobu uvržena v zapomnění. Přitom bylo koloidní stříbro – jemně rozptýlené, pouhým okem neviditelné stříbro – téměř „všemocné“. Vnitřně užívané působí jako

Koloidní stříbro sprej 100ml 30 ppm

Málo lidí si uvědomuje, že stříbro je stopový prvek, který sehrává v lidském organismu velmi vážnou roli. Vyčerpání půdy v důsledku intenzifikace zemědělství způsobilo, že naše potrava již neobsahuje stříbro jako stopový prvek. Stříbrné tonikum na tvář a dekolt je plně přírodní kosmetika. Díky obsahu nejjakostnějšího stříbra dokonale čistí a regeneruje pleť. Vhodné pro všechny typy pleti nezávisle na věku. Koncentrace koloidního stříbra – ppm Koncentrace 10 ppm tedy znamená, že na 1.000.000 mikro­gramů (jeden kilogram – litr) vody připadá 10 mikrogramů částic stříbra. Analogicky, např. 30 ppm označuje 30 mikrogramů stříbra v jednom litru roztoku (koloidu) Koloidní stříbro neobsahuje: kon...

Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní stříbro ústní voda, 15 ppm, 500 ml

Koloidní stříbro ústní voda, 15 ppm, 200 ml Antimikrobiální účinky Koloidního stříbra velmi účinně zbavují dutinu ústní bakteriálních nákaz - napomáhají odstraňovat nepříjemný zápach z úst a přispívají k normálnímu stavu zubů a zejména dásní. Produkt je vhodný pro všechny zaměřené na: zdravé zuby příjemný dech zdravé dásně   Složení: Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené...

Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní stříbro + U aplikátor, 10 ppm, 30 ml

Koloidní stříbro + U aplikátor, 10 ppm, 30 ml Přírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Produkt je vhodný pro všechny zaměřené na: čistění a regeneraci problémové pleti boj proti kožním plísním snižování sekrece kožního mazu omezení nadměrného pocení   Složení:

Koloidní stříbro s.r.o. Koloidní stříbro + N aplikátor, 10 ppm, 30 ml

Koloidní stříbro + N aplikátor, 10 ppm, 30 ml Přírodní antimikrobiální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu. Produkt je vhodný pro všechny zaměřené na: čistění a regeneraci problémové pleti boj proti kožním plísním snižování sekrece kožního mazu omezení nadměrného pocení   Složení:

Koloidní stříbro Ag100 40ppm 300ml

Koloidní stříbro Ag100 40ppm 300ml Koloidní stříbro 40ppm je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť.

Koloidní stříbro Ag100 25ppm 1000ml

Koloidní stříbro Ag100 25ppm 1000ml Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Při pravidelném užívání regeneruje pleť a má příznivé účinky.

Koloidní stříbro Ag100 40ppm 1000ml

Koloidní stříbro Ag100 40ppm 1000ml Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Při pravidelném užívání regeneruje pleť a má příznivé účinky.

Koloidní stříbro Ag100 40ppm 500ml

Koloidní stříbro Ag100 40ppm 500ml Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Při pravidelném užívání regeneruje pleť a má příznivé účinky.

Koloidní stříbro Ag100 25ppm 300ml

Koloidní stříbro Ag100 25ppm 300ml Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který dokonale čistí a regeneruje pleť. Při pravidelném užívání regeneruje pleť a má příznivé účinky.

Ag koloidní stříbro - kosmetikum 500ml

Ag koloidní stříbro - kosmetikum 500ml Koloidní stříbro je kosmetický přípravek určený k čištění kůže, který zároveň urychluje její regeneraci, působí pozitivně na pleť a posiluje a zlepšuje metabolismus ošetřeného místa.

Koloidní stříbro sprej 30 ml 20 ppm -ušní aplikátor

Koloidní stříbro sprej - 30 ml - v plastové lahvičce s ušním aplikátorem.