Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konak hennessy

Nalezeno:    26 produktů

Hennessy VSOP 0,7 l

Francouzský koňak Hennessy VSOP zraje přibližně 10let a vytvořen ,, velmi zvláštní starý blend,,v roce 1817 pro prince z Walsu George IV. Zobrazuje elegantní vůni dubu, ovoce a skořice, zatím co chuťově ucítíme vanilku, med, jablko a koření.

Hennessy VS 0,7 l

Koňak Hennessy Very Special vzniká smícháním 40 eaux-de-vie. Jeho barva je krásně jasná a zlatavá. Silnému buketu dominují dubové tóny, které následně odeznívají a odhalují vůni lískových oříšků. V chuti je zkombinována sladkost červeného bobulového ovoce s náznakem vanilky.

Hennessy VS 0,2 l

Koňak Hennessy Very Special vzniká smícháním 40 eaux-de-vie. Jeho barva je krásně jasná a zlatavá. Silnému buketu dominují dubové tóny, které následně odeznívají a odhalují vůni lískových oříšků.V chuti je zkombinována sladkost červeného bobulového ovoce s náznakem vanilky.- sklo

Hennessy VSOP 40% 0,7l

Úplně první V.S.O.P. koňak – Hennessy V.S.O.P. – vznikl pro prince z Walesu a budoucího krále Velké Británie, Jiřího IV., který si vyžádal „Very Special Old Pale“ koňak. Ten mu byl z palírny Hennessy doručen v roce 1818 a klasifikace V.S.O.P. se od té doby stala referencí vysoké kvality a zralosti pro všechny ostatní výrobce koňaků.Blend Hennessy VSOP tvoří přibližně 60 pečlivě vybraných eaux-de-vie různého stáří a charakteru, zrajících převážně v použitých dubových sudech. Výsledkem je dokonale harmonický a osobitý koňak, kombinující sílu a jemn...

Hennessy VSOP 1 l

Hennessy VSOP je francouzský koňak, který zraje přibližně 10 let a je spojením více než 60 eau-de-vie. Tento kvalitní koňak má velmi elegantní vůní medu s lehkým nádechem koření.

Hennessy XO 0,05l

Hennessy XO je silný extra old koňak, jehož chuť je plná tvarů a dřevnatho a kořenitého aroma. Tvoří ho směs více než 100 speciálně vybraných eaux-de-vie ze čtyř pěstitelských oblastí. Speciálně tento koňak je obecně vnímán jako etablovaný symbol luxusu. -sklo

Hennessy Black 1 l

Hennessy Black je směs 35-45 různých eau de vie, archivován nejméně 5 let ve francouzkých dubových sudech dříve používaných pro koňak. Díky tomuto poměrně kratkého času má světlejší barvu a slabou dubovou poznámku ve vůni, s náznakem bílých hroznů a dubu. Celková chuť je mekká a skutečně teplá.

Hennessy XO 0,7 l

Hennessy XO je silný extra old koňak, jehož chuť je plná tvarů a dřevnatého a kořenitého aroma. Tvoří ho směs více než 100 speciálně vybraných eaux-de-vie ze čtyř pěstitelských oblastí. Speciálně tento koňak je obecně vnímán jako etablovaný symbol luxusu.

Hennessy Privilege Limited Edition 0,7 l

Limitovaná edice od Hennessy. Hennessy VSOP Privilege Collection 8 Edition Limited 2018 Delux Gift Cognac pokračuje touto krásnou přepracovanou karafou designéra jménem Peter Saville, v absolutní matné zlaté barvě s nádechem magie. Koňak uvnitř lahve je obvyklý Hennessy VSOP Privilege, který má elegantní vůní medu s lehkým nádechem koření.

Hennessy Very Special, 40%, 0,7l

Koňak 5 - 7 letý Hennessy VS (Very Special) je speciálně vybraná směs přibližně 40 eaux-de-vie, které pocházejí výhradně ze čtyř prvních oblastí regionu Champagne.

Hennessy Very Special, 40%, 0,35l

Koňak 5 - 7 letý Hennessy VS (Very Special) je speciálně vybraná směs přibližně 40 eaux-de-vie, které pocházejí výhradně ze čtyř prvních oblastí regionu Champagne.

Hennessy VS, miniatura, 40%, 0,05l

Koňak 5 - 7 letý Hennessy VS (Very Special) je speciálně vybraná směs přibližně 40 eaux-de-vie, které pocházejí výhradně ze čtyř prvních oblastí regionu Champagne.

Hennessy Pure White 0,7 l

Hennessy Pure White Cognac je velmi zajímavý blend eaux-de-vie , čímž vznikl krásně delikátní cognac a je dost obtížné ho vůbec vyprodukovat a následně i sehnat. Hennessy Pure White je lehký a není příliš ostrý. Vůně je spíše květinová a ovocná, na patře můžeme také cítit ovocnou příchuť. Je to koňak pro ty, kteří si ve své skleničce chtějí užít lehkost a jemnost.    

Hennessy VS 40% 0,7l

Koňak 5 - 7 letý Hennessy VS (Very Special) je speciálně vybraná směs přibližně 40 eaux-de-vie, které pocházejí výhradně ze čtyř prvních oblastí regionu Champagne.Aroma je s jemnými dubovými tóny, které přecházejí do jemné vůně lískových ořechů.Chuť je lehce květinová s nádechem bobulového ovoce smíchaného s vanilkou. Složení: vinný destilát.   

HENNESSY XO 40% 0,7 l

Typ: Vinný destilát - koňak Země původu: Francie - Cognac Obsah: 0,7 l Obsah alkoholu: 40%

-->