Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konferencni stolky z cerneho skla

Nalezeno:    165 produktů

Odkládací stolek Z Černého skla A kovu

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S touto sadou konferenčních stolků vnesete do svého obývacího pokoje styl a luxus. Větší ze stolků o průměru přibližně 45,5 cm je vysoký cca 50,5 cm, menší má průměr přibližně 36 cm a výšku cca 45,5 cm. Malý stolek tak může být instalován s mírným odsazením pod první, aby se vytvořilo obzvláště stylové uspořádání. Stolky lze také využívat samostatně, například na každé straně pohovky. Vysoce kvalitní deska z bezpečnostního skla má tloušťku přibližně pět mm a můžete ji zatížit maximálně pěti kilogramy. Okraj desky je vyroben z oceli v lesklé černé barvě. Stejně tak tři nohy, které dodávají stolku potřebnou stabilitu a svým neobvyklým tvarem přitahují p...

Konferenční stolky ATENA (2 ks)

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Sestava 2 kusů konferenčních stolků. Konstrukce stolků je z černého kovu, deska je z tvrzeného skla černé barvy. Tyto stolky v minimalistickém stylu se budou vyjímat v každém prostoru a budou praktickým prvkem ve Vašem obývacím pokoji, předsíni či kanceláři. Rozměry 40x40/44 cm; 45x45/50 cm.

Konferenční stolky MILOS černá/chróm

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Sestava 2 kusů stolků v moderním stylu glamour. Konstrukce je z kovu v barvě chróm, deska stolku je z tvrzeného skla v černé barvě. Tento stylový kousek v moderním dizajnu se bude vyjímat v každém interiéru. Dodáváme v demontovaném stavu.

Konferenční stolky MANTA mramor/černá

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Sestava 2 kusů konferenčních stolků v moderním stylu. Konstrukce je z kovu v černé barvě, deska stolku je z tvrzeného skla s efektem mramoru. Tento stylový kousek v moderním dizajnu se bude vyjímat v každém interiéru. Dodáváme v demontovaném stavu.

Actona Konferenční stolky Katia šedé

Sada dvou konferenčních stolků Katia nadchne všechny milovníky moderního designu. Kovové rámy s černým práškovým nástřikem vkusně doplňují desky z tvrzeného skla v módním kouřovém odstínu. Ať už stolky použijete společně nebo každý zvlášť, pokaždé budou výrazným designovým prvkem každého obývacího pokoje. Specifikace produktu Materiál nohou: kov Materiál desky: sklo Barva nohou: černá Barva desky: kouřová Počet kusů v sadě: 2 Rozměry produktu Podívejte se i na ostatní produkty ze série Katia.

Konferenční stolky DELIA II (2 ks)

Sestava 2 kusů konferenčních stolků. Konstrukce stolků je z pochromovaného kovu, deska je z tvrzeného skla černé barvy. Tyto stolky v minimalistickém stylu se budou vyjímat v každém prostoru a budou praktickým prvkem ve Vašem obývacím pokoji, předsíni či kanceláři. Rozměry 52/60X60 cm; 45/45X45 cm.

Konferenční stolky DELIA II (2 ks)

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Sestava 2 kusů konferenčních stolků. Konstrukce stolků je z pochromovaného kovu, deska je z tvrzeného skla černé barvy. Tyto stolky v minimalistickém stylu se budou vyjímat v každém prostoru a budou praktickým prvkem ve Vašem obývacím pokoji, předsíni či kanceláři. Rozměry 52/60X60 cm; 45/45X45 cm.

Casarredo Konferenční stolky MILOS černá/chróm

Sestava 2 kusů stolků v moderním stylu glamour. Konstrukce je z kovu v barvě chróm, deska stolku je z tvrzeného skla v černé barvě. Tento stylový kousek v moderním dizajnu se bude vyjímat v každém interiéru. Dodáváme v demontovaném stavu.

Actona Konferenční stolky Seaford sklo/jesion

Sada dvou originálních konferenčních stolků Seaford nadchne především milovníky industriálního stylu, ale hodit se bude do všech typů interiérů. Konstrukce obou stolků je vyrobena z odolné ocele, odkládací prostor u většího stolku zase z melaminové desky v módním odstínu jesion. Celkový vzhled podtrhují desky z tvrzeného kouřového skla. Konferenční stolky Seaford mohou být používány v sadě nebo každý zvlášť. Specifikace produktu Materiál nohou: kov Materiál desky: sklo Materiál odkládací police: melamin Barva nohou: černá Barva desky: kouřová Barva odkládací police: jesion Počet kusů v sadě: 2 Rozměry produktu Podívejte se i na další výrobky ze série Seaford....

Actona Konferenční stolky Bolton bílý mramor

Sada dvou konferenčních stolků Bolton vyniká elegancí a moderním vzhledem. Zatímco nohy jsou vyrobeny z kovu s černým práškovým nástřikem, deska stolku je z tvrzeného skla, které imituje vzhled bílého mramoru. Ať už stolky použijete společně nebo každý zvlášť, pokaždé budou výrazným designovým prvkem každého obývacího pokoje. Specifikace produktu Materiál nohou: kov Materiál desky: sklo Barva nohou: černá Barva desky: bílá Počet kusů v sadě: 2 Rozměry produktu

Konferenční stolky DELIA II mramor/zlatá

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Sestava 2 kusů konferenčních stolků v moderním stylu glamour. Konstrukce je z kovu ve zlaté barvě, deska stolku je z tvrzeného skla s efektem mramoru. Tento stylový kousek v moderním designu se bude vyjímat v každém interiéru. Dodáváme v demontovaném stavu.

Actona Konferenční stolky Katia M šedé

Sada tří konferenčních stolků Katia nadchne všechny milovníky moderního designu. Kovové rámy s černým práškovým nástřikem vkusně doplňují desky z tvrzeného skla v módním kouřovém odstínu. Ať už stolky použijete společně nebo každý zvlášť, pokaždé budou výrazným designovým prvkem každého obývacího pokoje. Specifikace produktu Materiál nohou: kov Materiál desky: sklo Barva nohou: černá Barva desky: kouřová Počet kusů v sadě: 3 Rozměry produktu Podívejte se i na ostatní produkty ze série Katia.

Konferenční stolky sestava 2ks OSLO S2

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Sestava dvou elegantních kulatých konferenčních stolků v moderním severském stylu - Scandinavian. Jemnou eleganci vyzdvihují jednoduché tvary a dokonalé detaily. Deska stolků je vyrobena z kvalitního tvrzeného skla, nohy stolků jsou vyrobeny ze dřeva v barvě dub. Výška většího stolku je 45 cm, průměr desky je 50 cm, výška menšího stolku je 40 cm, průměr desky je 40 cm. Dodáváme v demontovaném stavu.

Konferenční stolky Orion – stříbrná / set 4 ks

KARE DESIGN Konferenční stolky Orion - stříbrné (set 4 kusů): Konferenční stolky Orion se dodávají v setu čtyř kusů. Mají jednoduchý design, který vynikne v moderním i stylovém interiéru. Čtvercové stolky jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli ve stříbrné barvě. Stolky je možné k sobě sestavovat. Horní odkládací desky stolků jsou zhotoveny z 8 mm silného bezpečnostního skla v čirém provedení. Spodní police jsou z tvrzeného zrcadlového skla. Maximální zatížení každého stolku je 50 kg. Dva stolky jsou vyšší a dva mají nižší provedení.

Casarredo Konferenční stolky DELIA II mramor/zlatá

Sestava 2 kusů konferenčních stolků v moderním stylu glamour. Konstrukce je z kovu ve zlaté barvě, deska stolku je z tvrzeného skla s efektem mramoru. Dodáváme v demontovaném stavu.