Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konvicka na caj cervena

Nalezeno:    924 produktů

Küchenprofi Konvička na čaj LONDON, 1,5 l, červená

Konvička na čaj LONDON od značky Küchenprofi je přímo stvořená pro výrobu sypaných čajů. Objem keramické konvice je 1,5 litru. Díky své červené barvě ji určitě v domácnosti nepřehlédnete!

Bredemeijer Konvička na čaj Jang 0,8l

Konvička na čaj z kvalitní litiny - Bredemeijer. Materiál: litina / smaltovaný interiér Barva: černá s filtrem z nerezové oceli na sypaný čaj Rozměry: Objem: 0,8 litru 15,4 x 17,2 x 15,8 cm Společnost holandského původu Bredemeijer Group sídlí ve městě Utrecht. Pobočku této společnosti můžeme najít v Německu ve městě Leer. Bredemeijer Group nabízí produkty značek Bredemeijer, Leopold Vienna a Zilverstad. Skupina těchto značek vznikla z firmy Bredemeijer (kvalitní produkty pro přípravu kávy a čaje). V roce 2009 převzala značku Zilverstad a poté značku Leopold Vienna (dárkové zboží , barmanské pomůcky, vinařské pomůcky, doplňky do kuchyně).

Litinová konvička na čaj Kuta 300ml - Ibili

Litinová konvice na čaj Kuta má objem 300 ml. Vyrobena je z perfektní litiny, která udrží čaj v teple.

KONVIČKA NA ČAJ LITINOVÁ 1,25L, ZELENÁ

Litinová čajová konvice na přípravu čaje o objemu 1,25 l - zelená je určena k vaření a servírování různých druhů čajů.

HANAMI Konvička na čaj s dřěvěnou rukojetí

obsahuje čajové sítko není vhodné do myčky nádobí není vhodné do mikrovlnné trouby Přede dveřmi je jaro. Vylézají první sluneční paprsky, zatímco nás uchvátí série HANAMI se svými kvetoucími větvičkami připomínající vzdálené Japonsko. Jen se zasněte a představte si ty rozkvetlé třešně. Oslavte se svou rodinou a přáteli svátky kvetoucích třešní vybaveni vhodným běhounem na stůl, nádobím, polštáři, vázami, lucernami, svícny a papírovými lampiony v asijském stylu.