Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konzervy gran carno senior

Nalezeno:    63 produktů

Konzerva GRAN CARNO Senior hovězí a jehněčí 800g

Konzerva GRAN CARNO Senior hovězí a jehněčí 800gKonzerva s hovězím a jehněčím masem pro seniorySpecifikace produktukompletní mokré krmivo pro psí senioryobsahuje především libové maso a vnitřnostidoplněno o životně důležité vitamíny a minerályneobsahuje sóju, obiloviny nebo barvivapřizpůsobeno potřebám starších psů od 7 let věkuDalší parametrySložení: 43 % hovězí maso (plíce, maso, srdce, vemeno, ledviny), 25 % jehněčí (játra, droby), uhličitan vápenatý, 0,2 % lososový olej.

Konzerva GRAN CARNO Senior hovězí a jehněčí 400g

Konzerva GRAN CARNO Senior hovězí a jehněčí 400gKonzerva s hovězím a jehněčím masem pro seniorySpecifikace produktukompletní mokré krmivo pro psí senioryobsahuje především libové maso a vnitřnostidoplněno o životně důležité vitamíny a minerályneobsahuje sóju, obiloviny nebo barvivapřizpůsobeno potřebám starších psů od 7 let věkuDalší parametrySložení: 43 % hovězí maso (plíce, maso, srdce, vemeno, ledviny), 25 % jehněčí (játra, droby), uhličitan vápenatý, 0,2 % lososový olej.

Konzerva ANIMONDA Gran Carno Senior hovězí + jehně 400g

Konzerva s hovězím a jehněčím masem pro psy starší 7 let.

Konzerva animonda gran carno senior hovězí + jehně 400g

Konzerva s hovězím a jehněčím masem pro psy starší 7 let. Kompletní krmivo pro seniory. Krmný návod: psům o hmotnosti 1 až 5 kg podávejte 60-300 g, psům o hmotnosti 5 až 10 kg 300-515 g a psům o hmotnosti 15 kg 650 g denně. Složení: maso a živočišné produkty 43% hovězí (plíce, maso, srdce, ledviny, vemeno), 25% jehněčí (játra, droby), minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 10,5%, vlhkost 77,5%, hrubé oleje a tuky 8%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 0,4%, vitamín D3 200 m.j./ kg, jód 0,2 mg, mangan 1,5 mg, zinek 10 mg.

Konzerva GRAN CARNO Senior hovězí a krůtí srdce 400g

Konzerva GRAN CARNO Senior hovězí a krůtí srdce 400gKonzerva s hovězím masem a krůtím srdcem pro psí seniorySpecifikace produktukompletní mokré krmivo pro psí senioryobsahuje především libové maso a vnitřnostidoplněno o životně důležité vitamíny a minerályšetrně zpracované suroviny dodávají organismu cenné živinys olejem z lososa: zdroj omega 3 a omega 6 mastných kyselin, které zlepšují kvalitu srsti a pokožkyobsahuje antioxidanty, které posilují imunitu zvířeteneobsahuje sóju, obiloviny nebo barvivapřizpůs

Konzerva GRAN CARNO Senior hovězí a krůtí srdce 800g

Konzerva GRAN CARNO Senior hovězí a krůtí srdce 800gKonzerva s hovězím masem a krůtím srdcem pro psí seniorySpecifikace produktukompletní mokré krmivo pro psí senioryobsahuje především libové maso a vnitřnostidoplněno o životně důležité vitamíny a minerályšetrně zpracované suroviny dodávají organismu cenné živinys olejem z lososa: zdroj omega 3 a omega 6 mastných kyselin, které zlepšují kvalitu srsti a pokožkyobsahuje antioxidanty, které posilují imunitu zvířeteneobsahuje sóju, obiloviny nebo barvivapřizpůs

ANIMONDA dog konzerva Gran Carno Senior hovězí/jehněčí - 400g

GranCarno Senior představuje vyváženou, chutnou a zdravou výživu na nejvyšší úrovni pro dospělé psy od 7 let. Vybrané, čerstvé, masité suroviny zaručují neporovnatelnou chuť, kterou psi tolik oceňují.

Konzerva ANIMONDA Gran Carno Senior hovězí + krůtí srdce 400g

Konzerva s hovězím masem a krůtím srdcem pro psy starší 7 let.

Konzerva animonda gran carno senior hovězí + krůtí srdce 400g

Konzerva s hovězím masem a krůtím srdcem pro psy starší 7 let. Kompletní krmivo pro seniory. Krmný návod: psům o hmotnosti 1 až 5 kg podávejte 60-300 g, psům o hmotnosti 5 až 10 kg 300-515 g a psům o hmotnosti 15 kg 650 g denně. Složení: maso a živočišné produkty 53% hovězí (plíce, játra, maso, srdce, ledviny, vemeno), 15% krůtí srdce), 0,2% lososový olej, minerální látky. Jakostní znaky: hrubé proteiny 10,5%, vlhkost 77,5%, hrubé oleje a tuky 8%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 0,4%, vitamín D3 200 m.j./ kg, jód 0,2 mg, mangan 1,5 mg, zinek 10 mg.

ANIMONDA dog konzerva Gran Carno Senior hovězí/krůtí srdce - 400g

GranCarno Senior představuje vyváženou, chutnou a zdravou výživu na nejvyšší úrovni pro dospělé psy od 7 let. Vybrané, čerstvé masité suroviny zaručují nesrovnatelnou chuť, kterou psi tolik oceňují.

4ks konzerv Gran CARNO (EXP.11/18)

Animonda konzerva pro dospělé psy Kompletní masová konzerva pro dospělé psy všech plemen pokrývající veškeré dietetické potřeby dospělých psů.Pro konzervy značky Animonda v německé kvalitě platí :-použití čerstvých surovin-jasně patrné kousky masa s masovými vlákny – žádné vytvořené knedlíčky-bez obilovin-bez sóji-bez barviv a konzervačních látek Těmito vlastnosti si Animonda získává své zákazníky a jejich psy. Konzervy Animonda – přirozeně masová potrava pro psy. Dokonalé krmivo vždy po ruce.

ANIMONDA GRANCARNO HOVĚZÍ, KRŮTA 30x400g

30 kusů konzerv Animonda Gran Carno hovězí, krůta 400g za výhodnou cenu. Myslete dopředu a nakupte s množstevní slevou. Animonda Gran Carno hovězí, krůta 400g je kompletní krmivo pro dospělé psy. Konzervy GranCarno jsou vyráběny výhradně z čerstvého masa. Konzervy obsahují ANI-Protect přírodní antioxidanty, které chrání imunitní systém a podporují odolnost.

ANIMONDA GRANCARNO SRDCE PLUS 30x400g

30 kusů konzerv Animonda Gran Carno srdce plus 400g za výhodnou cenu. Myslete dopředu a nakupte s množstevní slevou. Animonda Gran Carno srdce plus 400g je kompletní krmivo pro dospělé psy. Konzervy GranCarno jsou vyráběny výhradně z čerstvého masa. Konzervy obsahují ANI-Protect přírodní antioxidanty, které chrání imunitní systém a podporují odolnost. Složení: maso a výrobky živočišného původu (80procent hovězí a 20procent srdce), minerální látky, vitamíny, alfatokoferol.

-->