Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Korunka se zavojem

Nalezeno:    6 produktů

KORUNKA SE ZÁVOJEM

pro malé princezny nebo jako ideální rekvizita na rozlučku se svobodou! Tento oblíbený party doplněk zkombinujte s princesss party nebo s doplňky pro rozlučku se svobodou

Korunka se závojem 780040

Korunka se závojem 780040Chceš se stát tajuplnou princeznou? Překrásná korunka se závojem je skvělým doplňkem ke kostýmu.Korunka je navíc zdobena třpytivým peřím a saténovými rúžičkami.Různé druhy, zboží bude dodáváno dle aktuálních skladových zásob.

PartyDeco Korunka Tiara se závojem - stříbrná

Korunka - Tiara se závojem - stříbrná počet: 1 ks délka: 45 cm materiál: plast

KORUNKA černá "Bride to be" se závojem

Pokud pořádáte s kamarádkami rozlučku se svobodou, je tako úžasná čelenka se závojem nezbytný doplněk na každé rozlučkové party! Budete v ní nepřehlédnutelná budoucí nevěsta.

ČELENKA se závojem Budoucí nevěsta

č. 1631913 Plánujete rozlučku se svobodou a hledáte zajímavý doplněk pro oslavu nebo dárek pro samotnou nevěstu ? Stylová luxusní korunka s nápisem "Bride to be" - Budoucí nevěsta s bílou labutěnkou a bílým závojem by v žádném případě neměla chybět nevěstě na žádné rozlučce se svobodou.

KORUNKA S DOPLŇKY pro rozlučku se svobodou

č. 1626856 Set svatebních doplňků vhodných na rozlučku se svobodou nebo jako symbolický dárek nevěstě Obsahuje: čelenku se závojem "Bride To Be" (budoucí nevěsta) kouzelnou hůlku, která splní vaše poslední předmanželské přání cedulku s písmenem L (začátečník) Zkombinujte s dalšími dekorace vhodnými pro rozlučku se svobodou