Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kose na odpad

Nalezeno:    1314 produktů

Koše na recyklovaný odpad Tomasucci Pillar

Třídíte odpad, ale vadí vám velký počet tašek a košů, které jsou rozmístěné po celé kuchyni? Pak jsou koše na tříděný odpad italské značky Tomasucci pro vás jako dělané! Díky důmyslnému designu nezaberou moc místa, ale i přesto pojmou velké množství odpadu. Můžete do nich navíc třídit několik typů odpadu naráz a díky barevným víkům budete hned vědět, kam máte sáhnout. ▶ koš na třídění skla ▶ koš na třídění plastu ▶ koš na třídění papíru ▶ koš na třídění plechovek

Koše na tříděný odpad Totem Sky

Současný trend recyklace přináší do každé domácnosti požadavek předběžného třídění papíru, skla, plastů a kompostovatelných odpadků předtím, než jsou vyneseny do sběrných kontejnerů. Koše na tříděný odpad Totem jsou komplexním řešením pro odpad produkovaný každou domácností. Totem zabírá stejný prostor jako konvenční kuchyňský odpadkový koš, ale nabízí mnohem více funkcí.

Koše na tříděný odpad 3 ks

Sada 3 odpadkových košů na tříděný odpad se základnou upravitelnou dle vnitřních rozměrů skříňky. Nádoby mají barevnou rukojeť, která usnadňuje třídění a vyjmutí nádoby. Vhodná do kuchyňských skříněk 60 cm. Z technoplastu. Sada obsahuje nádobu o objemu 12 litrů (ŠxDxV) 6x31,2x21,6 cm a 2 nádoby o objemu 6 litrů (ŠxDxV) 15,5x21,6x21,6 cm. Rozměry základny (ŠxD) 48,6-53,6x41,4-48,2 cm.

Koše na tříděný odpad 4 ks

Sada 4 odpadkových košů na tříděný odpad se základnou upravitelnou dle vnitřních rozměrů skříňky. Nádoby mají barevnou rukojeť, která usnadňuje třídění a vyjmutí nádoby. Vhodná do kuchyňských skříněk 90 cm. Z technoplastu. Sada obsahuje 2 nádoby o objemu 12 litrů (ŠxDxV) 21,6x31,2x21,6 cm a 2 nádoby o objemu 6 litrů (ŠxDxV) 15,5x21,6x21,6 cm. Rozměry základny (ŠxD) 76,8-83,6x41,4-48,2 cm.

Koše na tříděný odpad 3 ks

Sada 3 odpadkových košů na tříděný odpad se základnou upravitelnou dle vnitřních rozměrů skříňky. Nádoby mají barevnou rukojeť, která usnadňuje třídění a vyjmutí nádoby. Vhodná do kuchyňských skříněk 60 cm. Z technoplastu. Sada obsahuje nádobu o objemu 15 litrů (ŠxDxV) 21,6x21,2x26,6 cm a 2 nádoby o objemu 7 litrů (ŠxDxV) 15,5x21,6x26,6 cm. Rozměry základny (ŠxD) 48,6-53,6x41,4-48,2 cm.

Pytel do koše sáček na odpad 60l

Pytle do koše 60L - EXTRA PEVNÉ!! 10 ks v balení

Podvozek koše na tříděný odpad Slim Jim

Plastový podvozek pro koš na tříděný odpad Slim Jim. Má kompaktní rozměry, proto je ideální do stísněných prostor. Materiál podvozku je trvanlivý, nekoroduje, nepraská, neodlupuje se, je odolný proti promáčknutí. Neobsahuje žádné použité, recyklované ani latexové materiály. Technické parametry materiál polyetylen (PE), je odolný vůči kyselinám i zásadám maximální nosnost 87 kg rozměry v x š x h 280 x 380 x 600 mm barva šedá Specifikace systém vzájemného propojení umožňuje manipulaci s několika kontejnery zároveň použitá kolečka nezanechávají stopy na podlaze a usnadňují manipulaci plošinka je určena pro nádoby Slim Jim o objemu 60,5 l a 87 l (najdete v ...

Koše na tříděný odpad New Totem Max 60L | nerez

Současný trend recyklace přináší do každé domácnosti požadavek předběžného třídění papíru, skla, plastů a kompostovatelných odpadků předtím, než jsou vyneseny do sběrných kontejnerům. Koše na tříděný odpad Totem jsou komplexním řešením pro odpad produkovaný každou domácností. Totem zabírá stejný prostor jako konvenční kuchyňský odpadkový koš, ale nabízí mnohem více funkcí. ...

Koše na tříděný odpad New Totem Max 60L Graphite

Současný trend recyklace přináší do každé domácnosti požadavek předběžného třídění papíru, skla, plastů a kompostovatelných odpadků předtím, než jsou vyneseny do sběrných kontejnerům. Koše na tříděný odpad Totem jsou komplexním řešením pro odpad produkovaný každou domácností. Totem zabírá stejný prostor jako konvenční kuchyňský odpadkový koš, ale nabízí mnohem více funkcí.

15 x pytel do koše sáček na odpad 35l

Pytle do koše 35L - EXTRA PEVNÉ!! 15 ks v balení

10 x pytel do koše sáček na odpad 160l

Pytle do koše 160L EXTRA PEVNÉ!! 10 ks v balení

Sada 7ks pytel 120l do koše sáček na odpad

Pytle do koše 120L EXTRA PEVNÉ!! 7 ks v balení

ArtPlast Odpadkové koše na tříděný odpad 4x 15 l

Souprava 4 odpadkových košů o objemu 15 litrů je určena pro třídění odpadu. Barevná víka odlišují obsahy jednotlivých košů a jsou opatřeny držadlem pro snadnou manipulaci. Koše lze zavěsit, což usnadňuje úklid v jejich okolí.