Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kosile na manzetove knoflicky slim

Nalezeno:    317 produktů

Pánská košile se skrytým zapínáním, na manžetové knoflíčky - bílá SLIM P17 velikost 44

Pánská košile se skrytým zapínáním, na manžetové knoflíčky - bílá SLIM P17

Pánská košile se skrytým zapínáním, na manžetové knoflíčky - bílá SLIM P17 velikost 43

Pánská košile se skrytým zapínáním, na manžetové knoflíčky - bílá SLIM P17

Manžetové knoflíčky fialové

Tyto manžetové knoflíčky jsou velmi netradiční. Krásná fialová barva je velmi elegantní a hodí se na bíle, tmavé a fialové košile. Manžetové knoflíčky s fialovou barvou jsou poslední dobou velmi moderní. Ideální dárek pro všechny muže.

Manžetové knoflíčky žába

Manžetové knoflíčky žába jsou zajímavé a určitě jsou zájemcí, kterým se žábičky líbí. Určitě je nedoporučíme na obchodní schůzky, ale jako dárek je to určitě dobrá volba a můžeme je doporučit na světlé i tmavé manžetové košile. Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť.

Manžetové knoflíčky svatební modré

Manžetové knoflíčky svatební modré velmi honosné a noblesní. Knoflíčký mají klasický čtvercový tvar s ornamentem v tmavě modrném podkladu. Manžetové knoflíčky jsou hodí na bílé a světlé modré manžetové košile.  Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť.

Manžetové knoflíčky dračí oko

Manžetové knoflíčky dračí oko. Tyto knoflíčky jsou velmi luxusní. Velký černý kámen je dominantní na celé ploše zasazen v ocelé korunce s ornamentem. Velmi luxusní a hodí se ke košilím modrých odstínů. I bílá barva manžetové košile se hodí. Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť.

Manžetové knoflíčky mořské tajemství

Manžetové knoflíčky mořské tajemství jsou velmi originální. Oválný tvar manžetových knoflíčků je příjemný a hlavně kombinace modrých odstínů je moc elegantní Ornamenty na knoflíčku se hodí na bílé manžetové košile. Barva světle modrých košil jsou také vhodné.  Ideální dárek pro všechny muže. Příležitosti jsou vánoce, narozeniny, promoce, den otců Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť.

Manžetové knoflíčky golfový bag

Populární golf je sportem, který je spojený i s celkem elegantním oblečením. Mnohdy ho hrají právě lidé, kteří se umí oblékat. A to i v běžném životě, pokud jde o společenskou událost. Jste na tom stejně? Pokud ano, neměly by u vašeho obleku, tedy konkrétně u vaší košile chybět manžetové knoflíčky golfový bag. Díky nim dáte jasně najevo, jaká sportovní aktivita je tou, kterou máte rádi. Navíc dáte jasně najevo, že máte smysl pro styl, i detail. Při prvotním pohledu vás jistě zaujme do detailu propracovaný motiv. Nechybí jak jednotlivé hole, tak třeba i nezbytné prošívání vaku. A to vše je spojeno s elegantním vzhledem, kterého je docíleno stříbrným lesklým provedením. Manže...

Manžetové knoflíčky závodní kolo

Nejnižší ceny! Cyklistika je stále populárnější aktivitou. Je to i výš koníček? Dejte to najevo třeba při společenské události, nebo kdykoliv jindy, kdy je vyžadován oblek. Manžetové knoflíčky závodní kolo, které si připnete na rukávy své košile, jasně ukážou, co je vaším zájmem. Při prvotním pohledu nadchne jejich lesklé stříbrné provedení, podporující elegantní styl. Při bližším pohledu zaujme unikátní detailní propracovanost, kdy nechybí třeba ani takové drobnosti, jako jsou výplety obou kol a další prvky, běžné na reálných bicyklech. Každý milovník jízdy na kole, který ví jak se oblékat, by je měl mít doma. Tyto manžetové knoflíčky jsou unikátní svým tvarem závodního kola s říditky b...

Manžetové knoflíčky kulaté s perletí

Barva: stříbrná, rozměr: a 15 mm. Velmi hezké manžetové knoflíčky vhodné pro nošení na různé příležitosti. Kulaté knoflíčky jsou velmi tradiční a díky perleťovému celku uprostřed se hodí jak na jednobarevné manžetové košile, tak také na více barevné košile. Vhodný dárek pro muže. K vánocům, narozeninám, na plesy, formální i neformální akce, den otců.  Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť. Pokud si neobjednáte krabičku, odesíláme manžetové knoflíčky v ochranemí sáčku, aby nedošlo k poškození.

Manžetové knoflíčky Star Wars R2D2

Jenom těžko by se do povědomí diváků Hvězdných válek zapsal více jiný robot, než je známý R2D2. Toho znají i ti, kteří rozhodně nejsou skalními fanoušky filmu. A i ti ho také velmi dobře identifikují. Třeba na rukávech vaší košile, které může zdobit. Toto možnost vám nabízí jedinečné manžetové knoflíčky Star Wars R2D2. Stačí se na ně podívat a bude vám jasné, že ohromí na první pohled. Dokonale vystihují jak tvar tohoto robota, tak i veškeré detaily, které jsou spojeny s prvky na jeho těle. Originální vzhled dotváří i využití světlejších odstínů, drobných černých linií na těle a nezbytných modrých prvků. Manžetové knoflíčky Star Wars R2D2. Knoflíčky jsou hlavně pro milovníky hvězdnýc...

Svatební set - snubní prsteny, náušnice, manžetové knoflíčky a spona na kravatu (Svatební set - snubní prsteny, náušnice, manžetové knoflíčky a spona na kravatu)

Svatební set - snubní prsteny, náušnice, manžetové knoflíčky a spona na kravatu snubní kované prsteny,2ks , bez spoje. kované naušnice. kovaná spona na kravatu kované manžetové knoflíčky Ručně kované nerezové snubní prsteny z oceli damsteel Veškeré rozměry prstenů jsou dle Vašich požadavků, prsteny zhotovuji na míru dle Vašeho zadání.Záruka na prsteny je doživotní a nabízím k nim plný servis.Prsteny se vyznačují jednoduchou linií bez zbytečných ozdob. Tvar průřezu (obdélník, kruh, elipsa, čočka) - je na Vaší volbě.Obroučka je bez spoje - kovaný kroužek.Prsten je kovaný z nerezové damascénské ocele (damasteel).- Do prstenu je možné vrýt text dle Vašeho požadavku (datum, iniciály ...) Cen...

Svatební set - snubní prsteny, náušnice, manžetové knoflíčky a spona na kravatu (Svatební set - snubní prsteny, náušnice, manžetové knoflíčky a spona na kravatu)

Svatební set - snubní prsteny, náušnice, manžetové knoflíčky a spona na kravatu Chybí vám ještě snubní prsteny a další maličkosti? Kupte si vše v jednom svatebním setu. Nabízíme vám v něm snubní prsteny, nášnice, manžetové knofličky a sponu na kravatu. Prsteny i doplňky jsou v lesklé povrchové úpravě a jsou vyrobené z chirurgické oceli. snubní kované prsteny, 2ks, bez spoje. kované naušnice. kovaná spona na kravatu kované manžetové knoflíčky Ručně kované nerezové snubní prsteny z oceli damsteel Veškeré rozměry prstenů jsou dle Vašich požadavků, prsteny zhotovuji na míru dle Vašeho zadání. Záruka na prsteny je doživotní a nabízím k nim plný servis. Prsteny se vyznačují jednoduchou linií ...

Business košile Slim Fit - Černá

S dvojitým límcem s knoflíčky a kontrastními detaily na límci a manžetách.

Business košile Slim Fit - Bílá

S dvojitým límcem s knoflíčky a kontrastními detaily na límci a manžetách.