Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kostym pozarnik

Nalezeno:    8 produktů

Kostým požárník 280045

Kostým požárník 280045 - dětský karnevalový kostým.

Kostým - Požárník - 280045

Kostým - Požárník - 280045.Dětský karnevalový kostým hasiče.Součástí kostýmu je plášť, čepice, hadice, vysílačka (na baterie - nejsou součástí), hasící přístroj a sekera.Pro děli 3 - 7 let.

Kostým požárník 881105

Kostým požárník 881105Parádní karnevalový kostým s motivem požárníka je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 3-7 let (104-122 cm).Balení obsahuje plášť, čepici, vysílačku, sekeru, páčidlo, hasící přístroj, do kterého lze napustit vodu a stříkat a hasičskou hadici.Staň se hrdinou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom tak všechny své kamarády!

CASALLIA - Kostým Požárník Uni

Kostým Požárník Uni , výrobce Casallia.Skvelý karnevalový oblek pro opravdové mezigalaktických válečníků! Zastav oheň, povodeň či vichřice! Balení obsahuje plášť, čepici, vysílačku, sekeru, páčidlo, hasicí přístroj, do kterého lze napustit vodu a stříkat a hasičskou hadici. Staň se hvězdou karnevalových večírků či dětských párty díky tomuto skvělému kostýmu! Velikost S: 104- 122 cm (3-7 let)

Rappa Kostým hasič / požárník

Parádní karnevalový kostým s motivem požárníka je určen pro chlapce ve věkovém rozmezí 3–7 let. Balení obsahuje plášť, čepici, vysílačku, sekeru, páčidlo, hasící přístroj, do kterého lze napustit vodu a stříkat a hasičskou hadici. Staň se hrdinou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom tak všechny své kamarády!

Rappa Karnevalový kostým hasič / požárník (104-122)

Parádní karnevalový kostým s motivem požárníka. Balení obsahuje plášť, čepici, vysílačku, sekeru, páčidlo, hasící přístroj, do kterého lze napustit vodu a stříkat a hasičskou hadici. Kostým je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 3-7 let (104-122 cm). Staň se hrdinou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom tak všechny své kamarády!

CASALLIA - Karnevalový kostým Požiarnik M

Karnevalový kostým Požárník M , výrobce Casallia. Oblečení pro malé zachránců Oblečení obsahuje kombinézu, hasičský klobouk - přilbu neobsahuje boty Velikost M: - 120-130 cm (6 - 8 let)

CASALLIA - Karnevalový kostým Požiarnik S

Karnevalový kostým Požárník S , výrobce Casallia. Oblečení pro malé zachránců Oblečení obsahuje kombinézu, hasičský klobouk - přilbu neobsahuje boty Velikost S: - 110-120 cm (4-6 let)