Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kostym pozarnik

Nalezeno:    6 produktů

Kostým požárník 881105

Kostým požárník 881105Parádní karnevalový kostým s motivem požárníka je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 3-7 let (104-122 cm).Balení obsahuje plášť, čepici, vysílačku, sekeru, páčidlo, hasící přístroj, do kterého lze napustit vodu a stříkat a hasičskou hadici.Staň se hrdinou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom tak všechny své kamarády!

CASALLIA - Kostým Požárník Uni

Kostým Požárník Uni , výrobce Casallia.Skvelý karnevalový oblek pro opravdové mezigalaktických válečníků! Zastav oheň, povodeň či vichřice! Balení obsahuje plášť, čepici, vysílačku, sekeru, páčidlo, hasicí přístroj, do kterého lze napustit vodu a stříkat a hasičskou hadici. Staň se hvězdou karnevalových večírků či dětských párty díky tomuto skvělému kostýmu! Velikost S: 104- 122 cm (3-7 let)

Rappa Kostým hasič / požárník

Parádní karnevalový kostým s motivem požárníka je určen pro chlapce ve věkovém rozmezí 3–7 let. Balení obsahuje plášť, čepici, vysílačku, sekeru, páčidlo, hasící přístroj, do kterého lze napustit vodu a stříkat a hasičskou hadici. Staň se hrdinou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom tak všechny své kamarády!

Rubies Dětský kostým Požárník Sam Velikost - Děti: M

Dětský kostým Požárník Sam Oblečte Vaše dítě do kostýmu rozkošné postavičky Požárník Sam. Kostým je vhodný na dětskou párty na téma Požárník Sam či karneval, kde určitě vynikne. Dětský kostým Požárník Sam obsahuje: tričko kalhoty maska sekera Jak si správ...

CASALLIA - Karnevalový kostým Požiarnik M

Karnevalový kostým Požárník M , výrobce Casallia. Oblečení pro malé zachránců Oblečení obsahuje kombinézu, hasičský klobouk - přilbu neobsahuje boty Velikost M: - 120-130 cm (6 - 8 let)

CASALLIA - Karnevalový kostým Požiarnik S

Karnevalový kostým Požárník S , výrobce Casallia. Oblečení pro malé zachránců Oblečení obsahuje kombinézu, hasičský klobouk - přilbu neobsahuje boty Velikost S: - 110-120 cm (4-6 let)