Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kotlik trojnozka

Nalezeno:    14 produktů

ORION Trojnožka na kotlík

Skvělý pomocník pro snadné vaření nad ohništěm kvalitní provedenířetízek i háček jsou součástí baleníPraktická trojnožka je určená k zavěšení kotlíku nebo grilovacího plechu nad ohniště. Řetízek a háček na zavěšení je součástí balení.Materiál: litinaRozměry: výška cca 120 cm

ERLI | Trojnožka pro kotlík 1m

K zavěšení menších kotlíků. Při větších rozměrech kotlíků doporučujeme použít trojnožku 1,25 m. Foto s kotlíkem je pouze ilustrační.

Orion Trojnožka na kotlík IT háček

Pokud máte rádi kempování a vaření v klasickém kotlíku, bude se vám hodit tato trojnožka, s jejíž pomocí zavěsíte kotlík nad ohniště. K zavěšení slouží háček na řetízku. Díky použitému materiálu má trojnožka velmi dlouhou životnost.

Trojnožka na kotlík IT,háček ORION

Trojnožka slouží k zavěšení kotlíku nad ohniště. Součástí řetízek s háčkem na zavěšení.Délka nožky 120 cm. Materiál: litina.

Orion Trojnožka na kotlík IT háček

Trojnožka slouží k zavěšení kotlíku nad ohniště.Součástí balení je řetízek s háčkem na zavěšení. Délka nožky 120 cm. Materiál: litina.

ERLI | Trojnožka pod kotlík 1,2m

K zavěšení kotlíků větších rozměrů. Výškově štelovací řetízek pro zavěšení.

Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm

Trojnožka od české značky Orion vám báječně poslouží jako držák na smaltovaný kotlík, ve kterém si můžete jednoduše uvařit lahodný guláš či připravit fondue pro přátele.

MIL-TEC® | Trojnožka s řetízkem na kotlík šroubovací tyče

Skládací a stabilní teleskopická trojnožka na kotlík. Včetně řetězu a háku. Snadná montáž a demontáž. Hmotnost: 458 g

MAĎARSKO Trojnožka ke kotlíku 1m

Trojnožka ke kotlíku 1m trojnožka na kotlík slouží pro zavěšení kotlíku nad oheň trojnožka je složená ze 3 ocelových tyčí kotlík se zavěsí na řetízek s háčkem tuto trojnožku doporučujeme pro menší velikosti kotlíků (5-14L) doporučujeme na gulášpárty, táboření, zahradní slavnosti, chalupaření... Hmotnost: 1,7kg Délka trojnožky: 1m Délka řetízku: cca 30cm Barva: černá Výrobce: Konyhastúdió Budapešť

MAĎARSKO Trojnožka ke kotlíku 1,25m

Trojnožka ke kotlíku 1,25m trojnožka na kotlík slouží pro zavěšení kotlíku nad oheň trojnožka je složená ze 3 ocelových tyčí tyče jsou opatřeny patkami proti propadnutí tuto vyšší trojnožku doporučujeme zvolit na větší velikosti kotlíků (16-22L) kotlík se zavěsí na řetízek s háčkem doporučujeme na gulášpárty,táboření,zahradní slavnosti,chalupaření... Hmotnost: cca 2 kg Délka trojnožky: 1,25m Délka řetízku: cca 30cm Barva: černá Výrobce: Konyhastúdió Budapešť

Cattara Trojnožka skládací 86cm 13630

Pokud máte rádi kempování a vaření v klasickém kotlíku, bude se vám hodit tato trojnožka, s jejíž pomocí zavěsíte kotlík nad ohniště, ale i nad plynový vařič. K zavěšení kotlíku slouží hák na řetězu. Díky nízké hmotnosti a rozměrům ve složeném stavu, které jsou 34 x 7 x 3,5 cm, je ideálním společníkem při trampování.

Cattara Skládacítrojnožka Stříbrná

Trojnožka na kotlík od společnosti Cattara je ideálním doplňkem pro plynový vařič, ale i ohniště. Skládá se ze tří hliníkových noh a háku zavěšeném na řetězu. Zajišťuje tak stabilitu kotlíku, maximalizuje požitek z vaření v přírodě a díky své skladnosti ji můžete mít kdekoliv na čundru s sebou.

SCHLEICH Vědecká stanice CROCO v džungli

Vzhůru za dobrodružstvím do divočiny! Výzkumná stanice CROCO v džungli na tebe čeká s mnoha funkcemi a vzrušujícími prvky na hraní. Vydej se na výzkumnou misi a objev vzácné druhy, postarej se o zraněná zvířata a najdi tajemný poklad v krokodýlí lebce! Výzkumná stanice CROCO v džungli je hlavním výchozím bodem pro divoká dobrodružství. Odsud se vydávají na svoji expedici zvěrolékařka Mary a také oba rangeři Tom a Alex – buď na čtyřkolce nebo na nafukovacím člunu. Kromě toho tato trojice slyšela o tajném pokladu v lebce CROCO. Pomůžeš jim ho najít? Velká herní sada s výzkumnou stanicí, otevírací se krokodýlí lebkou CROCO, pokladem a samozřejmě s mnoha zvířaty a doplňky. Objev také další ...