Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Koupelnove svetlo nad zrcadlo

Nalezeno:    522 produktů

Solight LED koupelnové osvětlení nad zrcadlo, 60cm, stříbrné Solight WO748

Moderní LED koupelnové osvětlení. Vhodné k umístění nad zrcadlo, na stěnu i na zrcadlovou skříňku. Teplota světla 4000K - Neutrální bílá / denní světlo. Světelný tok 960lm. Úhel svícení 120°. IP44 (chráněno proti stříkající vodě). Provozní teplota -20°C až 40°C.

Koupelnové osvětlení nad zrcadlo MIRROR LED Nowodvorski MIRROR LED 9340

Nástěnné LED osvětlení je díky svému vysokému IP44 vhodné k osvětlení koupelen jako svítidlo nad zrcadlo. Integrovaný LED modul svítí teplou bílou barvou (3000K) o světelném toku 600lm. Svítidlo je vyrobeno z hliníku v chromované barvě a plastu.

Koupelnové LED osvětlení nad zrcadlo EMMA Italux Emma WT-615A

Nástěnné LED osvětlení je díky svému vysokému IP44 vhodné k osvětlení koupelen jako svítidlo nad zrcadlo. Integrovaný LED modul svítí neutrální bílou barvou (4000K) o světelném toku 800lm. Svítidlo je vyrobeno z hliníku, oceli a plastu v chromované a bílé barvě.

LED koupelnové osvětlení nad zrcadlo KANSAS Top-light KANSAS Kansas

Nástěnné LED osvětlení je díky svému vysokému IP44 vhodné k použití do koupelen. Integrovaný LED modul svítí denní bílou barvou. LED žárovka 5,5W plnohodnotně nahrazuje klasickou žárovku o maximálním příkonu 35W. Svítidlo je vyrobeno z kovové konstrukce v lesklé chromované barvě. Montáž je možná na vodorovný povrch (například na zrcadlovou skříňku), nebo na svísly povrch ...

Nástěnné koupelnové osvětlení nad zrcadlo ROSETTA Italux Rosetta MB120211014-2A

Spojení jednoduchého designu a úsporného zdroje s nízkou spotřebou energie spolehlivě oslní každého Vašeho návštěvníka či člena rodiny. Svítidlo je vyrobeno z oceli v chromované barvě a bílého opálového skla. Svítidlo je osazeno paticí G9 o maximálním příkonu 2 x 40W. Zdroj není součástí balení. Vysoké IP44 zaručuje ochranu proti stříkající vodě.