Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kozeny pasek do hodinek 24mm

Nalezeno:    66 produktů

hodinky TECH RACE, ALPINESTARS - ITÁLIE (černá/červená, kožený pásek)

hodinky TECH RACE, ALPINESTARS - ITÁLIE (černá/červená, kožený pásek) Popis produktu:ALPINESTARS kolekce hodinek kombinuje prvky filozofie značky, sportovní DNA, japonské strojky, kvalitní materiály a dílenské detaily ciferník se třemi ručičkami strojek Myota Japan Mvmt nerezový plášť o průměru 45 mm černá PVD povrchová úprava pláště vodotěsnost pláště do 100m pásek z výběrové kůže Zn...

hodinky TECH RACE CHRONO, ALPINESTARS - ITÁLIE (černá/červená, kožený pásek)

hodinky TECH RACE CHRONO, ALPINESTARS - ITÁLIE (černá/červená, kožený pásek) Popis produktu:ALPINESTARS kolekce hodinek kombinuje prvky filozofie značky, sportovní DNA, Japonské strojky, kvalitní materiály a dílenské detaily ciferník s chronografem a třemi ručičkami strojek Myota Japan Mvmt nerezový plášť o průměru 45 mm černá PVD povrchová úprava pláště vodotěsnost pláště do 100m pásek z výběrové kůže

hodinky TECH HERITAGE, ALPINESTARS - ITÁLIE (černá matná, kožený pásek, verze vč. rezervního textilního pásku)

hodinky TECH HERITAGE, ALPINESTARS - ITÁLIE (černá matná, kožený pásek, verze vč. rezervního textilního pásku) Popis produktu:ALPINESTARS kolekce hodinek kombinuje prvky filozofie značky, sportovní DNA, Japonské strojky, kvalitní materiály a dílenské detaily dvouvrstvý ciferník se třemi ručičkami a luminiscenčním podsvícením strojek Myota 2315 Mvmt nerezový plášť o průměru 45 mm černá PVD povrchová úprava pláště vodotěsnost pláště do 100m pásek z výběrové hrubé kůže s rychloupínacím systémem pro ...

Fitbit Versa kožený řemínek vel. S Hnědý

Pásek do chytrých hodinek Fitbit Versa z kvalitní kůže velikost S.

Fitbit Versa kožený řemínek vel. L Modrý

Pásek do chytrých hodinek Fitbit Versa z kvalitní kůže velikost L.

Boccia Titanium 3316-05 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky Boccia Titanium 3316-05 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a na ruce je drží kožený pásek. Hodinky působí velmi zajímavým dojmem, k čemuž přispívá hlavně perleťový ciferník a mimostředná sekundová ručka. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, což vystačí na mytí rukou a déšť.

Boccia Titanium 3316-01 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky Boccia Titanium 3316-01 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a na ruce je drží kožený pásek. Hodinky působí velmi zajímavým dojmem, k čemuž přispívá hlavně perleťový ciferník a mimostředná sekundová ručka. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, což vystačí na mytí rukou a déšť.

Boccia Titanium 3316-02 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky Boccia Titanium 3316-02 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a na ruce je drží kožený pásek. Hodinky působí velmi zajímavým dojmem, k čemuž přispívá hlavně perleťový ciferník a mimostředná sekundová ručka. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, což vystačí na mytí rukou a déšť.

Boccia Titanium 3316-03 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky Boccia Titanium 3316-03 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a na ruce je drží kožený pásek. Hodinky působí velmi zajímavým dojmem, k čemuž přispívá hlavně perleťový ciferník a mimostředná sekundová ručka. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, což vystačí na mytí rukou a déšť.

Boccia Titanium 3634-01 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3634-01 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a na ruce je drží kožený pásek. Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s bílým podkladem, datumovkou ve spodní části a tenké elegantní ručky. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, což vystačí na mytí rukou a déšť.

Boccia Titanium 3634-02 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3634-02 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a na ruce je drží kožený pásek. Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s černým podkladem, datumovkou ve spodní části a tenké elegantní ručky. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, což vystačí na mytí rukou a déšť.

Boccia Titanium 3634-03 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3634-03 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a na ruce je drží kožený pásek. Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s černým podkladem, datumovkou ve spodní části a tenké elegantní ručky. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, což vystačí na mytí rukou a déšť.

Boccia Titanium 3634-04 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské hodinky Boccia Titanium 3634-04 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a na ruce je drží kožený pásek. Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s bílým podkladem, datumovkou ve spodní části a tenké elegantní ručky. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Hodinky jsou voděodolné do 30 m, což vystačí na mytí rukou a déšť.

Zeppelin LZ127 Graf 7666-2 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Pánské mechanické hodinky Zeppelin 7666-2 disponují automatickým pohonem strojku. Černý pásek doplňuje ciferník stejné barvy, na kterém může své majitele zaujmout průhled na stroj, podobně je na tom i průhledné dýnko. Kromě každodenního nošení lze model použít i jako vhodný doplněk společenského oděvu. Hodinky Zeppelin 7666-2 patří do modelové řady LZ127 Graf Zeppelin. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli, řemínek je kožený. Ciferník chrání minerální sklíčko K1. Díky průměru pouzdra 40 mm jsou skvělou volbou i na drobnější pánské zápěstí. Vodotěsnost činí 50m.

Boccia Titanium 3304-05 + 5 let záruka, pojištění hodinek ZDARMA, 3 měsíce na vrácení

Dámské hodinky Boccia Titanium 3304-05 jsou určeny pro běžné nošení, ale i do společnosti. Model je vyveden v kombinaci titanového pouzdra a žlutého koženého řemínku. Model hodinek Boccia Titanium 3304-05 je přesně tím, co na dámském zápěstí nesmí chybět. Titanové pouzdro ukrývá bateriový strojek s přesností ±15 s / měsíc. Elegantní bílý ciferník je chráněn minerálním sklíčkem. Voděodolnost modelu je 50 m, což vystačí na mytí rukou, déšť i sprchování. Rozměrem pouzdra 20 mm se řadí mezi menší dámské hodinky. Na přehledném ciferníku pak najdeme indexy, ukazatelem data hodinky nedisponují. Eleganci modelu podtrhuje žlutý kožený pásek, který ladí se žlutými indexy a ručkami....

-->