Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krem na jizvy

Nalezeno:    83 produktů

Cicatrix krém na jizvy 30ml

CICATRIX je speciální krém, který redukuje jizvy vzniklé po chirurgických zákrocích, po různých nehodách.

Krém na jizvy po akné

Pokud máte nepěkné jizvičky neváhejte vyzkoušet tento krém. Pomáhá i na aktivní akné a zmírňuje ho. Výsledky budou jen pozitivní! Obsah: 20 g

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml Unikátní kombinace 10 antioxidantů, silikonového oleje, 2 polypetidů a přírodních rostlinných výtažků (celkem 23 ingrediencí) určená ke zvláčnění a zlepšení vzhledu jizev.

Scar Esthetique krém na jizvy 4g

Scar Esthetique krém na jizvy 4g Unikátní kombinace silikonového oleje, výtažku z cibule, 10 antioxidantů, 2 polypetidů a přírodních rostlinných výtažků (celkem 23 ingrediencí) určená ke zvláčnění a zlepšení vzhledu jizev.

Scar Esthetique krém na jizvy 4g

Krém na jizvy Scar Esthetique představuje šetrnou dermatologickou kosmetiku pro úpravu vzhledu nových i starších jizev. Tento přípravek byl vyvinut v USA. Je vhodný pro ošetřování okolí jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, na ošetření popálenin a strií. Pravidelná péče a promazávání vede ke zlepšení vzhledu jizev. Byl prokázán pozitivní vliv přípravku na jizvy při jejich estetické i funkční reparaci. Balení obsahuje 4 g.

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

Krém na jizvy Scar Esthetique představuje šetrnou dermatologickou kosmetiku pro úpravu vzhledu nových i starších jizev. Tento přípravek byl vyvinut v USA. Je vhodný pro ošetřování okolí jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, na ošetření popálenin a strií. Pravidelná péče a promazávání vede ke zlepšení vzhledu jizev.Byl prokázán pozitivní vliv přípravku na jizvy při jejich estetické i funkční reparaci. Balení obsahuje 60 ml.

Scar Esthetique krém na jizvy 10ml

Krém na jizvy Scar Esthetique představuje šetrnou dermatologickou kosmetiku pro úpravu vzhledu nových i starších jizev. Tento přípravek byl vyvinut v USA. Je vhodný pro ošetřování okolí jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, na ošetření popálenin a strií. Pravidelná péče a promazávání vede ke zlepšení vzhledu jizev. Balení obsahuje 10 ml.

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

Krém na jizvy je vhodný pro ošetřování jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, popáleninách a také na strie.

SCAR ESTHETIQUE krém na jizvy 10 ml

Krém na jizvy je vhodný pro ošetřování jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, popáleninách a také na strie.

SCAR HEAL SCAR HEAL Scar Esthetique krém na jizvy 4 g

Krém změkčuje a zesvětluje nové i starší jizvy. Jizvy nemusí zůstat napořád.

TianDe Krém na akné a jizvy 20g

Krém na akné a jizvy TianDe 20 g Krém je vysoce účinný proti projevům těžké formy akné, čímž chrání pokožku před vznikem jizev.

SUAVINEX - Masážní olej na hráz a jizvy 30 ml NOVÉ

SUAVINEX Masážní olej na hráz a jizvy - 30 ml Zvyšuje pružnost pokožky. S olejem z pšeničných klíčků a šípkovým olejem.Obsahuje 98% složek přírodního původu. Klinicky testováno pod dermatologickou kontrolou.PRO CITLIVOU POKOŽKU Suavinex Masážní olej na hráz pomáhá pokožce těhotných žen získat flexibilitu a pružnost a připravit ji na dobu porodu, chrání před natržením a nástřihem hráze při porodu. Pravidelné masírování této oblasti přispívá ke zvýšení elasticity a prokrvení místa, které je během porodu extrémně namáháno. Masážní olej je ideální také pro léčení jizvy po císařském porodu.VLASTNOSTI:• Olej z pšeničných klíčků poskytuje pružnost a flexibilitu.• Šípkový olej pomáhá regenerovat a...

Noční krém na akné

Pokud vás trápí akné věřte že tento krém vám pomůže. Akné zklidní a jizvy také zmírní. Navíc je hluboce hydratační, takže vaše pleť bude vždy vyživená. Obsah: 30 g

-->