Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krem na jizvy

Nalezeno:    132 produktů

Cicatrix krém na jizvy 30ml

CICATRIX je speciální krém, který redukuje jizvy vzniklé po chirurgických zákrocích, po různých nehodách.

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml Unikátní kombinace 10 antioxidantů, silikonového oleje, 2 polypetidů a přírodních rostlinných výtažků (celkem 23 ingrediencí) určená ke zvláčnění a zlepšení vzhledu jizev.

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

Krém na jizvy Scar Esthetique představuje šetrnou dermatologickou kosmetiku pro úpravu vzhledu nových i starších jizev. Tento přípravek byl vyvinut v USA. Je vhodný pro ošetřování okolí jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, na ošetření popálenin a strií. Pravidelná péče a promazávání vede ke zlepšení vzhledu jizev.Byl prokázán pozitivní vliv přípravku na jizvy při jejich estetické i funkční reparaci. Balení obsahuje 60 ml.

Scar Esthetique krém na jizvy 10ml

Krém na jizvy Scar Esthetique představuje šetrnou dermatologickou kosmetiku pro úpravu vzhledu nových i starších jizev. Tento přípravek byl vyvinut v USA. Je vhodný pro ošetřování okolí jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, na ošetření popálenin a strií. Pravidelná péče a promazávání vede ke zlepšení vzhledu jizev. Balení obsahuje 10 ml.

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

Krém na jizvy je vhodný pro ošetřování jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, popáleninách a také na strie.

SCAR ESTHETIQUE krém na jizvy 10 ml

Krém na jizvy je vhodný pro ošetřování jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, popáleninách a také na strie.

Atlantia - Hojivý krém na jizvy Aloe vera - Regestimul, 50 ml

Atlantia - Hojivý krém na jizvy Aloe vera - Regestimul, 50 ml Regestimul aloe vera a šípkový krém obsahuje 100% čistý za studena lisovaný šípkový olej a čistou za studena stabilizovanou aloe vera. Synergie mezi těmito účinnými látkami a jejich vysoce regenerační kapacita pomáhá zlepšit tón a strukturu pokožky. Lékaři jej doporučují k prevenci a zlepšení jizev u pooperačních stavů. Také obsahuje bambucké máslo, které má zvláčňující a hydratační vlastnosti a avokádový olej, účinný antioxidant bohatý na výživné mastné kyseliny a vitamin E, který chrání pokožku před poškozením způsoben...

TianDe Krém na akné a jizvy 20g

Krém na akné a jizvy TianDe 20 g Krém je vysoce účinný proti projevům těžké formy akné, čímž chrání pokožku před vznikem jizev.

SUAVINEX | Masážní olej na hráz a jizvy - 30 ml

PRO CITLIVOU POKOŽKU Suavinex Masážní olej na hráz pomáhá pokožce těhotných žen získat flexibilitu a pružnost a připravit ji na dobu porodu, chrání před natržením a nástřihem hráze při porodu. Pravidelné masírování této oblasti přispívá ke zvýšení elasticity a prokrvení místa, které je během porodu extrémně namáháno. Masážní olej je ideální také pro léčení jizvy po císařském porodu.   VLASTNOSTI: • olej z pšeničných klíčků poskytuje pružnost a flexibilitu • šípkový olej pomáhá regenerovat a léčit pokožku

SUAVINEX - Masážní olej na hráz a jizvy 30 ml NOVÉ

SUAVINEX Masážní olej na hráz a jizvy - 30 ml Zvyšuje pružnost pokožky. S olejem z pšeničných klíčků a šípkovým olejem.Obsahuje 98% složek přírodního původu. Klinicky testováno pod dermatologickou kontrolou.PRO CITLIVOU POKOŽKU Suavinex Masážní olej na hráz pomáhá pokožce těhotných žen získat flexibilitu a pružnost a připravit ji na dobu porodu, chrání před natržením a nástřihem hráze při porodu. Pravidelné masírování této oblasti přispívá ke zvýšení elasticity a prokrvení místa, které je během porodu extrémně namáháno. Masážní olej je ideální také pro léčení jizvy po císařském porodu.VLASTNOSTI:• Olej z pšeničných klíčků poskytuje pružnost a flexibilitu.• Šípkový olej pomáhá regenerovat a...

Krém na nohy, 100 ml

Těžké, unavené nohy? Krém na nohy vám pomůže. Cenné bylinné výtažky (kaštan koňský, echinacea, heřmánek ...) na zmírnění bolesti. Je tónovaný a spolehlivě zakryje křečové žíly, jizvy, skvrny a zarudnutí. Obsah 100 ml.

Cicatrix krém 30ml

Cicatrix je speciální krém, který redukuje jizvy vzniklé po chirurgických zákrocích, po různých nehodách. Je vhodný také na popáleniny, poranění způsobená mrazem, na jizvy po akné, strie a staré jizvy. Balení obsahuje 30 ml.

Cicatrix krém 30ml

Cicatrix je speciální krém, který redukuje jizvy vzniklé po chirurgických zákrocích, po různých nehodách. Je vhodný také na popáleniny, poranění způsobená mrazem, na jizvy po akné, strie a staré jizvy. Balení obsahuje 30 ml.

Adler Topics ASKINEL krém na popraskanou kůži 50ml

Adler Topics ASKINEL krém na popraskanou kůži 50ml Askinel je vynikající mastný krém, regenerující i pokožku na rukou, regeneruje jizvy, pečuje o zatvrdlé šlachy, které díky masážím s Askinelem se opět stávají měkké a hladké.