Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kresla z masivu

Nalezeno:    91 produktů

Moderní křeslo z masivu RENDY R57

Moderní křeslo je vyrobené z masivu buk s povrchovou úpravou (na výběr z několika druhů moření). Křeslo je velice měkké a pohodlné, konstrukce je pevná.Můžete si vybrat z několika druhů čalounění. Výška celého křesla je 110 cm, hloubka je 90 cm, šířka je 67 cm. Křeslo má ergonomický sedák. Nosnost je 120 kg.

Francouzské křeslo v kombinaci hnědé látky a ekokůže s nohami z masivu v černé barvě AK-203 BR3

Oblíbené francouzské křesílko, které rozzáří Vaši domácnost. Je čalouněné kombinací hnědé látky a imitací broušené kůže. Sedák s opěrákem jsou poctivě polstrované několika vrstvami molitanové výplně. Opěrák je svým designem typický pro francouzská křesla a je zdoben několika napínacími knoflíky. Kostra křesílka je z překližky a nohy jsou z poctivého masivu a jsou lakované černou barvou. Nosnost je až 80 kg.

Křeslo AK-211 BR3 látka a ekokůže hnědá

Designové retro křeslo je čalouněno hnědou látkou a sedák a čela područek jsou čalouněné hnědou ekokůži. Sedák je plněný několika vrstvami molitanu. Pro vyšší komfort sedací plochy jsou pod čalouněním sedáku použity gumové popruhy. Sedák je odnímatelný. Opěrák sedačky a područky jsou doplněny o dekorativní vypínací knoflíky. Čela područek jsou osázeny ozdobnými hřeby mosazné barvy. Kostra křesla je z masivu a je umístěna na čtyřech plastových kluzácích černé barvy. Nosnost křesla je až 150 kg.

Kožené křeslo Presto

Kožené křeslo Presto s pohodlnou relaxační opěrkou, kterou si můžete mechanicky nastavit a tím zvýšit pohodlí při odpočinku. Na opěrce i sedáku je veden originální dekorativní šev. Kostra křesla je z masivu, výplně sedáku tvoří PUR pěna s faliste pružinami. Opěrák je vyplněn kombinací HR a PUR pěny. Nožky lze zvolit chromované nebo dřevěné. V případě dřevěných nožek je možné vybrat odstín moření a sladit tak křeslo s každým interiérem. Rozměry: - šířka 121 cm - hloubka 88-98 cm - výška 92 cm

Křeslo Presto

Křeslo Presto s pohodlnou relaxační opěrkou, kterou si můžete mechanicky nastavit a tím zvýšit pohodlí při odpočinku. Na opěrce i sedáku je veden originální dekorativní šev. Kostra křesla je z masivu, výplně sedáku tvoří PUR pěna s faliste pružinami. Opěrák je vyplněn kombinací HR a PUR pěny. Křeslo je možné vybrat v široké škále čalounění. Nožky lze zvolit chromované nebo dřevěné. V případě dřevěných nožek je možné vybrat odstín moření a sladit tak křeslo s každým interiérem. Rozměry: - šířka 121 cm - hloubka 88-98 cm - výška 92 cm

Křeslo Presto C - chrom, Haiti 3

Křeslo Presto s pohodlnou relaxační opěrkou, kterou si můžete mechanicky nastavit a tím zvýšit pohodlí při odpočinku. Na opěrce i sedáku je veden originální dekorativní šev. Kostra křesla je z masivu, výplně sedáku tvoří PUR pěna s faliste pružinami. Opěrák je vyplněn kombinací HR a PUR pěny. Křeslo je možné vybrat v široké škále čalounění. Nožky lze zvolit chromované nebo dřevěné. V případě dřevěných nožek je možné vybrat odstín moření a sladit tak křeslo s každým interiérem. Rozměry: - šířka 121 cm - hloubka 88-98 cm - výška 92 cm

Autronic Křeslo AK-103 PW4 - látka černobílá patchwork

Oblíbené retro křesílko, které posune relaxaci na vyšší úroveň. Poctivé polstrování je pro nás naprostý standard. Vašemu pohodlí nepřidá jen fantastický tvar a design křesla, ale také pohodlný sedák, který je polstrovaný pružnou polyuretanovou pěnou, která má výborný odpor proti stlačení. Vlnitá pružina typu faliste nejenže zvyšuje komfort, ale celkově podporuje funkci pružné pěny. Kostra křesla je tvořena z masivu stejně jako nohy, které jsou černě lakované. Podnož je navíc spojena do kříže, čímž se dosáhne větší stability. Křeslo je čalouněné příjemnou patchwork látkou vzor "pepito" v oblíbeném provedení BLACK & WHITE a sedák s opěrákem zdobí napínací knoflíky, které křeslu dodávají t...

Křeslo AK-103 PW4 látka patchwork černo-bílá

Retro designové křeslo s pohodlným sedákem, který je poctivě polstrovaný. Sedák je polstrovaný pružnou polyuretanovou pěnou, která má výborný odpor proti stlačení. Vlnitá pružina typu faliste nejen že zvyšuje komfort, ale celkově podporuje funkci pružné pěny. Kostra křesla je tvořena z masivu, stejně jako nohy, které jsou černě lakované. Podnož je navíc spojena do kříže, čímž se dosáhne větší stability. Křeslo je čalouněné příjemnou patchwork látkou vzor "pepito" v oblíbeném provedení BLACK & WHITE a opěrák zdobí napínací knoflíky. K tomuto křeslu se skvěle hodí jako doplňky další položky z kolekce BLACK & WHITE.

Křeslo, látka černobílá patchwork, masiv kaučukovník černá

Oblíbené retro křesílko, které posune relaxaci na vyšší úroveň. Poctivé polstrování je pro nás naprostý standard. Vašemu pohodlí nepřidá jen fantastický tvar a design křesla, ale také pohodlný sedák, který je polstrovaný pružnou polyuretanovou pěnou, která má výborný odpor proti stlačení. Vlnitá pružina typu faliste nejen že zvyšuje komfort, ale celkově podporuje funkci pružné pěny. Kostra křesla je tvořena z masivu stejně jako nohy, které jsou černě lakované. Podnož je navíc spojena do kříže, čímž se dosáhne větší stability. Křeslo je čalouněné příjemnou patchwork látkou vzor "pepito" v oblíbeném provedení BLACK & WHITE a sedák s opěrákem zdobí napínací knoflíky, které křeslu dodávají ten ...

Křeslo Rocky

Elegantní houpací křeslo Rocky. Čalounění křesla zajišťuje odolná látka (40 000 otáček). Potah křesla je odnímatelný. Dřevěné nohy jsou vyrobeny z bukového masivu. Chromovaný rám.

KARE DESIGN Ušák křeslo Gaga - modré Doprava zdarma

KARE DESIGN Ušák křeslo Gaga - modré: Chcete si vyzkoušet posezení na trůnu? Ušák křeslo Gaga vám umožní cítit se jako skutečný vladař! Vysoký opěrák křesla skvěle doplňuje vzorovaná polyesterová látka v modré barvě. Lakované nohy jsou vyrobeny z dřevěného masivu ze stromu akácie a jejich tvar zdůrazňuje honosný vzhled křesla. Záda jsou jednobarevná a celkový vzhled křesla vylepšují ozdobné nýty, které místy lemují kraje látky. Pořiďte si pohodlné křeslo, které si rychle oblíbíte!

Autronic Francouzské křeslo AK-205 BR3 - hnědá látka

Oblíbené francouzské křesílko, které rozzáří Vaši domácnost. Křesílko je čalouněné jemnou hnědou látkou imitující broušenou kůži. Sedák s opěrákem jsou poctivě polstrované několika vrstvami molitanové výplně. Opěrák je svým designem typický pro francouzská křesla. Sedák s opěrákem jsou s elegantním prošitím, které přidává na krásném retro vzhledu křesla. Kostra křesílka je z překližky a nohy jsou z poctivého masivu a jsou lakované černou barvou. Nosnost křesílka je až 110 kg.

Autronic Francouzské křeslo AK-203 BR3

Oblíbené francouzské křesílko, které rozzáří Vaši domácnost. Křesílko je čalouněné kombinací hnědé látky a ekokůži. Sedák s opěrákem jsou poctivě polstrované několika vrstvami molitanové výplně. Opěrák je svým designem typický pro francouzská křesla a je zdoben několika napínacími knoflíky. Kostra křesílka je z překližky a nohy jsou z poctivého masivu a jsou lakované černou barvou. Nosnost křesílka je až 110 kg.

KARE DESIGN Křeslo Black Aroha - šedé Doprava zdarma

KARE DESIGN Křeslo Black Aroha - šedé: Široká náruč křesla Black Aroha potěší všechny uživatele, kteří vyznávají pohodlné domácí sezení. Vysoký sedák je bohatě polstrovaný polyuretanovou pěnou a celé křeslo je potažené pevnou látkou z polyesteru. Nohy z bukového masivu jsou lakované černou barvou, která perfektně kontrastuje se světle šedou látkou. Vybavte svůj domov pohodlným křeslem, které zpříjemní vaši relaxaci!

Francouzské křeslo AK-203 BR3 látka a ekokůže hnědá

Oblíbené francouzské křesílko je čalouněné kombinací hnědé látky a ekokůže. Sedák s opěrákem jsou poctivě polstrované několika vrstvami molitanové výplně. Opěrák je svým designem typický pro francouzská křesla a je zdoben několika napínacími knoflíky. Kostra křesílka je z překližky a nohy jsou z poctivého masivu a jsou lakované černou barvou.

Podobné fráze: