Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kreslo toledo

Nalezeno:    44 produktů

Relaxační křeslo Toledo, bílá

Relaxační křeslo bez funkce masáže Luxusní pohodlné křeslo s možností polohování Potah: imitace kůže - barva bílá Záruka 24 měsíců.

IDEA Křeslo TOLEDO hnědé

Obývací pokoj s křeslem Toledo si prostě zasloužíte! Má možnost polohování, což jistě oceníte pokud si chcete udělat jen chvilku pro sebe. Potah je imitace kůže a má hnědou barvu. Pohodlnost zaručuje polstrování. Rozměry (šířka, výška, hloubka) jsou 74 x 101 x 92 cm. Nezapomeňte, že od nás máte dopravu zdarma pokud nakoupíte v hodnotě nad 10.000 Kč! Platit můžete i na splátky. Tak na co ještě čekáte? Proměňte svůj domov v útulnější místo! Pochlubte se!

Křeslo TOLEDO hnědé K73

potah kůže – imitace, barevné provedení hnědá možnost polohování, bez masáže

Křeslo TOLEDO hnědé K73

potah kůže – imitace, barevné provedení hnědá možnost polohování, bez masáže

Křeslo TOLEDO hnědé K73

potah kůže – imitace, barevné provedení hnědá možnost polohování, bez masáže Balení: KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 74 x 66 x 76 cm)

Křeslo TOLEDO hnědé K73

potah kůže – imitace, barevné provedení hnědá možnost polohování, bez masáže

Idea Křeslo TOLEDO hnědé K73

Provedení: Křeslo TOLEDO s potahem z imitace kůže v elegantní hnědé barvě okouzlí každý obývací pokoj. Pokud se navíc budete chtít pořádně protáhnout, stačí naklonit zádovou opěrku a ihned si podepřete i unavené nohy. Křeslo má příjemný podhlavník, k pohodlnému posezení už tedy nepotřebujete žádné další polštáře.  I oddych může být stylový.

IDEA Masážní křeslo TOLEDO hnědé

Už potřebujete namasírovat, ale nechcete vyhazovat za drahého maséra? Relaxační masážní polohovací křeslo včetně výklopné podnožky Toledo s potahem imitace kůže v hnědé je to pravé řešení! Je zde: 5 masážních programů, 2 stupně intenzity a specializuje se na oblasti masáže - bedra + zádová. Rozměry zde (šířka x výška x hloubka) jsou 74 x 101 x 92 cm. Nezapomeňte, že při celkovém nákupu nad 10 000 Kč u nás neplatíte nic za dopravu! Nakoupit můžete bez problému i na splátky. Garantujeme Vám naprostou spokojenost! Proměňte svůj domov v krásnější místo s přirozeným pohodlím. Už cítíte tu úlevu?

Dimenza Jídelní křeslo TOLEDO - černá

Elegantní zahradní jídelní křeslo s hliníkovou konstrukcí a područkou z eukalyptu.

Relaxační masážní křeslo Toledo, hnědá

Masážní křeslo hnědé Potah imitace kůže, barevné provedení hnědá Možnost polohování, elektrické napájení 5 programů (pulzní, tlakový, vlnicí, automatický, standardní) 2 stupně intenzity masáže, 2 masážní zóny (zádová, bederní) Automatické vypnutí po 25 minutách (více v návodu na ovládání) Rozměry [cm]: 74 x 92 x 101 (š x h x v) Baleno: KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 74 x 66 x 76 cm) Náročný pracovní den ještě nekončí? Co by člověk dal za to, aby se mohl alespoň na chvilku natáhnout a užít si jemnou masáž? Žádný sen není nesplnitelný, s masážním polohovacím křeslem získáte zpět vydanou energii a promasírujete unavené tělo, poté budete schopni ihned pokračovat v náročné práci. Masážní kř...

IDEA Křeslo TOLEDO krémově bílé

Obývací pokoj s křeslem Toledo si prostě zasloužíte! Má možnost polohování, což jistě oceníte, pokud si chcete udělat jen chvilku pro sebe. Potah je imitace kůže a má krémovou bílou. Pohodlnost zaručuje polstrování. Rozměry (šířka, výška, hloubka) jsou 74 x 101 x 92 cm. Nezapomeňte, že od nás máte dopravu zdarma pokud nakoupíte v hodnotě nad 10.000 Kč! Platit můžete i na splátky. Tak na co ještě čekáte? Proměňte svůj domov v útulnější místo! To pohodlí si zasloužíte!

IDEA Křeslo TOLEDO hnědé mikrovlákno

Obývací pokoj s křeslem Toledo si prostě zasloužíte! Má možnost polohování, což jistě oceníte, pokud si chcete udělat jen chvilku pro sebe. Potah je z mikrovlákna a má hnědou barvu. Pohodlnost zaručuje polstrování. Rozměry (šířka, výška, hloubka) jsou 74 x 101 x 92 cm. Nezapomeňte, že od nás máte dopravu zdarma pokud nakoupíte v hodnotě nad 10.000 Kč! Platit můžete i na splátky. Tak na co ještě čekáte? Proměňte svůj domov v útulnější místo! Pochlubte se!

Relaxační křeslo Toledo K73, hnědá

Relaxační křeslo hnědé Potah imitace kůže, barevné provedení hnědá Možnost polohování, bez masáže Rozměry [cm]: 74 x 92 x 101 (š x h x v) Baleno KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 74 x 66 x 76 cm) Pohodlně se usadit k oblíbenému seriálu, k večernímu zpravodajství či napínavému zápasu? Žádný problém. Křeslo s potahem z imitace kůže v elegantní hnědé barvě vás doslova nadchne. Nejenže bude ve vašem obývacím pokoji vypadat naprosto luxusně, ale díky jeho rozměrům se v něm pohodlně natáhne jak drobná žena, tak pořádný chlap. A co je na tomto křesle úplně nejlepší? Dá se jednoduše polohovat, takže ulevíte nejen svým zádům, ale i unaveným nohám. Po dlouhé a náročné směně v práci je toto křeslo zkrá...

Relaxační křeslo Toledo K74, hnědá

Relaxační křeslo Potah mikrovlákno Barevné provedení: hnědá Možnost polohování, bez masáže Rozměry [cm]: 74 x 92 x 101 (š x h x v) Baleno KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 74 x 66 x 76 cm)

Masážní křeslo TOLEDO hnědé K71

potah kůže – imitace, barevné provedení hnědá možnost polohování, elektrické napájení 5 programů (pulzní, tlakový, vlnicí, automatický, standardní) 2 stupně intenzity masáže, 2 masážní zóny (zádová, bederní) automatické vypnutí po 25 minutách (více v návodu na ovládání)