Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kruhove led svetlo json

Nalezeno:    302 produktů

Kruhové světlo LED

Doba dodání: obvykle do 15 až 40 dní, podrobnosti zde.

Kruhové LED světlo + tripod

Doba dodání: obvykle do 15 až 40 dní, podrobnosti zde.

Kruhové LED světlo + stativ PULUZ

Vhodné pro influencery, youtubery, blogery, fotografy ale i pro amatéry. Kruhové bílé světlo, které zajistí dokonalé osvětlení. Světlo obsahuje 40 ks úsporných LEDek (2835) Napájení přes USB (zásuvka, PC, powerbanka...), délka kabelu. 1,5 m Velmi lehký a snadno přenosný. Jas: 24-26 lm Teplota: 6500K = bílá Výkon: 4W Napětí: 5V Vnější průměr: 120 mm Vnitřní průměr: 86 mm Součástí balení je světlo a stativ (tripod).

Kruhové LED světlo + stativ PULUZ

Vhodné pro influencery, youtubery, blogery, fotografy ale i pro amatéry. Kruhové bílé světlo, které zajistí dokonalé osvětlení. Světlo obsahuje 40 ks úsporných LEDek (2835) Napájení přes USB (zásuvka, PC, powerbanka...), délka kabelu. 1,5 m Velmi lehký a snadno přenosný. Jas: 24-26 lm Teplota: 6500K = bílá Výkon: 4W Napětí: 5V Vnější průměr: 120 mm Vnitřní průměr: 86 mm Součástí balení je světlo a stativ (tripod).

Hama kruhové LED světlo 6,7"

Hama kruhové LED světlo 6,7" pro smartphone/tablet, s Bluetooth spouští a stolním stativem

CONNECT IT Selfie10Ring kruhové LED světlo

kruhové 10" selfie LED světlo se stativem, držák na mobil a kulová hlava, 3 úrovně teploty světla

NANLITE Halo 18 LED kruhové světlo

NANLITE Halo 18 LED kruhové světlo Stmívatelné dvoubarevné LED kruhové světlo Nanlite Halo 18 s napájením pomocí AC adaptéru. Součástí balení je také držák na telefon a oboustranné make-up zrcátko. LED kruhová světla řady Nanlite Halo jsou neuvěřitelně univerzálními světelnými zdroji, které se dokážou přizpůsobit široké škále potřeb a projektů. LED kruhová světla Nanlite Halo jsou vhodná pro osvětlení beauty fotografií, vlogů, živého vysílání, make-up tutoriálů, portrétních fotografií a fotografií malých produktů. Poskytují atraktivní měkké světlo bez stínu se zajímavými, kruhovými odlesky v očích fotografované osoby. S kruhovými světly Nanlite Halo můžete rychle dosáhnout nádherných výsl...

Rollei foto LED kruhové světlo - 28508

Přídavné kruhové světlo pro převážně noční natáčení nebo fotografování. Lehká konstrukce z hliníku, světlo se 336 LED diodami, nastavitelná teplota barev, kontrastní OLED displej, rozměry 450 x 450 x 80 mm, zabudovaná baterie s vysokou výdrží, ovládání pomocí mobilní aplikace.

NANLITE Halo 16 LED kruhové světlo

NANLITE Halo 16 LED kruhové světlo Stmívatelné dvoubarevné LED kruhové světlo Nanlite Halo 16 s napájením pomocí AC adaptéru nebo baterií Sony NP-F. Součástí balení je také držák na telefon, make-up zrcátko a přepravní pouzdro. LED kruhová světla řady Nanlite Halo jsou neuvěřitelně univerzálními světelnými zdroji, které se dokážou přizpůsobit široké škále potřeb a projektů. LED kruhová světla Nanlite Halo jsou vhodná pro osvětlení beauty fotografií, vlogů, živého vysílání, make-up tutoriálů, portrétních fotografií a fotografií malých produktů. Poskytují atraktivní měkké světlo bez stínu se zajímavými, kruhovými odlesky v očích fotografované osoby. S kruhovými světly Nanlite Halo můžete ry...

NANLITE Halo 16 LED kruhové světlo

NANLITE Halo 16 LED kruhové světlo Stmívatelné dvoubarevné LED kruhové světlo Nanlite Halo 16 s napájením pomocí AC adaptéru nebo baterií Sony NP-F. Součástí balení je také držák na telefon, make-up zrcátko a přepravní pouzdro. LED kruhová světla řady Nanlite Halo jsou neuvěřitelně univerzálními světelnými zdroji, které se dokážou přizpůsobit široké škále potřeb a projektů. LED kruhová světla Nanlite Halo jsou vhodná pro osvětlení beauty fotografií, vlogů, živého vysílání, make-up tutoriálů, portrétních fotografií a fotografií malých produktů. Poskytují atraktivní měkké světlo bez stínu se zajímavými, kruhovými odlesky v očích fotografované osoby. S kruhovými světly Nanlite Halo můžet...

NANLITE Halo 14 LED kruhové světlo

Stmívatelné dvoubarevné LED kruhové světlo Nanlite Halo 14 s napájením pomocí AC adaptéru. Součástí balení je také držák na telefon, make-up zrcátko, přepravní pouzdro a stolní stojan.

CONNECT IT Selfie12Ring kruhové LED světlo + stativ

12" kruhové selfie LED světlo s flexibilním držákem na mobilní telefon, stativem s maximální výškou 210 cm, kulovou hlavou a dálkovým ovládáním

Connect IT 2000-SM kruhové LED světlo

Kruhové selfie LED světlo "Selfie10Ring" s flexibilním držákem na mobilní telefon a stativem s kulovou hlavou umožňuje nastavit barevnou teplotu světla na 3 různé úrovně. Součástí výbavy je dálkový ovladač na kabelu.

CONNECT IT Selfie10RGB kruhové RGB LED světlo

kruhové 10" selfie LED světlo se stativem, držák na mobil a kulová hlava. Umožňuje nastavit 12 statických barev, 9 dynamických efektů a barevnou teplotu světla ve 3 různých úrovních (3000/4100/6000 K).

HAMA SpotLight FoldUp 102 - kruhové LED světlo

Kruhové LED světlo využijí YouTubeři, vloggeři i influenceři a skvělou službu prokáže i při streamech. Zajistí vám dokonale rovnoměrné osvětlení v různých teplotách - od teplé bílé po denní světlo; teplotu nastavujete pomocí kabelového dálkového ovládání - a také v 10 různých intenzitách. Světlo můžete snadno složit a uložit do stojanu a můžete ho tak mít neustále s sebou. Můžete ho vysunout až do výšky 138 cm, díky čemuž zvládnete osvítit i větší scény, minimální výška je 52 cm. Vnější průměr činí 26,5 cm. Světlo můžete plynule naklopit dozadu, díky čemuž získáte i nebvyklé úhly osvětlení.