Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kruzitko kovove skolni

Nalezeno:    44 produktů

Kružítko kovové školní

Jednoduché kovové kružítko s neonovými barevnými prvky. Kružnice o průměru 17 cm. Baleno v transparentní plastové etui. Mix barev.

KOH-I-NOOR Kružítko 5501 kovové

Kružítko 5501 kovové - školní kovové kružítko s kloubem vhodné na rýsování kružnic do bílého sešitu. Ke kružítku můžete také dokoupit tuhy do kružítka. A abyste měli vše připraveno na hodinu geometrie, tak nezapomeňte ještě na pravítko, tužku č.3 a gumu.

KOH-I-NOOR Školní kružítko 4501 kovové

Školní kružítko 4501 kovové je skvělým pomocníkem nejen ve škole, ale i doma či v kanceláři. Abyste byli řádně připraveni na rýsovaní nezapomeňte na mikrotužku, gumu, úhloměr. Náplně do kružítka lze samostatně dokoupit.

Kružítko kovové 101L - 1001B

Školní kovové kružítko jednoduché, v plastovém obalu.

Kružítko kovové s kloubem

Klasické školní kružítko.Různé barevné varianty.Kvalitní osvědčený výrobek tradičního výrobce školních a kncelářských potřeb Koh-i-noor.V balení 24 kusů, cena za ks.

Kružítko kovové v krabičce Deli

Kružítko DELI - 8614.Kovové kružítko v pevném plastovém uzavíratelném pouzdře.Součástí balení jsou často potřebné náhradní tuhy do kružítka.Kružítko se snímatelnou ochranou hrotu a tuhy při přenášení ve školním penálu.Školní pomůcka pro žáky základních škol.V balení 12 kusů, cena za ks.

Kružítko DELI kovové v krabičce

Kvalitní celokovové školní kružítko s možností nastavení ramene pro perfektní výsledek rýsování.Dodáváno v krabičce s příslušenstvím a náhradními tuhami.Vytvoří kružnici až do průměru 400mm.

Kružítko 4501 kovové Koh-i-noor

Kvalitní celokovové kružítko pro školní použití. Kružítko má kovové tělo a barevný úchop. Zakupte produkt Kružítko 4501 kovové Koh-i-noor z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Kružítka od výrobce Koh-i-noor za cenu 30 Kč.

Kružítko 4506 kovové Koh-i-noor

Kvalitní celokovové kružítko pro školní použití. Kružítko má barevné tělo. Zakupte produkt Kružítko 4506 kovové Koh-i-noor z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Kružítka od výrobce Koh-i-noor za cenu 33 Kč.

Koh-i-noor Kružítko kovové - 4501

Klasické školní kružítko v blistru.Kvalitní osvědčený výrobek tradičního výrobce školních a kancelářských potřeb Koh-i-noor.V balení 24 kusů, cena za ks.

Koh-i-noor Kružítko kovové - 4506

Klasické školní kružítko.Různé barevné varianty.Kvalitní osvědčený výrobek tradičního výrobce školních a kancelářských potřeb Koh-i-noor.V balení 24 kusů, cena za ks.

Kružítko Pelikan kovové 17cm + náhradní tuha

2-dílná sada kružítka a náhradní tuhy od německé firmy Pelikan. Velikost kružítka 17cm, dodáváno v plastové krabičce. Zakupte produkt Kružítko Pelikan kovové 17cm + náhradní tuha z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Kružítka od výrobce Herlitz - Pelikan Group za cenu 34 Kč.

Officeline Školní kružítko - barevné - Spoko

Školní kružítko - barevné - Spoko..SPOKO jednoduché kovové kružítko s doplňky v neonových barvách.Kružnice Ø 17 cm.Dodáváno v transparentním pouzdru.Mix barev.Zboží bude dodáváno dle aktuálních skladových zásob.

Kružítko DELI kovové v krabičce ORBIT, stříbrné

Školní kružítko z pevné zinkové slitiny bez možnosti nastavení ramene v plastové krabičce.Vytvoří kružnici až do průměru 310mm.

Kružítko Pelikan kovové + náhradní tuhy, mix 2 barev

2-dílná sada kružítka a 3 náhradních tuh od německé firmy Pelikan. Kryt na jehlu, plastová krabička v barvě kružítka. Barva: modrá a růžová Zakupte produkt Kružítko Pelikan kovové + náhradní tuhy, mix 2 barev z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Kružítka od výrobce Pelikan za cenu 56 Kč.