Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kryt na samsung s5

Nalezeno:    14975 produktů

Kryt na Samsung S5

Kryt na Samsung S5, nový, cena 200 Kč + 40 Kč pošta (při koupi 5 a více ks z mé nabídky poštovné zdarma)

OBAL, KRYT NA TELEFON SAMSUNG S5 MINECRAFT

Zadní kryt telefonu na Samsung S5 Na fotu je jiný kryt jen obrázek je stejný. NOVÉ ZBOŽÍ - SKLADEM

Ochranný kryt Mimoni na Samsung Galaxy S5

Chrání váš telefon před prachem, drobnými nárazy a před prachem. Kryt je z odolného plastu.

MIMONI KRYT NA MOBIL SAMSUNG GALAXY S5

Zadní ochranný kryt DESPICABLE ME MINIONS je super tenký a jeho povrch je doslova přeplněný všemi oblíbenými Mimoni. Kryt vhodný pro SAMSUNG GALAXY S5 má nejen poutavé barvy a design, ale zároveň nabízí dokonalou ochranu přístoje před nárazy, poškrábáním a dalším mechanickým poškozením. Kryt se jednoduše používá a umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům a portům - V ORIGINÁL OBALU MIMONI

Černý kryt Sline na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : S-line Barva: Černá Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Silikonový kryt Srdce na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Srdce Barva: Bílá Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Silikonový kryt Motýlek na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Motýlek Barva: Bílá Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt. Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Červený kryt Sline na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : S-line Barva: Červená Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Růžový kryt Sline na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : S-line Barva: Růžová Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Nový černý kryt Motýlci na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Motýlci Barva: Černá Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU . V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Nový dámský kryt Květiny na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Květiny Barva: Bílá Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU . V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Nový růžový kryt Květiny na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Květiny Barva: Bílá-růžová Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 200 Kč-Ks.

Nový fialový kryt Sline na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : S-line Barva: Fialová Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU . V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 150 Kč-Ks.

Nový černý kryt Stars na Samsung Galaxy S5 Mini

Novinka Stylová a velmi praktická ochrana Vašeho mobilního telefonu. Určeno pro Samsung Galaxy S5 Mini. Design : Stars Barva: Černá Popis: 100% nový a kvalitní gelový kryt . Vysoce módní design krytu. Kryt je pohodlný na dotek. Ochrana telefonu před poškrábáním, prachu, malému nárazu a otisky prstů. Stačí připnout - nepotřebujete žádné nářadí. Kompaktní, lehký a stylový. Kompatibilní s: Samsung S5 Mini. Materiál: Měkky gel TPU. V případě koupi více kusů je pouze jedno poštovné :-) Skvělá cena 200 Kč-Ks.

-->