Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kuchynsky drez s otvorem

Nalezeno:    1416 produktů

Playgo Kuchyňský dřez s příslušenstvím

S tímto kuchyňským dřezem z Playgo mohou v domácnosti pomáhat i ti nejmenší! Realistický kuchyňský dřez obsahuje 20 kusů vybavení. S motorovou baterií, talíři, sklenicemi, příbory, malým kartáčem a sušičkou nádobí. Děti tak získají realistickou představu o domácích pracích a zároveň se formou zábavy a her naučí novým věcem. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 20,4 x 15 x 24,5 cm Obsah: kuchyňský dřez na skutečnou vodu - odkapávač - nádobí Potřebné baterie: 2 x AA baterie - nejsou součástí balení Materiál: plast Věk: od 3 let

Kulatý kuchyňský dřez model 08

Průměr 48 cm. Výška 15 cm. Kuchyňský kulatý dřez z oceli s otvorem pro baterii. Jednokomorový dřez bez odkapávače se sítkovým ventilem. Dřez se zapouští do kuchyňské desky.

Kuchyňský dřez s odkapávačem model 09

Šířka 60 cm, délka 60 cm, výška 15 cm. Kuchyňský nerezový dřez s malým odkapávačem. Dřez se zapouští do kuchyňské desky. Minimální šířka skříňky vhodné pro tento kuchyňský dřez je 60 cm. Jednokomorový zaoblený dřez.

Kuchyňský dřez s výbavou 40 cm

Kuchyňský dřez s výbavou 40 cm Infunbebe RP88560

WIKY - Kuchyňský dřez s výbavou 40cm

Kuchyňský dřez s výbavou 40 cm Po dobrém obědě zůstala hromada špinavého nádobí. Nevadí, šup s ním do dřezu. Dopřej si chvilku odpočinku, umýt ho můžeš i později. Plastový kuchyňský dřez má reálnou funkci tekoucí vody. Balení obsahuje: 2x hrnek 3x talířek 2x šálka jaře na nádobí příbory Doporučený věk: od 3 letBaterie 2xAA nejsou součástí

Kuchyňský dřez s funkcí, Infunbebe, W007391

Kuchyňský dřez, 2x hrníček, 3x talířek, 2x šálek, jar na nádobí, příbory. Funkce protékající vody. 2xAA baterie. Po dobrém obědě zůstala hromada špinavého nádobí! Nevadí! Šup s ním do dřezu! Dopřej si chvilku odpočinku, umýt ho můžeš i později! Plastový kuchyňský dřez má reálnou funkci tekoucí vody. Součástí je také kuchyňská výbava: 2x hrníček 3x talířek 2x šálek jar na nádobí příbory Doporučený věk: od 3 let Baterie 2xAA nejsou součástí.

Dřez kuchyňský s odkapávačem model 06

Šířka 80 cm, hloubka 60 cm, výška 15 cm. Nerezový kuchyňský dřez bez otvoru pro baterii, odkapávač, hluboká komora pro snadné mytí větších hrnců a nádobí.

Lamps Nábytek kuchyňský dřez

Růžový díl kuchyňské linky se dřezem je určen pro hru s panenkami. Ke kuchyňskému dílu linky ladí další prvky nábytku ve stejném designu. V růžovém provedení je vyrobena linka, která může být v celkovém složení 4 kusů. Obsah balení: vysoký díl linky se dřezem plastové nádobí Funkčnost: otevírací dvířka Kupte holčičkám nábytek pro panenky!

Kuchyňský dřez s výbavou 40 cm

"Po dobrém obědě zůstala hromada špinavého nádobí!

Kuchyňský dřez s výbavou 40 cm

"Po dobrém obědě zůstala hromada špinavého nádobí!

MULTI dřez s otvorem pro baterii průměr 49cm DMKB51

Kvalitní kuchyňský dřez z nerezové oceli pr.49 cm DMKB51. Dřez má již připravený otvor pro baterii z výroby.Součástí balení je kompletní sifon, těsnění a úchyty k pracovní desce. Vyrobeno v Německu.

Kuchyňský drež - DRE O P

Kuchyňský dřez s odkapávačem pravý pouze pro KUDD 60 D. Nábytek je dodávaný v demontu.

Kuchyňský drež - DRE O L

Kuchyňský dřez s odkapávačem levý pouze pro KUDD 60 D. Nábytek je dodávaný v demontu.

INFUNBENE Kuchyňský dřez s výbavou 40 cm

Kuchyňský dřez, 2× hrníček, 3× talířek, 2× šálek, jar na nádobí, příbory. Funkce protékající vody. 2×AA baterie.

Kuchyňský dřez nerezový s odkapávačem model 05

Šířka 76 cm, hloubka 43,5 cm, výška 15,5 cm. Nerezový kuchyňský dřez bez otvoru pro baterii, odkapávač, hluboká komora pro snadné mytí větších hrnců a nádobí.