Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kuchynsky robot kenwood 1200w

Nalezeno:    207 produktů

Kenwood kuchyňský robot KVL8320S

Kuchyňský robot s příkonem 1700 W a s pracovní mísou o objemu 6,7 litru. Kenwood KVL8320S nabízí osvětlení pracovní mísy samostatným tlačítkem, variabilní rychlost s pozvolným startem s 6 stupni a pulsní rychlost.

Kenwood kuchyňský robot KVL8300S

Kuchyňský robot s příkonem 1700 W a pracovní mísou o objemu 6,7 litru. Kenwood KVL8300S nabízí variabilní rychlost s 6 stupni, osvětlením pracovní mísy a unikátní extra pomalou rychlostí pro jemné zpracování surovin.

KENWOOD KVL8320S KUCHYŇSKÝ ROBOT

Kuchyňský robot Kenwood Chef XL Titanium s extra vysokým příkonem 1700 W zvládne v kuchyni všechny náročné úkony. Tento kuchyňský robot se pyšní pracovní mísou s extra velkým objemem 6,7 l. Na své si tak přijdou i velmi nároční kuchaři, pekaři i cukráři, tento model je totiž vybavený extra pomalým a jemným zpracovávání surovin a má celkem 6 volitelných rychlostí. Robot je vyrobený z nerezové oceli, která si svou kvalitu uchovává dlouhé roky, takže vám bude robot sloužit spolehlivěji a mnohem déle. Jednotlivé části lze mýt v myčce na nádobí, takže si s údržbou nemusíte dělat těžkou hlavu. Kenwood Chef XL Titanium je vybavený vysoce kvalitními nerezovými metlami SYSTEMPRO, ...

Kenwood FDM304SS Kuchyňský robot

Tento stylový kompaktní kuchyňský robot vám pomůže připravit řadu vynikajících pokrmů.

Kenwood kuchyňský robot KVL8320S - zánovní

Kuchyňský robot s příkonem 1700 W a s pracovní mísou o objemu 6,7 litru. Kenwood KVL8320S nabízí osvětlení pracovní mísy samostatným tlačítkem, variabilní rychlost s pozvolným startem s 6 stupni a pulsní rychlost.

Kenwood kuchyňský robot KVL8300S - zánovní

Kuchyňský robot s příkonem 1700 W a pracovní mísou o objemu 6,7 litru. Kenwood KVL8300S nabízí variabilní rychlost s 6 stupni, osvětlením pracovní mísy a unikátní extra pomalou rychlostí pro jemné zpracování surovin.

Kenwood kuchyňský robot KVC3170S CHEF

AKCE: Získejte prodlouženou záruku na 10 let na motor (po registraci, platí do 31. 10. 2022). Podmínky akce najdete ZDE Kuchyňský robot Kenwood KVC3170S CHEF s nerezovou nádobou o objemu 4,6 litru, precizní kontrolou rychlosti a kovovými metlami. Ve výbavě tohoto modelu naleznete mlýnek na maso a skleněný mixér o objemu 1,6 l.

Kenwood kuchyňský robot KVL85.594SI

AKCE: Získejte prodlouženou záruku na 10 let na motor (po registraci, platí do 31. 10. 2022). Podmínky akce najdete ZDE Kuchyňský robot s příkonem 1200 W a s 2 pracovními mísami o objemu 7 a 5 litrů. Kenwood KVL85.594SI nabízí digitálně řízení ChefMotor s funkcí postupného míchání, integrovanou váhu s časovačem, planetární míchání a snadno ovladatelné rameno LightLift. Součástí balení jsou 4 míchací nástavce.

Kuchyňský robot Kenwood KHH321WH MultiOne

Kuchyňský robot Kenwood KHH321WH MultiOne Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kuchyňského robota, který vám velmi usnadní práci a hodně toho udělá za vás. Zvládne míchat, šlehat, hníst, ale také strouhat, sekat nebo mlít. Je to prostě multifunkční pomocník, kterého si ho okamžitě oblíbíte. Bohaté příslušenství Kuchyňský robot Kenwood KHH321WH MultiOne je dokonalou kombinací food procesoru a kuchyňského robota. Díky třem speciálním metlám snadno připravíte těsto na domácí chléb nebo koláč. Pomocí K-metly, která dosáhne do všech částí pracovní mísy, umícháte perfektní litá těsta. Sníh z bílků vyšleháte speciálně tvarovanou balónovou metlou a spirálovým hákem zpracujete i tuhá těsta. Výk...

Kuchyňský robot 1200W - DOMO DO1031KR

Domo DO1031KR Kuchyňský robot 1200W, 6l tm./sv.šedý

Kuchyňský robot 1200W - DOMO DO1031KR

Vysoce výkonný kuchyňský robot zvládne uhníst ve velké nerezové míse až 2 kg těsta bez ztráty výkonu, nebo díky planetárnímu systému míchání vám pomůže vyšlehat perfektní sníh, či míchací metlou promísit všechny vložené suroviny. Základní výbavu robotu lze rozšířit o skleněný mixér o objemu 1,4 litru, nebo mlýnek na maso a další užitečné nástavce. Rychlost otáček motoru lze snadno ovládat pomocí plynulé elektronické regulace otočným kolečkem, nebo lze využít funkci plného výkonu jedním stiskem. O bezpečnost použití se starají bezpečnostní prvky jako pojistka proti spuštění bez nasazené krytky horního náhonu, nebo pojistka proti spuštění při odklopené horní části. Aretační pojistk...

KENWOOD KWL90.244SI KUCHYŇSKÝ ROBOT

1400W Systém planetárního míchání – udržuje rychlost & výkon, a to i při velkém zatížení 13 rychlostí Včetně vylepšené funkce PULS, funkce pro jemné promísení a 3 intervaly míchání Kapacita 7L & 5L Velká kapacita, elegantně leštěná nerezová ocel s držadly Ochrana proti rozstřiku Dva ochranné nástavce s větším sklopným skluzem, které lze snadno nasadit a sundat na rameno robota Výklopné rameno Lze jednoduše zvednout povolením bezpečnostní páčky 4 míchací nástavce Nerezové nástavce: šlehací metla, hnětací hák a K-metla, Flexi metla na krémy

Kenwood kuchyňský robot KMX 750 BK

Kenwood kMix KMX 750 BK – nový kuchyňský robot z řady kMix je nejen stylovým doplňkem do kuchyně, ale také skutečně výkonným kuchyňským pomocníkem. Má celokovové barevně lakované tělo, extrémně výkonný 1000W motor, velkou nerezovou mísu s robustním držadlem a tři kovové metly, které zvládnou téměř každou kuchařskou výzvu. Pokud jste v kuchyni jako doma, oceníte všestrannost robotů Kenwood a možnost dokoupit další nástavce a robot si tak přizpůsobit na míru svým potřebám.

Kenwood kuchyňský robot KMX 750 RD

Kenwood kMix KMX 750 RD – nový kuchyňský robot z řady kMix je nejen stylovým doplňkem do kuchyně, ale také skutečně výkonným kuchyňským pomocníkem. Má celokovové barevně lakované tělo, extrémně výkonný 1000W motor, velkou nerezovou mísu s robustním držadlem a tři kovové metly, které zvládnou téměř každou kuchařskou výzvu. Pokud jste v kuchyni jako doma, oceníte všestrannost robotů Kenwood a možnost dokoupit další nástavce a robot si tak přizpůsobit na míru svým potřebám.

Kenwood kuchyňský robot KMX 750 WH

Kenwood kMix KMX 750 WH – nový kuchyňský robot z řady kMix je nejen stylovým doplňkem do kuchyně, ale také skutečně výkonným kuchyňským pomocníkem. Má celokovové barevně lakované tělo, extrémně výkonný 1000W motor, velkou nerezovou mísu s robustním držadlem a tři kovové metly, které zvládnou téměř každou kuchařskou výzvu. Pokud jste v kuchyni jako doma, oceníte všestrannost robotů Kenwood a možnost dokoupit další nástavce a robot si tak přizpůsobit na míru svým potřebám.