Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kulate umyvadlo na desku

Nalezeno:    2072 produktů

SAPHO THIN kulaté umyvadlo na desku, 39x14,5cm, bílá mat (WN185)

Krása ve zpracování: matná a ultratenká umyvadla z materiálu Solid SurfaceTHIN kulaté umyvadlo z materiálu Solid Surface – Rockstone Tip: Doporučujeme instalovat s výpustí s bílou matnou krytkou, která podtrhne nezaměnitelný tvar tohoto umyvadla, vi.

SAPHO THIN kulaté umyvadlo na desku, 39x14,5cm, bílá mat WN185

Krása ve zpracování: matná a ultratenká umyvadla z materiálu Solid SurfaceTHIN kulaté umyvadlo z materiálu Solid Surface - Rockstone Tip: Doporučujeme instalovat s výpustí s bílou matnou krytkou, která podtrhne nezaměnitelný tvar tohoto umyvadla, viz příslušenství. Síla stěny umyvadla: 6 mm Instalace: Umyvadla THIN, vyrobená ze Solid Surface - Rockstone materiálu, s ultratenkou stěnou a neobvykle matným povrchem se stanou originální ozdobou každé koupelny. EAN: 8590913821585

Umyvadlo na desku NEPTUN 40 B/0

Minimalistické kulaté umyvadlo na desku ze série Neptun, šíøka 40 cm a výška 15,5 cm. Vyrobeno z bílé keramiky, ideální pro jakýkoli interiér. Díky kvalitní keramice použité k výrobì umyvadla lze výrobek používat po mnoho let, je odolné vùèi zatížení a snadno se èistí.

Umyvadlo na desku shilla 50 b/o

Minimalistické kulaté umyvadlo na desku ze série Shilla, šíøka 51,5 cm a výška 13,5 cm. Vyrobeno z bílé keramiky, ideální pro jakýkoli interiér. Díky kvalitní keramice použité k výrobì døezu lze výrobek používat po mnoho let, je odolné vùèi zatížení a snadno se èistí.

Umyvadlo na desku Glacera Vallone 46x46,5 cm bez přepadu VA4646

TORTO - kulaté umyvadlo na desku z privátní značky Glacera. Toto umyvadlo naleznete v oblíbené sérii Vallone, kterou jsme nyní obohatili o několik nových umyvadlových mís. Doporučujeme kombinovat se stojánkovými bateriemi - RIN085 a SO085. Nutno dokoupit průtočnou zátku PZATKA.

Umyvadlo na desku Vitra Geo 38x38 cm bez otvoru pro baterii 4421-003-0016

Kulaté umyvadlo na desku Nest bez otvoru pro baterii a bez přepadu. Slibuje bezpočet možností použití ve Vaší koupelně.Kryt sifonu, sifon, průtočná zátka a vodovodní baterie nejsou součástí výrobku.

Maxwhite Maxwhite 8130 LIGNANO Umyvadlo keramické kulaté na desku 42x42x19cm

Maxwhite 8130 LIGNANO Umyvadlo keramické kulaté na desku 42×42×19cm (Maxwhite 8130 LIGNANO Umyvadlo keramické kulaté na desku 42×42×19cm)

Maxwhite Maxwhite 8027 LEGHORN Umyvadlo keramické kulaté na desku 42x42x15,5cm

Maxwhite 8027 LEGHORN Umyvadlo keramické kulaté na desku 42×42×15,5cm (Maxwhite 8027 LEGHORN Umyvadlo keramické kulaté na desku 42×42×15,5cm)

SAPHO MINIMAL umyvadlo na desku kulaté průměr 45x13,5 cm (MN045)

Umyvadlo na desku bez přepadu baterie není součástí umyvadla Instalace: D – na desku.

SAPHO MINIMAL umyvadlo na desku kulaté průměr 45x13,5 cm MN045

Umyvadlo na desku bez přepadu baterie není součástí umyvadla Instalace: D - na desku EAN: 8698531132820

Umyvadlo na desku MEXEN BENITA

Umyvadlo na desku v bílé barvě zaujme svým elegantním tvarem. Obdélníkový tvar působí čistě a vzdušně. Díky jednoduchému tvaru je umyvadlo nenáročné na údržbu a čištění. Specifikace výrobku: Velikost: 60,5x41,5x13 cm Typ: na desku Barva: bílá Průchozí otvor: ano Otvor baterie: ano Materiál: sanitární keramika

Umyvadlo na desku Amanda 54

Umyvadlo na desku Amanda 54Elegantní umyvadlo Amanda s moderním designem a konstrukcí ve tvaru duté skály potěší mnoho lidí s dobrým vkusem. Perfektní oválné umyvadlo v kombinaci se sněhově bílým smaltem vytváří produkt, který je sám o sobě ozdobou. Umyvadlo na pracovní desku nebo skříň činí umyvadlo Amanda praktickým prvkem, který se hodí do každé koupelny. Malé velikosti jsou skvělé pro velké i malé baterie. Způsob montáže: na pracovní deskuBarva: sněhobílá

Umyvadlo na desku REA BELLA

Představujeme vám moderní, jedinečné umyvadlo s neobvyklým tvarem. Umyvadlo REA BELLA přinese do vaší koupelny eleganci. Umyvadlo REA BELLA má tenké okraje, které jsou v současné době velice moderní. Umyvadlo je určeno k montáži na pracovní desku nebo skříňku. Produkt byl vyroben z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolný a snadno se čistí. Způsob montáže: pracovní deska Barva: sněhově bílá Délka dřezu: 550 mm Šířka dřezu: 410 mm Výška nádrže: 140 mm Hloubka pánve: 115 mm Materiál: sanitární keramika Otvor pro baterii: ne Přetoková díra: ne Průměr vypouštěcího otvoru: 45 mm

Umyvadlo na desku REA GINA

Umyvadlo REA GINA je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Ideální model pro lidi, kteří hledají funkční a jednoduché řešení. Umyvadlo je určeno k montáži na desku nebo skříňku. Bylo vyroben z bílé keramické sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí. Délka umyvadla: 50 cm Výška umyvadla: 12,5 cm Šířka umyvadla: 42,5 cm Hloubka umyvadla: 8,5 cm Průměr vypouštěcího otvoru: 45 mm

Umyvadlo na desku Sofia Stone

Umyvadlo na desku Sofia StonePředstavujeme Vám nový model umyvadla Sofia, který je v naší nabídce velmi oblíbený. Umyvadlo je vyrobeno z nejkvalitnější sanitární keramiky, která je velmi trvanlivá a snadno se čistí. Umyvadlo bylo speciálně upraveno v mramorovém stylu, což přispívá k úžasnému efektu v každé koupelně. Umyvadlo je vhodné pro montáž na desku nebo skříň. V ideálním případě se kombinuje s každou barvou základny, na které bude umyvadlo namontováno. Způsob montáže: na pracovní deskuBarva:

-->