Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kulate umyvadlo na desku

Nalezeno:    2891 produktů

SAPHO THIN kulaté umyvadlo na desku, 39x14,5cm, bílá mat (WN185)

Krása ve zpracování: matná a ultratenká umyvadla z materiálu Solid SurfaceTHIN kulaté umyvadlo z materiálu Solid Surface – Rockstone Tip: Doporučujeme instalovat s výpustí s bílou matnou krytkou, která podtrhne nezaměnitelný tvar tohoto umyvadla, vi.

SAPHO THIN kulaté umyvadlo na desku, 39x14,5cm, bílá mat WN185

Krása ve zpracování: matná a ultratenká umyvadla z materiálu Solid SurfaceTHIN kulaté umyvadlo z materiálu Solid Surface - Rockstone Tip: Doporučujeme instalovat s výpustí s bílou matnou krytkou, která podtrhne nezaměnitelný tvar tohoto umyvadla, viz příslušenství. Síla stěny umyvadla: 6 mm Instalace: Umyvadla THIN, vyrobená ze Solid Surface - Rockstone materiálu, s ultratenkou stěnou a neobvykle matným povrchem se stanou originální ozdobou každé koupelny. EAN: 8590913821585

Umyvadlo na desku Glacera Vallone 42x42 cm bez přepadu VA4242VN

Kulaté umyvadlo na desku Multi za velmi nízkou cenu v neotřelém designu. Toto kulaté umyvadlo na desku naleznete v naší Výhodné nabídce. Doporučujeme kombinovat se stojánkovými bateriemi - RIN085 a SO085. Nutno dokoupit průtočnou zátku PZATKA.

Maxwhite Maxwhite 8184B ANCONA Umyvadlo keramické kulaté na desku průměr 28xvýška12cm

Maxwhite 8184B ANCONA Umyvadlo keramické kulaté na desku průměr 28×výška12cmMaxwhite 8184B ANCONA Umyvadlo keramické kulaté na desku průměr 28×výška12cm Umyvadlo keramické kulaté na desku ANCONA. Keramické umyvadlo kulaté na desku nebo koupelnovou či wc skříňku.

Umyvadlo na desku Glacera Vallone 46x46,5 cm bez přepadu VA4646

TORTO - kulaté umyvadlo na desku z privátní značky Glacera. Toto umyvadlo naleznete v oblíbené sérii Vallone, kterou jsme nyní obohatili o několik nových umyvadlových mís. Doporučujeme kombinovat se stojánkovými bateriemi - RIN085 a SO085. Nutno dokoupit průtočnou zátku PZATKA.

Umyvadlo na desku Glacera Vallone 39,5x39,5 cm bez přepadu VA3939

NIDO - kulaté umyvadlo na desku z privátní značky Glacera. Toto umyvadlo naleznete v oblíbené sérii Vallone, kterou jsme nyní obohatili o několik nových umyvadlových mís. Doporučujeme kombinovat se stojánkovými bateriemi - RIN085 a SO085. Nutno dokoupit průtočnou zátku PZATKA.

Umyvadlo na desku Vitra Geo 38x38 cm bez otvoru pro baterii 4421-003-0016

Kulaté umyvadlo na desku Nest bez otvoru pro baterii a bez přepadu. Slibuje bezpočet možností použití ve Vaší koupelně.Kryt sifonu, sifon, průtočná zátka a vodovodní baterie nejsou součástí výrobku.

Umyvadlo na desku Triomini Lapis 40x40 cm Blue stone mat bez přepadu LA4040BS

Kulaté umyvadlo na desku o průměru 40 cm z tmavého kamene v kombinaci s vysokou stojánkovou umyvadlovou baterií pro umyvadlové mísy nebo s nástěnými podomítkovými bateriemi. Vhodně doplňuje průtočná zátka PZATKABS s kloboučkem ze stejného materiálu. Umyvadlo bez přepadu a bez otvoru pro baterii. Baterie a sifon není součástí výrobku.

Umyvadlo na desku Villeroy & Boch Loop&Friends 38x38 cm bez otvoru pro baterii 51480001

Kulaté umyvadlo na desku Loop&Friends 38x38cm, bez otvoru pro baterii, s přepadem. Použití s nástěnnou armaturou nebo armaturou se zvýšeným tělem. Součástí výrobku je výřezová šablona a uzavíratelný ventil s keramickým krytem. Vhodné pro desku pod umyvadlo Dolce nebo nábytek na míru.

Umyvadlo na desku Villeroy & Boch Loop&Friends 43x43 cm bez otvoru pro baterii 51440001

Kulaté umyvadlo na desku Loop&Friends 43x43 cm, bez otvoru pro baterii, s přepadem. Použití s nástěnnou armaturou nebo armaturou se zvýšeným tělem. Součástí výrobku je výřezová šablona a uzavíratelný ventil s keramickým krytem. Vhodné pro desky pod umyvadlo Dolce nebo nábytek na míru.

Umyvadlo na desku Villeroy & Boch Loop&Friends 38x38 cm bez otvoru pro baterii 51480101

Kulaté umyvadlo na desku ze série Loop&Friends o průměru 38cm. Umyvadlo je bez přepadu, vhodné pro nástěnnou armaturu a pro armaturu se zvýšeným tělem. Dodáváno vč. výřezové armtury a neuzavíratelného ventilu s keramickou krytkou.Lze kombinovat s deskami pod umyvadlo Dolce nebo nábytkem na míru.

Umyvadlo na desku Glacera Vallone 42,5x42,5 cm bez přepadu VA4242BP

Designové kulaté umyvadlo na desku Tondo 42,5x42,5x22,5 cm s důrazem na plynulé a ladné tvary, bez přepadu. Doporučujeme v kombinaci s deskami pod umyvadlo Dolce nebo s nábytkem na míru. Jako baterie je možné použít baterie pro umyvadlové mísy Optima - Levanta, Valeta, Sofie, Ringo nebo baterie Grohe. K umyvadlu doporučujeme použít zátku stále průtočnou 5/4, celochrom - kód zboží PZATKA.Baterie a sifon není součástí výrobku.

Keramické umyvadlo na desku Rea Vena

Kulaté designové keramické umyvadlo na desku Rea Vena. Minimalistický a elegantní tvar zaručuje, že tento model rozzáří každou koupelnu. Umyvadlo Rea Vena je určena pro montáž na desku nebo na skříň, kde na vás velmi příjemně zapůsobí. Umyvadlo je vyrobeno ze sanitární keramiky, která se velmi dobře udržuje. Velkou výhodou je to, že umyvadlo disponuje otvorem pro umyvadlovou baterii, což ušetří místo na pultu. Technická specifikace keramického umyvadla na desku Rea Vena Způsob montáže: na desku Šířka umyvadla: 46 cm Barva: sněhobílá Materiál: sanitární keramika Otvor baterie: 35 mm Přepadový otvor: ano Průměr vypouštěcího otvoru: 45 mm...

Umyvadlo na desku Villeroy & Boch Loop&Friends 43x43 cm bez otvoru pro baterii 51440101

Kulaté umyvadlo na desku ze série Loop&Friends o průměru 43cm. Umyvadlo je bez přepadu, vhodné je jej kombinovat s nástěnnou armaturou nebo armaturou se zvýšeným tělem.Je dodáváno vč. výřezové šablony a neuzavíratelného ventilu s keramickou krytkou. Lze jej vhodně kombinovat s deskami pod umyvadla Dolce nebo nábytkem na míru.

Umyvadlo na desku Triomini Lapis 40x40 cm light beige mat bez přepadu LA4040LB

Kulaté umyvadlo na desku z přírodního kamene ve světle béžové barvě v kombinaci s vysokou stojánkovou umyvadlovou baterií pro umyvadlové mísy nebo s nástěnnými podomítkovými bateriemi vypadá v koupelně skvostně. Umyvadlo je bez přepadu a bez otvoru pro baterii. Doporučujeme použít průtočný vtok 5/4 v designu světlého kamene PZATKALB nebo stále průtočnou zátku 5/4 celochrom PZATKA.Baterie a sifon není součástí výrobku, vybrat si však můžete z naší bohaté nabídky.