Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kusovy koberec lyon taupe 80x150

Nalezeno:    197 produktů

Kusový koberec Lyon new pink - 80x150 cm

Pěkný růžový shaggy koberec, který díky své zářivé barvě potěší zejména ženy. Jeho výhodou je především velmi dobrá cena a na dotek příjemný povrch, po kterém je skutečně radost se procházet. Koberec se vyrábí z příjemného 100% polyesteru a primárně je určen do těch místností, kde nehrozí jeho větší znečištění. Tedy např. do ložních prostorů.

Vopi koberce Kusový koberec Udine taupe - 80x150 cm

Kusový koberec Udine taupe s dlouhým a příjemným vlasem je kvalitním a nadmíru kvalitním kobercem, který zapadne do celé řady místností a hlavně zahřeje. Koberec je vyrobený ze 100% Polyesteru. Má antistatickou úpravu, obšití po celém obvodu a dá se dobře čistit šampónem, nebo pěnou na koberce.

Vopi koberce Kusový koberec Capri taupe - 80x150 cm

Kusový koberec Capri taupe je vskutku elitním kobercem, který zaručuje kvalitu a pevnost. Capri je koberec na dotek velmi příjemný, s lesklým kratším vlasem. Pro jeho hebký efekt působí luxusně v každé místnosti. Jeho krátký vlas jistě oceníte jak v ložnicích, tak v obývacích pokojích, díky dobré udržovatelnosti. Je vyrobený ze 100% Polypropylenu soft, který potěší příjemným povrchem. Byl vyrobený v české firmě, která zaručuje kvalitu!

Kusový koberec Rabbit new 09 taupe - 80x150 cm

Šedohnědý kusový koberec s extra jemným a hebkým povrchem, který si pro jeho skvělý komfort jednoduše zamilujete. Koberec Rabbit new 09 se řadí mezi koberce typu shaggy ze 100% polyesterového vlákna. Hodí se do mnoha ložnic či obývacích pokojů, kde bude jistě vítaným společníkem.