Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kusovy koberec prim 80x150

Nalezeno:    3574 produktů

Kusový koberec Polynova Kawa 80x150

Kusový koberec Polynova Kawa si prostě oblíbíte. Tento moderní kusový koberec v krásném starožitném vzhledu si najde své místo v každém interiéru. V nádherných přírodních odstínech ho dokonale sladíte se všemi bytovými doplňky. Nechejte se ošálit tímto parádním atraktivním vzhledem.

Kusový koberec Polynova Jezyk 80x150

Klasický kusový koberec z kolekce Polynova značky Berfin je skvělou volbou pro všechny milovníky tohoto elegantního stylu. Koberec je v zemitých hnědých barvách a zdobený je převážně geometrickými vzory. Díky krátkému vlasu je koberec nenáročný na údržbu.

Kusový koberec Ottova Vizion 80x150

Elegantní kusový koberec v jednobarevném provedení z kolekce Ottova. Koberec je ve světle hnědé barvě, která bude tvořit krásný doplněk v každém interiéru. Tato přírodní barva působí velice příjemným dojmem.

Kusový koberec Toscana Beige 80x150

Krásný kusový koberec z kolekce Toscana v jednobarevném provedení. Koberec je v béžové barvě a díky své světlosti se hodí do každé místnosti, kterou krásně projasní. Vyrobený je ze 100% polypropylenu a je vhodný pro alergiky.

Kusový koberec Ottova Bone 80x150

Stylový a velice jednoduchý kusový koberec z kolekce Ottova v béžovo-šedém provedení. Koberec je vyrobený z polyesteru s 50 mm dlouhým vlasem. Díky světlé barvě se hodí do každého interiéru, kde bude tvořit decentní bytový doplněk.

Kusový koberec Ottova Grey 80x150

Elegantní kusový koberec z kolekce Ottova v šedém provedení. Koberec má 50 mm dlouhý vlas, díky čemuž je velice příjemný na dotek. Své místo si najde v každém interiéru, kde ho dokonale sladíte s nejrůznějšími bytovými doplňky.

Kusový koberec Ottova Beige 80x150

Krásný kusový koberec z kolekce Ottova značky Berfin s 50 mm dlouhým vlasem. Tento koberec v jednobarevném provedení se skvěle hodí do každého interiéru. Díky světle béžové barvě ho sladíte se všemi bytovými doplňky a navíc projasní každý prostor.

Kusový koberec Ottova Lila 80x150

Nádherný kusový koberec z kolekce Ottova ve fialovém provedení. Fialová barva je v dnešní době velice oblíbená díky své teplé a pronikavé barevnosti. Fialová barva působí velice klidným a veselým dojmem. Navíc si koberec okamžitě oblíbíte díky měkkosti a hebkosti.

Kusový koberec Toscana Brown 80x150

Decentní kusový koberec z kolekce Toscana značky Berfin v jednobarevném provedení. Koberec je v lehce žíhané hnědé barvě a své místo si najde v každém interiéru. Ozdobu bude dělat například v obývacím pokoji nebo v ložnici. Vyrobený je ze 100% polypropylenu.

Kusový koberec Ottova Brown 80x150

Tmavě hnědý kusový koberec z kolekce Ottova s dlouhým vlasem. Tento koberec v přírodním odstínu je skvělou volbou do každého interiéru, díky 50 mm dlouhému vlase se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo do ložnice. Navíc hnědá barva působí velice příjemným a uklidňujícím dojmem.

Kusový koberec Vision 3282 Beige 80x150

Kusový koberec v jednoduchém stylu z kolekce Vision. Tento kusový koberec je v šedém provedení a je zdoben jakýmsi motivem lehkých pruhů. Koberec lehce dozdobí každý interiér a bude dělat parádu v každé místnosti.

Kusový koberec Elite 4358 Beige 80x150

Parádní kusový koberec pro všechny milovníky dencentního stylu. Tento kusový koberec z kolekce Elite je v béžovém provedení a je zajímavě zdobený nerovnými pruhy nebo čárami, které působí velice zajímavě. Koberec se hodí do každého interiéru jako stylový doplněk.

Kusový koberec Milas 5560 Beige 80x150

Originální kusový koberec z kolekce Milas značky Berfin v béžovém provedení. Tento kusový koberec je zdobený motivem připomínající army styl. Koberec se díky své přírodní barvě hodí do každého interiéru, například jako ozdoba do obývacího pokoje ke konferenčnímu stolku.

Kusový koberec Aspect 1028 Silver 80x150

Moderní kusový koberec ve stříbrné barvě zdobený geometrickými motivy. Koberec dodá řád každé místnosti a navíc ho díky neutrální barvě skvěle sladíte v každém interiéru. Tento kusový koberec z kolekce Aspect je v béžové barvě a zdobený je motivem ozdobných kosočtverců.

Kusový koberec Zara 6115 Grey 80x150

Skvělý kusový koberec z kolekce Zara značky Berfin. Koberec je vyrobený ze směsi polypropylenu a polyesteru s výškou vlasu 13 mm. Tento kusový koberec v modro-šedém provedení vypadá, jako by byl sešit z několika kusů dohromady. Velice zajímavé a originální řešení pro modernější interiér.