Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

L oreal paris false lash bambi rasenka 9ml

Nalezeno:    24 produktů

L'Oréal Paris False Lash Bambi řasenka 9 ml

L'Oréal Paris False Lash Bambi řasenka 9 ml Nová řasenka False Lash Bambi Eye pro svůdný pohled plaché laně. Prodloužené, natočené a dokonale oddělené řasy od L'Oréal Paris.

L´Oréal Paris False Lash Bambi řasenka 9 ml

L'Oreal Paris False Lash Bambi dává řasám nebeský objem a oslňující délku. Ultra krémové složení s pečujícím ricinovým olejem. Inovativní objemový kartáček bohatý na štětinky Vaše řasy prodlouží, natočí a dokonale oddělí. Velikost balení je 8,9 ml.

L'Oréal Paris False Lash Bambi Extra black řasenka 8.9 ml

L'Oréal Paris False Lash Bambi Extra black řasenka 8,9ml Extra černá řasenka False Lash Bambi Eye pro ještě výraznější, svůdnější oči a efekt umělých řas.

L'Oréal Paris False Lash Bambi Extra black řasenka 8.9 ml

L'Oréal Paris False Lash Bambi Extra black řasenka 8,9ml Extra černá řasenka False Lash Bambi Eye pro ještě výraznější, svůdnější oči a efekt umělých řas.

L'Oréal Paris False Lash Bambi Waterproof voděodolná černá řasenka 8.9 ml

L'Oréal Paris False Lash Bambi Waterproof voděodolná černá řasenka 8,9ml Voděodolná řasenka False Lash Bambi Eye Waterproof pro svůdný pohled plaché laně. Řasenka L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Pro svůdný pohled plaché laně.

L’Oréal Paris False Lash L’Oréal Paris False Lash Bambi Extra Black řasenka pro efekt umělých řas 3 ks

L’Oréal Paris False Lash Bambi Extra Black, , Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka L’Oréal Paris False Lash Bambi Extra Black dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: má intenzivní barvu má efekt umělých řas výrazně řasy zahustí zajišťuje plný objem už v jedné vrstvě Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye řasenka pro efekt umělých řas odstín

L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye, , Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: má efekt umělých řas prodlouží délku řas úžasně natočí řasy má intenzivní barvu Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

L'Oréal Paris False Lash Bambi Oversized Eye Řasenka s efektem umělých řas 9 ml

Loreal Paris False Lash BAMBI OVERSIZED EYE řasenka s efektem umělých řas, 9ml Oblíbená řasenka Bambi Eye nyní v Oversized verzi pro ještě větší pohádkový pohled a extra objem i délku řas.

L'Oréal Paris False Lash Bambi Oversized Eye Řasenka s efektem umělých řas 9 ml

Loreal Paris False Lash BAMBI OVERSIZED EYE řasenka s efektem umělých řas, 9ml Oblíbená řasenka Bambi Eye nyní v Oversized verzi pro ještě větší pohádkový pohled a extra objem i délku řas.

L´Oréal Paris False Lash Bambi Eye - (Black) Řasenka W Objem: 8,9 ml

Vytvořte si doma pouhou řasenkou efekt umělých řas! Avšak musíte mít tu pravou – **L´Oréal Paris False Lash Bambi Eye**, se super moderním stříbrným designem. Oči přitahují pozornost nejvíce a díky dobře zvolené řasence ihned zabodujete – v interiéru i na ulici. ### Čím vás okouzlí tato řasenka? * dodá vašim řasám maximální objem, * prodlouží jejich délku, * silně je nabarví a natočí, * navodí dojem umělých řas, * přičemž působí přirozeně. ### Jak nanášet řasenku L´Oréal Paris False Lash Bambi Eye? Aplikujte řasenku v několika vrstvách. Postupujte jemnými tahy šikovného kartáčku od kořínků po konečky řas. ...

L'Oréal Paris Bambi False Lash & Essie Dárková sada 2021

L'Oréal Paris Bambi False Lash & Essie Dárková sada obsahující řasenku Bambi False Lash 8,9 ml a lak na nehty Essie Really Red 13,5 ml, díky kterým si jednoduše vytvoříte dokonalou vizáž. Řasenka má sametově černé složení a extra velký kartáček pro perfektní natočení řas, okamžitě pronikavý pohled a opticky zvětšené oči. Lak na nehty od značky Essie s vysokým leskem a intenzivním krytím již od první vrstvy má dlouhotrvající výdrž. Zároveň posiluje a vyhlazuje jemné nerovnosti nehtu. Širší štětec aplikátoru kopíruje tvar nehtu, sedí pro každou velikost, čímž se zajistí přesná a rychlá aplikace.

L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye řasenka pro efekt umělých řas odstín Black 9 ml

L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye, 9 ml, Řasenky, péče a úprava řas pro ženy, Řasenka L’Oréal Paris False Lash Bambi Eye dodá vašim řasám maximální délku i neskutečný objem. Vlastnosti: má efekt umělých řas prodlouží délku řas úžasně natočí řasy má intenzivní barvu Jak používat: Řasenku nanášejte jemnými tahy na řasy od kořínků až ke konečkům. Pro větší zvýraznění aplikujte více vrstev.

L'Oréal Paris False Lash Bambi Eye řasenka s efektem umělých řas Black 9 ml 30175792

Řasenka s efektem umělých řas False Lash Bambi Eye pro svůdný pohled plaché laně.