Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

L oreal professionnel platinium plus

Nalezeno:    3 produkty

L'Oréal Professionnel Platinium Sweet Mechés

Profesionální fólie na melír. Termoaktivní: podporují a urychlují bělení. Lze proces bělení pozorovat. Usnadňuje práci v blízkosti vlasových kořínků. Předstřiháno na 155 kusů po 30cm. POUŽITÍ: Nastřihejte na požadované kousky a aplikujte melírovací přípravek.

L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium zesvětlující krém bez amoniaku 500 ml

L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium, 500 ml, Odbarvovače na vlasy pro ženy, Přípravek L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium účinně odbarví vaše vlasy a zbaví je tmavých pigmentů.Vlastnosti:zesvětlí přírodní i barvené vlasysnadno se nanášícitlivě rozpouští přirozené přírodní pigmentySložení:bez amoniakuJak používat:Před aplikací je nutné otestovat případnou negativní reakci na zesvětlovací přípravek. Testujte v malém místě na pokožce a vlasech. Aplikujte rovnoměrně na vlasy ihned po namíchání směsi (poměr je uveden na balení produktu).

Zesvětlující pasta bez amoniaku LOREAL PROFESSIONNEL BLOND STUDIO Platinium Without Ammonia 500g

Zesvětlující pasta s rychlým účinkem se silou zesvětlení až o 6 tónů. Obsahuje Nutriceramidy a bílý včelí vosk, díky kterým vlas po dobu zesvětlování neztrácí svou lipidickou hodnotu. Včelí vosk vlas nádherně uhladí a dodává lesk. Poskytuje vlasům komfort, optimální zesvětlení, hebkost a lesk. Vhodná pro všechny techniky zesvětlování. Příjemná textura a snadné použití. Bez amoniaku. Používejte výhradně s oxidačním krémem Blond Studio (6%, 9% maximálně 12%). Použití: Smíchejte potřebné množství pasty (20 až 40g) a oxidačního krému v poměru 1:1 až 1:3. Míchejte dokud nedosáhnete jednotné krémové směsi. Doba působení je 30 - 50 minut v závislosti na požadovaném výsledku. Po uplynutí doby působ...