Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

L oreal professionnel platinium plus

Nalezeno:    3 produkty

L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus zesvětlující krém 500 ml

L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus, 500 ml, Odbarvovače na vlasy pro ženy, Přípravek L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium Plus účinně odbarví vaše vlasy a zbaví je tmavých pigmentů.Vlastnosti:zesvětlí přírodní i barvené vlasyintenzita odbarvení záleží na čase působenísnadno se nanášíJak používat:Před aplikací je nutné otestovat případnou negativní reakci na zesvětlovací přípravek. Testujte v malém místě na pokožce a vlasech. Postupuje dle přiloženého návodu. Jedná se o profesionální přípravek na vlasy, který je určený pouze pro použití v kadeřnických salonech.

L'Oréal Professionnel Platinium Sweet Mechés

Profesionální fólie na melír. Termoaktivní: podporují a urychlují bělení. Lze proces bělení pozorovat. Usnadňuje práci v blízkosti vlasových kořínků. Předstřiháno na 155 kusů po 30cm. POUŽITÍ: Nastřihejte na požadované kousky a aplikujte melírovací přípravek.

L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium zesvětlující krém bez amoniaku 500 ml

L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium, 500 ml, Odbarvovače na vlasy pro ženy, Přípravek L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium účinně odbarví vaše vlasy a zbaví je tmavých pigmentů.Vlastnosti:zesvětlí přírodní i barvené vlasysnadno se nanášícitlivě rozpouští přirozené přírodní pigmentySložení:bez amoniakuJak používat:Před aplikací je nutné otestovat případnou negativní reakci na zesvětlovací přípravek. Testujte v malém místě na pokožce a vlasech. Aplikujte rovnoměrně na vlasy ihned po namíchání směsi (poměr je uveden na balení produktu).

-->