Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

L oreal professionnel tecni art gloss

Nalezeno:    221 produktů

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Gloss Glow Stick 10g

Získejte oslnivý lesk a naprostou kontrolu nad krepatěním ve voskové textuře v kapesním balení Už se nemusíte o své vlasy bát kvůli vysušujícímu efektu klimatizace, projektorů nebo častého převlékání. Vlastnosti Ultra zářivý lesk 24hodinová ochrana před krepatěním a vlhkostí Vosková textura Nevytváří mastný efekt Po hebkost na dotek Praktické kapesní balení - vždy po ruce Typ vlasů Mdlé, neposedné vlasy se sklonem ke krepatění Použití Pro extra lesk naneste na konečky suchých vlasů.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Constructor 150 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Constructor 150 mlTermoaktivní sprej TECNI ART NEW CONSTRUCTOR pro dodání flexibilní textury a objemu. Sprej chrání vlasy při tepelném stylingu. Vhodný pro vlnité, nakrepované a texturované účesy. Dodává bohatý objem jemným vlasům bez zatížení.Stupeň fixace: 3Použití:1. V dostatečném množství aplikujte na suché či mokré vlasy.2. Upravte do požadovaného tvaru.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Super Dust 7g

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Super Dust 7gTvarující pudr TECNI ART NEW SUPER DUST pro dodání objemu a textury vlasům se silnou fixací. Ideální pro zafixování krátkých, rozcuchaných a tupírovaných účesů. Dodává vlasům objem od kořínků po konečky bez zatížení. Velmi snadná aplikace. Stupeň fixace: 3Použití:1. Před aplikacáí důkladně protřepejte.2. Nasypte prášek do dlaně a následně naneste na suché vlasy.3. Aplikovat můžete ke kořínkům, do délek nebo i konců vlasů.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Transformer Gel 150ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Transformer Gel 150mlTransformační gelovo-pěnový styling TECNI ART NEW TRANSFORMER GEL pro objem vlasů využívá výhod fixačního gelu i objemové pěny. Použití jako flexibilní gel pro jemné kudrnaté a krátké střihy s přirozeným pohybem a tvárnou texturou. Použití jako pěna definuje jemné a objemné kudrnaté boby, foukané nadzdvižené u kořínků. Nezanechává ve vlasech žádné zbytky.Stupeň fixace: 3Použití:1. Produkt má ze začátku gelovou texturu. Konečky prstů gel jemně emulgujte do pěny.2. Aplikujte na mokré vlasy jako objemovou pěnu.3. Aplikujte na suché vlasy ako fixační gel....

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Depolish 100 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Depolish 100 mlDestrukční krémová tvarující pasta s matným efektem. Modelujte své vlasy bez omezení. Pasta je vhodná pro pánské i dámské účesy. Dopřejte svým vlasům moderní vzhled. Ideální pro neuhlazené účesy. Vlasy zůstávají příjemné na dotyk. Stupeň fixace 4.Použití: 1. Aplikujte do suchých vlasů potřebné množství přípravku.2. Tvarujte prsty dle potřeby.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art Volume Lift 250 ml

L´Oréal Professionnel Tecni Art Volume Lift 250 mlPěna L'Oréal Professionnel Volume Lift pro objem vlasů od kořínkůLuxusní pěna dodává objem vlasům od kořínků při zachování lehkých a volných délek. Celý objem vlasů v je pohybu, přirozeném a plném života. Nijak vlasy nezatěžuje a neslepuje, jemně o ně pečuje a dodává jim přirozený zdravý vzhled a lesk. Balení s praktickým a přesným dávkovačem. Vhodné pro všechny typy vlasů a účesů. Rychle zasychá, neslepuje, je snadno a beze zbytku vyčesatelná.Stupěn fixace: 3 - Přirozená fixaceLoreal Volume Lift obsahuje:- Receptura polymerů - dodává objem a lehkost účesuPoužití:1. Důk...

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Braid Kit

Získejte Messy Braid vzhled s touto sadou Techni.Art. Sada obsahuje: 1x Fixační sprej L'Oreal Tecni.Art Fix Design 200ml 1x Pudr L'Oreal Tecni.Art Super Dust 7g Typ vlasů: Pro všechny typy vlasů. Použití: Pro instrukce krok za krokem sledujte video pod popisem. Nebo následujte instrukce v příbalovém létáku této sady.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Fix Design 200 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Fix Design 200 mlLak na vlasy TECNI ART NEW FIX DESIGN zafixuje účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Lak na vlasy zachovává pružnost a nezatěžuje vlasy.Použití:Nanášejte na vlasy ze vzdálenosti 15 cm.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Ring Light 150 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Ring Light 150 mlDokončete svůj look se sprejem TECNI ART NEW RING LIGHT pro vysoký lesk. Sprej pro zvýšení lesku vytváří uhlazující efekt a nezanechává žádné zbytky. Vhodný pro všechny typy vlasů.Použití:1. Nastříkejte na celý účes pro vytvoření lehkého závoje.2. Vrstvěte pro dosažení lokálního lesku.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Pli Shaper 190 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Pli Shaper 190 mlTermo-fixační sprej TECNI ART NEW PLI SHAPER S tvarovou pamětí ideální pro vlnité či pružné foukané nebo vodové účesy. Vytváří okouzlující vlny bez ztuhnutí a slepení vlasů. Stupeň fixace: 4Použití: 1. Nanášejte na vlhké či suché vlasy2. Vlasy upravte pomocí tepelného stylingu.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Fix Design 1000 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Fix Design 1000 mlNáhradní náplň velmi silně tužícího laku na vlasy TECNI ART NEW FIX DESIGN zafixuje účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy. Lak na vlasy zachovává pružnost a nezatěžuje vlasy.Použití:1. Odblokujte lahev o objemu 200 ml.2. Naplňte ji a následně zašroubujte pumpičku a horní část nazpět.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Beach Waves 150 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Beach Waves 150 mlVlasový sprej TECNI.ART Beach Waves s příměsí mořské soli dodá vlasům trendy efekt plážových vln a nedbale rozcuchaný vzhled. Slaný sprej perfektně zafixuje účes a plážové vlny tak budou bezchybné během celého dne.Použití:1. Nanášejte na suché nebo vlhké vlasy a zpracujte prsty2. V případě zanesení trysku opláchněte v teplé vodě.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Fix Max 200 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Fix Max 200 mlRychleschnoucí gel na vlasy TECNI ART NEW FIX MAX s maximální fixací je ideální pro uhlazené či rozcuchané účesy. Zvýrazňuje strukturu účesu a velmi rychle schne. Nezanechává ve vlasech žádné zbytky a nezatěžuje vlasy. Gel chrání vlasy před vnějšími vlivy.Stupeň fixace: 6Použití:1. Naneste malé množství do vlasů a vytvořte požadovaný styling.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Air Fix 400 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art NEW Air Fix 400 mlSprej na vlasy TECNI ART NEW AIR FIX s extra silnou 24 hodinovou fixací pro okamžité zpevnění účesu chrání vlasy až 24 hodin před krepatěním. Dodává vlasům dlouhotrvající lesk, neslepuje vlasy a velmi snadno se vyčesává. Sprej je s jemnou parfemací.Stupeň fixace: 5Použití:1. Aplikujte na suché vlasy ze vzdálenosti 35 cm2. Pro výraznější texturu aplikujte na vlhké vlasy nebo přímo ke kořínkům pro větší nadzdvižení.

L´Oréal Professionnel L'Oréal Professionnel Tecni Art Fix Anti Frizz 250 ml

L'Oréal Professionnel Tecni Art Fix Anti Frizz 250 mlFixační sprej Tecni Art Anti-Frizz s ochranou proti vlhkosti. Jedinečné složení pro dlouhotrvající fixace zaručuje vlny drží po celý den. S přirozenou vůní bylin a ovoce. Nová, bohatá receptura dodává vlasům hebkost a lesk.Tecni Art Anti-Frizz obsahuje:- Iontový neutralizační systém - poskytuje 24h antistatickou ochranu a ochranu proti krepatění- UV Filtry – chrání před počekozením sluinečním zářenímStupeň fixace: 4 - silná fixace.Použití:1. Aplikujte při konečné úpravě na suché vlasy.2. Pro dosažení objemu aplikujte ke kořínkům vlasů.3. Pro zachování přirozenéh...