Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

L tryptofan

Nalezeno:    1589 produktů

L-Tryptofan 100 kapslí

je především přírodní esenciální aminokyselina. Můžete se s ním setkat také pod názvem L-tryptofan. Tato aminokyselina je nezbytná pro vznik serotoninu a melatoninu, dvou hormonů „dobré nálady“. Špatně spíte nebo máte často špatnou náladu? Zvláště u kulturistů je duševní pohoda a dostatečný spánek podmínkou ideální regenerace po náročných trénincích. Dnešní uspěchaná doba, stres v práci a problémy různého druhu regeneraci nepřidají. Možná je právě teď čas na změnu, vyzkoušejte tryptofan. SLOŽENÍ obsahuje: L-Tryptophan 200 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý) DÁVKOVÁNÍ vezměte 2 tobolky denně (1x ráno a 1x večer) UPOZORNĚNÍ Není vhodné pro děti ...

Brainway L-Tryptofan 120 kapslí

Brainway L-Tryptofan cps. 120 + dárek L-tryptofan je esenciální aminokyselina nezbytná k tělesné syntéze neuropřenašečů, hormonů, vitamínů a enzymů.

Allnature L-tryptofan 60 tablet

Allnature L-tryptofan 60tbl 200mg/2,5mg vit B6 L-tryptofan je aminokyselina, která se za přítomnosti vitaminu B6 mění na serotonin, neurohormon dobré nálady. Vitamín B6 přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání.

Brainway L-Tryptofan 60 kapslí

Doplněk stravy obsahující látku L-Tryptofan.

Brainway L-Tryptofan cps.60

Nemůžete spát? Vyzkoušejte doplněk stravy Brainway L-Tryptofan, který vašemu tělu dodá potřebné látky. Skladem, skvělá cena.

Brainway L-Tryptofan 60 kapslí

Brainway L-Tryptofan cps.60 Doplněk stravy. Přirozené antidepresivum. Poskytuje psychické uvolnění, napomáhá zvládat abstinenční příznaky při odvykacích kůrách.

L-Tryptofan EXTRA 60 kapslí

L-Tryptofan EXTRA cps.60 Pomáhá udržet pozitivní náladu a dobré kognitivní funkce. Přispívá k udržení normálního spánku. Napomáhá dosažení a udržení optimální hmotnosti. Podporuje optimální relaxaci, mentální a fyzickou rovnováhu.

2x L-Tryptofan 100 kapslí

L-Tryptofan 100 kapslí je především přírodní esenciální aminokyselina. Můžete se s ním setkat také pod názvem L-tryptofan. Tato aminokyselina je nezbytná pro vznik serotoninu a melatoninu, dvou hormonů „dobré nálady“. Špatně spíte nebo máte často špatnou náladu? Zvláště u kulturistů je duševní pohoda a dostatečný spánek podmínkou ideální regenerace po náročných trénincích. Dnešní uspěchaná doba, stres v práci a problémy různého druhu regeneraci nepřidají. Možná je právě teď čas na změnu, vyzkoušejte tryptofan. SLOŽENÍ obsahuje: L-Tryptophan 200 mg, mikrokrystalická celulóza, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý) DÁVKOVÁNÍ vezměte 2 tobolky denně (1x ráno a 1x večer) UPOZORN...