Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

La roche posay hydraphase riche

Nalezeno:    79 produktů

La Roche-Posay Hydraphase Riche R10 50ml

24 hodinová intenzivní rehydratace. Pleť bude jemná a s dlouhodobým pocitem komfortu.

La Roche-Posay Hydraphase Riche hydratační krém pro suchou pleť 50 ml

Hloubková rehydratační péče. Dlouhotrvající účinnost. Pro suchou pleť.

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE VÝŽIVNÁ TEXTURA 50 ml

LA ROCHE-POSAY Hydraphase Riche je denní i noční krém pro suchou až velmi suchou citlivou pleť, který obsahuje komplex látek pro intenzivní hydrataci a výživu. Okamžitě hydratuje pleť a zachovává ji hebkou a svěží po dobu 24 hodin. Má antioxidační účinky. Zajišťuje mladý a zdravý vzhled pleti. Účinkuje hojivě a posiluje buněčná spojení zodpovídající za udržení vody v pleti. Má velmi jemnou vůni. Výsledkem používání je 24 hodinová intenzivní rehydratace a jemná pleť s dlouhodobým pocitem komfortu. Přípravek obsahuje fragmenty kyseliny hyaluronové a termální vodu z La Roche-Posay. Neobsahuje parabeny. Balení obsahuje 50 ml.

LA ROCHE Hydraphase sérum 30ml

Intenzivní hydratační sérum pro dehydratovanou citlivou pleť.

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE SÉRUM 30 ml

LA ROCHE-POSAY Hydraphase sérum je gel pro hydrataci suché a citlivé pleti. Sérum zadržuje vodu v pleti a hydratuje jí, rychle se vstřebává, je svěží a nemá mastnou texturu. Pleť zanechává hebkou, svěží a bez pocitů pnutí. Zklidňuje a působí proti podráždění, zajišťuje výživu a má antioxidační účinky. Výsledkem používání je svěží a hydratovaná pleť a vyhlazené dehydratované linky. Je vhodný na dehydratovanou citlivou pleť. Balení obsahuje 30 ml.

LA ROCHE Hydraphase Legere R10 50ml

24hodinová intenzivní rehydratace. Pleť bude jemná a s dlouhodobým pocitem komfortu.

LA ROCHE-POSAY Hydraphase INT UV Legere 50ml

LA ROCHE-POSAY Hydraphase INT UV Legere je denní krém, který intenzivně hydratuje normální až smíšenou pleť. Zklidňuje a působí proti podráždění, zbavuje pleť volných radikálů a navíc ji chrání i před každodenními škodlivými vlivy UVA záření. Balení obsahuje 50 ml.

LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE LEHKÁ TEXTURA 50 ml

LA ROCHE-POSAY Hydraphase Legere je pleťový krém, který poskytuje intenzivní dlouhodobou hydrataci. Přizpůsobuje se potřebám hydratace jednotlivých obličejových partií. Přípravek dlouhodobě a intenzivně hydratuje pleť. Pleť je okamžitě osvěžena a zklidněna. Posiluje buněčná spojení pro udržení vody natrvalo. Výsledkem je 24hodinová intenzivní rehydratace, pleť se stává jemnou s dlouhodobým pocitem komfortu. Krém je vhodný pro dehydratovanou, smíšenou, citlivou a normální pleť. Balení obsahuje 50 ml.

-->