Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

La roche posay toleriane

Nalezeno:    1593 produktů

LA ROCHE-POSAY Toleriane Sensitive 40ml

LA ROCHE-POSAY Toleriane Sensitive 40ml Probiotický denní hydratační krém pro zmírnění citlivosti pleti. Okamžitě hydratuje a zklidňuje pleť. Přináší okamžitý komfort a zmírňuje citlivost pleti.

La Roche-Posay Toleriane Ultra 40ml

La Roche-Posay Toleriane Ultra 40ml hydratační a zklidňující péče pro intolerantní pleť

LA ROCHE-POSAY Toleriane Sensitive 40ml

LA ROCHE-POSAY Toleriane poskytuje okamžitou hydrataci a zklidňuje pnutí pleti. Jemná a svěží textura se snadno a rychle vstřebává. Formule obsahuje termální vodu z La Roche-Posay okamžitě zklidní i intolerantní pokožku. Bez obsahu parfemace, konzervantů, parabenů a nekomedogenní. Emulze je ideální pro intolerantní normální až smíšenou pleť. Balení obsahuje 40 ml.

LA ROCHE-POSAY Toleriane čisticí krém 200ml

LA ROCHE-POSAY Toleriane čisticí krém 200ml Čisticí krém proti diskomfortu pleti. Obsahuje pouze základní složky pro čištění pleti a odstraňování make-upu.

La Roche Posay Tolériane Odličovací emulze 200ml

La Roche Posay Tolériane dermo - Nettoayant Odličovací emulze 200ml Odličuje oči a obličej a odstraňuje make-up bez rizika podráždění. Může a nemusí se oplachovat.

LA ROCHE-POSAY Toleriane Sensitive Riche 40ml

LA ROCHE-POSAY Toleriane Sensitive Riche 40ml Probiotický denní hydratační krém pro zmírnění citlivosti pleti. Okamžitě hydratuje a zklidňuje pleť. Přináší okamžitý komfort a zmírňuje citlivost pleti.

-->