Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lacalut ustni voda active

Nalezeno:    15 produktů

Lacalut ústní voda Aktiv 300ml

Lacalut ústní voda Aktiv 300ml Lacalut aktiv je ústní voda vhodná ke každodenní péči o zuby, působí také preventivně proti zánětům dásní.

Lacalut ústní voda Aktiv 300ml

Lacalut aktiv ústní voda - při parodontóze a krvácení dásní je medicinálně vyvinutá ústní voda, která podporuje zdravou ústní mikroflóru, zabraňuje tvorbě povlaků a tvorbě zubního kamene.

Lacalut Aktiv ústní voda 300ml

Ústní voda Lacalut Aktiv je medicinální ústní voda, která se doporučuje užívat při aprodontóze a krvácaní dásní, podporuje zdravou ústní mikroflóru, zabraňuje tvorbě povlaků a tvorbě zubního kamene. Balení obsahuje 300 ml.

Lacalut Ústní voda White 300 ml

Ústní voda Lacalut White je ideálním doplňkem k bělícím zubním pastám. Šetrným způsobem rozpouští zabarvení na zubech a vytváří ochranou vrstvu, která brání jejich dalšímu zabarvení. Objem 300 ml.

Lacalut Ústní voda Sensitive 300 ml

Ústní voda určená na ochranu citlivých zubů. Snižuje citlivost zubů na horké, studené, sladké a kyselé podněty. Neobsahuje alkohol. Objem 300 ml.

Lacalut Ústní voda Aktiv 300 ml

Ústní voda vhodná pro každodenní péči o zuby. Preventivně chrání proti krvácení a zánětům dásní. Brání tvorbě zubního plaku a podporuje rozrušování zubního kamene. Neobsahuje alkohol. Objem 300 ml.

O7 Active ústní voda (výplach), 500 ml

O7 inovativní technologie kontrolovaně uvolňuje aktivní kyslík v účinné a zároveň velmi šetrné aniontové formě. Patentovaná složka Ardox – X® omezuje tvorbu zubního plaku, pomáhá bojovat se špatným dechem a zároveň zesvětluje zubní sklovinu.O7 Active ústní voda (výplach)O7 inovativní technologiekontrolovaně uvolňuje aktivní kyslík v účinné a zároveň velmi šetrné aniontové formě. Patentovaná složka Ardox – X® omezuje tvorbu zubního plaku, pomáhá bojovat se špatným dechem a zároveň zesvětluje zubní sklovinu. Ústní výplach obsahuje aktivní kyslík, fluoridy a má neutrální pH podporující vyrovnané prostředí v ústech. Ústní výplach je vhodný ke každodennímu použití. Obsahuje 0,05 % fluoridu sodn...

Ústní voda Dentix Active Fresh 500 ml

Ústní voda Dentix Active Fresh 500 ml.Je určena pro ochranu a prevenci zubů a ústní dutiny.Má příjemnou peprmintovou příchuť pro svěží dech.Použití: Odměřte 20 ml(víčko ústní vody).Proplachujte ústa důkladně po dobu 30 vteřin, vykloktejte a poté vyplivněte. Nevhodná pro děti do 6 let.

PresiDENT Active Ústní voda bez alkoholu 250ml

PresiDENT Active Ústní voda bez alkoholu má antibakteriální a stahující vlastnosti, účinně působí proti zubnímu plaku a omezuje rozmnožování bakterií. Napomáhá zlepšit stav podrážděných dásní. Vyvážený poměr látek, hexetidine, zinc citrate a dále výtažek z borůvky a hlohu účinně bojují proti zubnímu plaku, omezuje rozmnožování bakterií, chrání proti zubnímu kazu a napomáhá zpevňovat dásně jako součást prevence při počínající a nebo již existující paradentóze. Neobsahuje alkohol. Balení obsahuje 250 ml.

O7 Active ústní voda (výplach), cestovní balení, 60 ml

O7 inovativní technologie kontrolovaně uvolňuje aktivní kyslík v účinné a zároveň velmi šetrné aniontové formě. Patentovaná složka Ardox – X® omezuje tvorbu zubního plaku, pomáhá bojovat se špatným dechem a zároveň zesvětluje zubní sklovinu.O7 Active ústní výplachO7 inovativní technologiekontrolovaně uvolňuje aktivní kyslík v účinné a zároveň velmi šetrné aniontové formě. Patentovaná složka Ardox – X® omezuje tvorbu zubního plaku, pomáhá bojovat se špatným dechem a zároveň zesvětluje zubní sklovinu. Ústní výplach obsahuje aktivní kyslík, fluoridy a má neutrální pH podporující vyrovnané prostředí v ústech. Ústní výplach je vhodný ke každodennímu použití. Obsahuje 0,05 % fluoridu sodného. O...

Zub.pasta Lacalut Aktiv proti paradentóze 75ml

Aluminiumlaktát a aluminiumfluorid okamžitě stahuje a zpevňuje dásně a zastavuje jejich krvácení. Vytvrzuje zubní sklovinu a tak zabraňuje tvorbě zubního kazu. Pro čištění zubů použijte množství o velikosti hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluor přijímán z jiných zdrojů, kontaktujte zubního lékaře. Nejméně 2x denně nebo po každém jídle si důkladně vyčištěte zuby. Děti do 6 let včetně pod dohledem dospělého.Medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou.Zubní pasta Lacalut aktiv je prostředkem, sloužícím k prevenci před parodontózou a má výrazné stahujicí účinky. Účinnou látkou je aluminium laktát, který vykazuje výrazné adstringentní (stahujicí) účin...

Twin Lotus 4 + 2 ZDARMA - Kompletní dentální hygiena u Vás doma

Twin Lotus 4 + 2 ZDARMA exkluzivní balíček - Kompletní dentální hygiena u Vás doma! Obsahuje: - Twin Lotus Herbal Original 150ml - zubní pasta - Twin Lotus Fresh and Cool150ml - zubní pasta - Twin Lotus Plus Salt 150ml - zubní pasta - Twin Lotus Active Charcoal 150ml - zubní pasta + - Twin Lotus Clove Moutwash 250ml- ústní voda (hřebíček, šalvěj) - Twin Lotus bamboo Charcoal - zubní kakrtáček (bambusová uhlíková vlákna)

Twin Lotus Bylinná zubní pasta s aktivním kokosovým uhlím 150 g

Zubní pasta Twin Lotus Active Charcoal má černou barvu, což je způsobeno přítomností aktivního kokosového uhlí, které velice účinně odstraňuje zubní kámen, plak a zabraňuje tak vzniku zubního kazu. Zubní pasta Twin Lotus Charcoal upravuje pH v ústní dutině, zabíjí škodlivé bakterie a udržuje tak povrch zubu hladký až neuvěřitelně dlouho. Stejně tak udrží Váš dech svěží nejen přes den, ale i celou noc až do rána. Aktivní kokosové uhlí, hřebíčkový olej, šalvěj a patentovaná bylinná směs "Transatak", které pasta obsahuje, mají také silné detoxikační a hojivé účinky. SloženíSorbitol - přírodního původu z cassavy (Maniok jedlý), Silica - křemen, oxid křemičitý, voda, Glycerin - přírodního původu...

-->