Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ladicka kytar

Nalezeno:    35 produktů

Dimavery PPG-10 ladička foukací, 6-ti tónová

6-ti tónová foukací ladička vhodná pro naladění všech kytar. Weight: 0,04 kg

APT Digitální LCD ladička pro kytaru, AG62A

Každý ví, jak důležitá je přesnost ladění kytary a dalších strunných nástrojů. Proto by měla být velká pozornost věnována samotnému ladění. Ladění kytary by mělo být zkontrolováno před každým použitím nástroje, i když začneme cvičit. Neustálé sledování přesnosti outfitu nástroje má dopad nejen na kvalitu hudby, kterou provádíme. Neustálé společenství se správným oděvem nám dává zvyk rozpoznávat intonační nečistoty a průběžně na ně reagovat. Ovládání třtiny je velmi jednoduché. Má vestavěný mikrofon, který porovnává zvuk vaší kytary se správným zvukem a pomocí displeje ukazuje, zda by měl být řetězec vytažen nebo uvolněn. Klasicko...

D'Addario Planet Waves Tuning Fork E

Ladička Akustická úderová ladička vhodná pro ladění širokou škálu nástrojů – od kytar a baskytar po orchestrální akustické nástroje. Tón E (329,6 HZ) je určen pro ladění kytar a baskytar s laděním o frekvenci A = 440 Hz.

D'Addario Planet Waves Clip-On Headstock Tuner

Klipová ladička Klipová ladička Clip-On Headstock Tuner je vhodná k ladění strunných nástrojů – elektrických i akustických kytar, baskytar, mandolín, banj aj. S její pomocí doladíte i v hlučných a tmavých prostředích. Ladička disponuje otevíratelným displayem s barevnou indikací, který se po otevření automaticky aktivuje, při uzavření naopak ladička vypíná. Display lze otočit o 360 stupňů. Zvuk je snímán pomocí piezo snímače.

Joyo JT-11

Klipová ladička Chromatická klipová ladička vhodná pro všechy typy kytar a baskytar. Použít ji ale bezproblémů mužete i na housle, ukulele, mandolínu a další nástroje. Snadno se ovládá a disponuje přehledným displejem a miniaturními rozměry.

Dunlop DT-C1 Chromatic Tuner

Klipová ladička Klipová ladička Dunlop DT-C1 nabídne přesné a jednoduché chromatické ladění všech nástrojů včetně kytar, baskytar, ukulelí a houslí, frekvence je nastavitelná v rozmezí 430 - 450 Hz. Dvoubarevný displej je snadno čitelný i na přímém slunci.

Joyo JT-01

Klipová ladička Nejmenší chromatická klipová ladička s otočnou hlavou na trhu, vhodná pro všechy typy kytar a baskytar. Použít ji ale bezproblémů mužete i na housle, ukulele, mandolínu a další nástroje. Přesnost +/- 1 cent. Baterie CR2032 v balení.

Joyo JT-12B

Klipová ladička Nová klipová ladička značky Joyo, JT-12B. Tato ladička disponuje volitelnou frekvencí 430 - 450 Hz, což dává možnost sladit Váš nástroj s jiným, který není laděn do komorního A (440 Hz). Veliký LED displej ocení každý muzikant, který se pohybuje na temném podiu. Tuto ladičku můžete použít na všechny typy kytar a baskytar, houslí atd. Rozsah A0 - C8 zaručuje, že ladička sejme i ty nejhlubší tóny. • Váha: 30 g

Joyo JT-13B

Klipová ladička Tato klipová ladička disponuje volitelnou frekvencí 430 - 450 Hz, což dává možnost sladit Váš nástroj s jiným, který není laděn do komorního A (440 Hz). Velký LED displej ocení každý muzikant, který se pohybuje na temném pódiu. Tuto ladičku můžete použít na všechny typy kytar a baskytar, houslí a jiných nástrojů. Rozsah A0 - C8 zaručuje, že ladička sejme i ty nejhlubší tóny.

Joyo JT-12C

Klipová ladička Nová klipová ladička značky Joyo, JT-12C. Tato ladička disponuje volitelnou frekvencí 430 - 450 Hz, což dává možnost sladit Váš nástroj s jiným, který není laděn do komorního A (440 Hz). Veliký LED displej ocení každý muzikant, který se pohybuje na temném podiu. Tuto ladičku můžete použít na všechny typy kytar a baskytar, houslí atd. Rozsah A0 - C8 zaručuje, že ladička sejme i ty nejhlubší tóny. Příjemným bonusem oproti verzi JT-12B je možnost jednoduchého podladění o jeden či dva půltóny.

Dunlop DT-C2 Deluxe Chromatic Tuner

Klipová ladička Klipová ladička Dunlop DT-C2 nabídne přesné a jednoduché chromatické ladění všech nástrojů včetně kytar, baskytar, ukulelí a houslí, frekvence je nastavitelná v rozmezí 410 - 490 Hz. Čtyřbarevný displej je snadno čitelný i na přímém slunci a obsahuje funkci vizuálního metronomu, která vám ulehčí cvičení. Kromě standardního klipového ladění je zabudován i mikrofon, hravě tedy naladíte například i orchestrální nástroje.

Korg GA-50

Ladička Ladičky z řady GA patří již dlouhá léta k nejpopulárnějším ladičkám vůbec a jejich služeb využil téměř každý kytarista nebo baskytarista. Model GA-50 přichází s vylepšeným displejem s ještě větším indikátorem not pro pohodlnější ladění, vylepšenou citlivostí pro snadné naladění vícestrunných kytar a baskytar, a také prodlouženou životností baterie – očekávejte nepřetržitý provoz až 135 hodin s dvojicí AAA baterií. Samozřejmostí je také mikrofon pro ladění akustických nástrojů, možnost kalibrace, funkce automatického vypnutí a záloha paměti.

Korg CA-50

Ladička Ladičky z řady CA patří již dlouhá léta k nejpopulárnějším chromatickým ladičkám vůbec a oblibu si získala hlavně u hráčů na orchestrální nástroje. Model CA-50 přichází s vylepšeným displejem s ještě větším indikátorem not pro pohodlnější ladění, vylepšenou citlivostí pro snadné naladění všech nástrojů od kytar a houslí po kontrabas či tubu, a také prodlouženou životností baterie – očekávejte nepřetržitý provoz až 135 hodin s dvojicí AAA baterií. Samozřejmostí je také možnost kalibrace v krocích po 1 Hz, funkce automatického vypnutí a záloha paměti.

Fender Seaside Soprano Uke Pack NAT

Akustické ukulele Toto kompaktní sopránové ukulele představuje ideálního společníka na cesty i pro úplné hudební začátečníky. Tělo z vrstveného mahagonu dodává nástroji vřelý zvuk. Úzký krk s profilem C ze dřeva nato poskytuje pohodlný úchop a pohyb po ořechovém hmatníku. Úsporný design nástroje zpestřuje krémová lemovka těla a hlavice v charakteristickém tvaru kytar Fender. Součástí packu je polstrovaný obal (gig bag), náhradní sada strun a klipová ladička – vše, co budete do začátků potřebovat. Zakoupením též získáte bezplatný přístup k online lekcím na Fender Play na dobu tří měsíců.

Boss TU-03

Klipová ladička Boss TU-03 je kompaktní a jednoduchá klipová ladička určená k ladění kytar, baskytar, houslí nebo ukulelí, kterou kromě toho lze využít také jako metronom s několika rytmickými patterny. Disponuje dostatečným rozsahem a přesností i k naladění vícestrunných baskytar, nechybí poladěné režimy flat a double-flat, kalibrace referenčního tónu a samozřejmostí je také plně chromatický režim. Metronom nabízí osm rytmických patternů s deseti variacemi beatů a nastavitelným tempem v rozsahu 30 až 250 bpm. Kromě vizuálního zobrazení disponuje metronom také vestavěným reproduktorem, nic vám tedy nebrání v tom se věnovat pouze orientaci na hmatníku. Ke spolehli...

-->