Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lahudkove drozdi

Nalezeno:    43 produktů

Lahůdkové droždí 500g

 Lahůdkové droždí na sebe váže vodu, takže je vhodné na zahušťování omáček a polévek. Skvělý výrobek vhodný k redukci soli v pokrmech.

Lahůdkové droždí 100g Allnature

Lahůdkové droždí je naprosto jiný druh produktu, než jsou běžné kvasnice. Jde doslova o superpotravinu, která je lehce nasládlá a voní po oříšcích. To především díky svému melasovému základu a tradiční výrobě, bez přidání emulgátorů.Neaktivní lahůdkové droždí je navíc přirozeně bezlepkové a skvělé nejen pro vegany a vegetariány - obsahuje totiž spektrum vitamínů řady B, například thiaminu, riboflavinu či niacinu, kterých bývá s neživočišnou stravou v našem organismu často nedostatek.Složení: 100 % lahůdkové droždí neaktivní.Obsah: 100gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1426 kJ/341 kcalTuky 6,4g z toho nasycené mastné kyseliny 1,2gSacharidy 9,1g z toho cukry <0,2 gBílkoviny 48,...

Lahůdkové droždí 100g Allnature

Lahůdkové droždí je naprosto jiný druh produktu, než jsou běžné kvasnice. Jde doslova o superpotravinu, která je lehce nasládlá a voní po oříšcích. To především díky svému...

Allnature Lahůdkové droždí neaktivní 100g

Allnature Lahůdkové droždí neaktivní 100 g Lahůdkové droždí je naprosto jiný druh produktu, než jsou běžné kvasnice. Jde doslova o superpotravinu, která je lehce nasládlá a voní po oříšcích. To především díky svému melasovému základu a tradiční výrobě, bez přidání emulgátorů.

Natural Jihlava Lahůdkové droždí 100g

Lahůdkové droždí 100g - neaktivní pivovarské kvasnice

Lahůdkové droždí se sladem 150g

Lahůdkové droždí se sladem 150g - Droždí sušené vločky se 7% sladovým výtažkem jsou inaktivované kvasnice, které nezajišťují kynutí, ale používají se jako ochucovadlo.

Lahůdkové droždí neaktivní 100 g

Dochucování pokrmů lahůdkovým droždím jednoduše prospívá komplexně celému našemu tělu a navíc díky nekvasícímu účinku není náročné pro naši střevní mikroflóru.Složení100 % lahůdkové droždí neaktivní.Jak používat Používá se jako ochucovadlo do polévek, omáček, pomazánek, salátů. Balení100 gUpozorněníAlergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů, skořápkových plodů, mléka a sóji.Náš tipV naší nabídce naleznete také další produkty zdravé výživy.

Country Life Lahůdkové droždí 150 g

Lahůdkové droždí je výborný pomocník v kuchyni – ochutí a zvýrazní chuť jídla. Jedná se o přirozeně bezlepkovou potravinu připomínající chutí i vůní parmezán. Lahůdkové droždí je deaktivované – nedá se tedy použít na kynutí. Výborně ale dochutí pomazánky, omáčky, rizota, pesta…

Lahůdkové droždí 150g BIO Country Life

Lahůdkové droždí 150g BIO Country Life - Droždí sušené vločky jsou inaktivované kvasnice, které nezajišťují kynutí, ale používají se jako ochucovadlo.

Akce Allnature Lahůdkové droždí 100 g

Není droždí jako droždí! Naše neaktivní lahůdkové droždí ve formě malých vloček je vyráběno bez emulgátorů, dle tradičních metod z melasového základu.

Country Life Lahůdkové droždí 150 g

Lahůdkové droždí obsahuje velmi kvalitní bílkoviny, vitaminy skupiny B, minerální látky, stopové prvky, nukleotidy, volné aminokyseliny, proto se používají na zvýšení biologické hodnoty jídla.

Country Life Lahůdkové droždí 150 g

Lahůdkové droždí obsahuje velmi kvalitní bílkoviny, vitaminy skupiny B, minerální látky, stopové prvky, nukleotidy, volné aminokyseliny, proto se používají na zvýšení biologické hodnoty jídla.

Country Life Lahůdkové droždí 150 g

Lahůdkové droždí je výborný pomocník v kuchyni – ochutí a zvýrazní chuť jídla. Jedná se o přirozeně bezlepkovou potravinu připomínající chutí i vůní parmezán.

Allnature Lahůdkové droždí neaktivní 100 g

Jde doslova o superpotravinu, kter&aacute; je lehce nasl&aacute;dl&aacute; a von&iacute; po o&#345;&iacute;&scaron;c&iacute;ch.&nbsp;

Country Life Lahůdkové droždí 150 g

Lahůdkov&eacute; drožd&iacute; je v&yacute;born&yacute; pomocn&iacute;k v kuchyni &ndash; ochut&iacute; a zv&yacute;razn&iacute; chuť j&iacute;dla.

-->