Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lahvicka plnici

Nalezeno:    120 produktů

Plnící lahvička 30ml

Čirá plastová lahvička vhodná pro e-liquid. Obsahuje tenké kapátko vhodné i pro cartridge a víčko s dětskou pojistku.

Plnící lahvička 50ml

Čirá plastová lahvička vhodná pro e-liquid. Obsahuje tenké kapátko vhodné i pro cartridge a víčko s dětskou pojistku.

Microcig Co., Ltd. Lahvička plnící s jehlou 10ml (Needle Bottle)

Lahvička plnící s jehlou 10ml (Needle Bottle) 1ksUvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Microcig Co., Ltd. Lahvička plnící s jehlou 20ml (Needle Bottle)

Lahvička plnící s jehlou 20ml (Needle Bottle) 1ksSlouží k plnění vybraných atomizérů a cartomizérů náplní (e-liquidem), případně k míchání vlastních chutí.Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Microcig Co., Ltd. Lahvička plnící s jehlou 50ml (Needle Bottle)

Lahvička plnící s jehlou 50ml (Needle Bottle) 1ksSlouží k plnění vybraných atomizérů a cartomizérů náplní (e-liquidem), případně k míchání vlastních chutí.Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Microcig Co., Ltd. Lahvička plnící s jehlou 30ml (Needle Bottle)

Lahvička plnící s jehlou 30ml (Needle Bottle) 1ksSlouží k plnění vybraných atomizérů a cartomizérů náplní (e-liquidem), případně k míchání vlastních chutí.Uvedený produkt neobsahuje žádné videosoubory

Úzká plnící lahvička (unicorn) 50ml

Čirá úzká plastová lahvička (unicorn) o objemu 50ml vhodná pro e-liquid. Speciální podlouhlý tvar usnadňuje plnění například RDA atomizérů. Obsahuje tenké kapátko a čirý uzávěr bez dětské pojistky.

Chubby Gorilla plnící lahvička 200ml

Čirá úzká plastová lahvička (unicorn) o objemu 200ml vhodná pro e-liquid od oblíbeného výrobce Chubby Gorilla. Speciální podlouhlý tvar usnadňuje plnění například RDA atomizérů. Obsahuje tenké kapátko a čirý uzávěr bez dětské pojistky. Lahvičky Chubby Gorilla je vyrobena ze speciálního plastu, který navzdory své tvrdosti umožňuje snadné zmáčknutí a plnění e-liquidem.

Chubby Gorilla plnící lahvička (unicorn) 30ml

Čirá úzká plastová lahvička (unicorn) o objemu 30ml vhodná pro e-liquid od oblíbeného výrobce Chubby Gorilla. Speciální podlouhlý tvar usnadňuje plnění například RDA atomizérů. Obsahuje tenké kapátko a čirý uzávěr bez dětské pojistky. Lahvičky Chubby Gorilla je vyrobena ze speciálního plastu, který navzdory své tvrdosti umožňuje snadné zmáčknutí a plnění e-liquidem.

Chubby Gorilla plnící lahvička (unicorn) 60ml

Čirá úzká plastová lahvička (unicorn) o objemu 60ml vhodná pro e-liquid od oblíbeného výrobce Chubby Gorilla. Speciální podlouhlý tvar usnadňuje plnění například RDA atomizérů. Obsahuje tenké kapátko a čirý uzávěr bez dětské pojistky. Lahvičky Chubby Gorilla je vyrobena ze speciálního plastu, který navzdory své tvrdosti umožňuje snadné zmáčknutí a plnění e-liquidem.

Plnící lahvička s jehlou 10ml poloprůhledná Bílá

Lahvička je výborným pomocníkem při plnění Cartomizerů, Clearomizerů, Giantomizerů, systému eGo, Smokymizerů a všech systémů, které je nutno plnit jehlou.

Chubby Gorilla plnící lahvička (unicorn) 30ml - Červená

Červená úzká plastová lahvička (unicorn) o objemu 30ml vhodná pro e-liquid od oblíbeného výrobce Chubby Gorilla. Speciální podlouhlý tvar usnadňuje plnění například RDA atomizérů. Obsahuje tenké kapátko a čirý uzávěr bez dětské pojistky. Lahvičky Chubby Gorilla je vyrobena ze speciálního plastu, který navzdory své tvrdosti umožňuje snadné zmáčknutí a plnění e-liquidem.

Diamond Mist Chubby style plnící lahvička 10ml

Čirá úzká plastová lahvička (unicorn) o objemu 10ml vhodná pro e-liquid od oblíbeného výrobce Chubby style. Speciální podlouhlý tvar usnadňuje plnění například RDA atomizérů. Obsahuje tenké kapátko a čirý uzávěr bez dětské pojistky. Lahvičky Chubby style je vyrobena ze speciálního plastu, který navzdory své tvrdosti umožňuje snadné zmáčknutí a plnění e-liquidem.

Diamond Mist Chubby style plnící lahvička (unicorn) 120ml

Čirá úzká plastová lahvička (unicorn) o objemu 120ml vhodná pro e-liquid od oblíbeného výrobce Chubby style. Speciální podlouhlý tvar usnadňuje plnění například RDA atomizérů.

-->