Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lambrusco dell emilia 0 75l

Nalezeno:    10 produktů

Lambrusco Emilia Bellissimo Bianco 0,75l

Druh: bílé polosladké šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 8

Lambrusco Emilia Bellissimo Rosso 0,75l

Druh: červené polosladké šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 7,5

3 Roses LAMBRUSCO ROSSO Emilia IGT Frizzante, 0,75l

Lambrusco z oblasti Emilia Romagna. Lambrusco je červené víno perlivé. Středně červená barva a dobrá viskozita. Intenzivní ovocná vůně připomíná jahody a maliny, v chuti harmonické, ovocné, svěží. Střední dochuť.Archivace do 1 roku.

3 Roses LAMBRUSCO BIANCO Emilia IGT Frizzante, 0,75l

Lambrusco z oblasti Emilia Romagna. Bílé víno, perlivé světlejší zlatavé barvy s jemným perlením. Inteznivní ovocně květinová vůně připomíná tropické ovoce. V chuti svěží, příjemně nasládlé, ovocné. Středně dlouhá dochuť. Archivace do 1 roku.

Lambrusco Rosso 0,75l Villa Viola

Druh: červené polosladké šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Oblast: Emilia Romagna, Servírování: 10 - 14 °C, Gastro doporučení: Vhodné k jemným masům, těstovinám a italským pokrmům., Další informace: Červené šumivé víno s krásnou polosladkou chuťí a osvěžujícím charakterem.

Lambrusco Bianco 0,75l Villa Viola

Druh: bílé polosladké šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Oblast: Emilia Romagna, Servírování: 8 - 10 °C, Gastro doporučení: Výborný aperitiv, ideální ke všem lehkým jídlům., Další informace: Svěží lehce perlivé víno s polosladkou chutí. Pro svou jemnou harmonickou chuť je ideální ke všem příležitostem.

Lambrusco 2 Elite, Grasparossa secco DOC, vinařství Giacobazzi Modena, 0,75l 11% (suché)

Elegantní šumivé červené suché víno. Intenzívní rubínově červená barva, pěna je jemná s fialovými okraji. Charakteristické aroma vínového a červeného ovoce. Chuť je jemná, ovocná, s vyváženými jemnými taniny. Ideální k tradičním jídlům z Emilia Romagna, jako jsou lasagne, tagliatelle s masovou omáčkou, plněné torteliny nebo tortelony. Perfektní k červenému a bílému masu.