Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lambrusco giacobazzi bile 0 75l

Nalezeno:    5 produktů

Lambrusco 2 Elite, Grasparossa secco DOC, vinařství Giacobazzi Modena, 0,75l 11% (suché)

Elegantní šumivé červené suché víno. Intenzívní rubínově červená barva, pěna je jemná s fialovými okraji. Charakteristické aroma vínového a červeného ovoce. Chuť je jemná, ovocná, s vyváženými jemnými taniny. Ideální k tradičním jídlům z Emilia Romagna, jako jsou lasagne, tagliatelle s masovou omáčkou, plněné torteliny nebo tortelony. Perfektní k červenému a bílému masu.

Lambrusco Emilia Bellissimo Bianco 0,75l

Druh: bílé polosladké šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Obsah alkoholu: 8

Lambrusco Bianco 0,75l Villa Viola

Druh: bílé polosladké šumivé víno, Množství / Objem: 0,75 l, Oblast: Emilia Romagna, Servírování: 8 - 10 °C, Gastro doporučení: Výborný aperitiv, ideální ke všem lehkým jídlům., Další informace: Svěží lehce perlivé víno s polosladkou chutí. Pro svou jemnou harmonickou chuť je ideální ke všem příležitostem.

Wajda Lambrusco bílé 750ml

<p><strong>ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY</strong><br>bílé víno perlivé</p><p><strong>SLOŽENÍ</strong><br>perlivé víno</p><p><strong>ALERGENY</strong><br>Oxid siřičitý a siřičitany</p><p><strong>HMOTNOST/OBJEM</strong><br>0,75l</p><p><strong>PŮVOD</strong><br>Itálie</p><p><strong>VÝROBCE</strong><br>WAJDA a.s., Šteruská 780/27 , 922 03 Vrbové, SR</p><p><strong>SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU</strong><br>8%</p>

3 Roses LAMBRUSCO BIANCO Emilia IGT Frizzante, 0,75l

Lambrusco z oblasti Emilia Romagna. Bílé víno, perlivé světlejší zlatavé barvy s jemným perlením. Inteznivní ovocně květinová vůně připomíná tropické ovoce. V chuti svěží, příjemně nasládlé, ovocné. Středně dlouhá dochuť. Archivace do 1 roku.