Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lampa podlahova stojaci durabo

Nalezeno:    213 produktů

Rabalux Podlahová stojací lampa 5385 Basil

Moderní a elegantní podlahová stojací lampa 5385 Basil v saténové barvě od výrobce Rabalux ozdobí váš domov. Je vyrobena z kovu a plastového stínítka. Lustr je na žárovku E27 max 40 W. Použít ji můžete v ložnici, pracovně či obývacím pokoji.

Rabalux 7006 Vlasta, podlahová stojací LED lampa

Stojací lampa Vlasta od značky Rabalux poslouží při čtení i práci pozdě do noci. Lampa disponuje pohyblivým čtecím ramenem. Svítí teplým světlem 3000 K.

Podlahová stojací lampa PETER Rabalux PETER 005985

Stojací industriální lampa PETER se svou výškou 1525mm oživí nejeden tmavý roh vašeho obýváku. Kovová konstrukce v antické bronzové barvě dodávají lampičce charakteristický vzhled. Vypínač se nachází na kabelu. Žárovka není součástí balení.

Podlahová stojací lampa ELISETT Rabalux ELISETT 002758

Stojací lampa ELISETT se svou výškou 1580mm oživí nejeden tmavý roh vašeho obýváku. Lampička se vyznačuje svým charakteristickým rustikálním stylem, který vás přímo učaruje. Vypínač se nachází na kabelu. Žárovky nejsou součástí balení.

Podlahová stojací lampa MARVEL Rabalux MARVEL 008078

Stojací lampa MARVEL se svou výškou 1480mm oživí nejeden tmavý roh vašeho obýváku. Kovová bronzová konstrukce spolu s mozaikovým béžovým sklem dodávají lampičce charakteristický vzhled. Vypínač se nachází na kabelu. Žárovka není součástí balení.

Podlahová stojací lampa SOREN Rabalux SOREN 004189

Stojací třínohá lampa SOREN ve skandinávském stylu se svou výškou 1340mm oživí nejeden tmavý roh vašeho obýváku. Dřevěná konstrukce spolu s bílou textilií dodávají lampičce elegantní vzhled. Vypínač se nachází na kabelu. Žárovka není součástí balení.

Podlahová stojací lampa ANASTASIA Rabalux ANASTASIA 002633

Spojení jednoduchého designu a úsporného zdroje s nízkou spotřebou energie spolehlivě oslní každého Vašeho návštěvníka či člena rodiny. Svítidlo je tvořeno z kovu v chromované barvě a spolu s hnědou textilií perfektně doladí každý interiér v moderním stylu. Svítidlo je osazeno paticí E27 pro zdroj o maximálním příkonu 1 x 60W, který není dodáván v balení. Pro úsporu el. energie doporučujeme osadit úspornou LED žárovkou. Krytí IP20 značí vhodnost použití v interiéru.

-->