Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lampicka na nocni stolek

Nalezeno:    3156 produktů

Lampička na noční stolek Brilliant Torana 94411/06, LED, E14, 40 W, černá

1x svítidlo·Otočný a sklopný·Možnost montáže na stěnu Vhodná žárovka není součástí dodávky. Lampa nad noční stolek · Návod k obsluze.

Lampička na noční stolek Brilliant Cage 93434/58, LED, E27, 30 W, stříbrná

Vhodná žárovka není součástí dodávky. Lampa nad noční stolek · Návod k obsluze.

Lampička na noční stolek Brilliant Cage 93434/61, LED, E27, 30 W, bronzová, niklová

Vhodná žárovka není součástí dodávky. Lampa nad noční stolek · Návod k obsluze.

Lampička na noční stolek Brilliant Skirt 94385/15, halogenová žárovka, G9, 18 W, chrom

1x svítidlo·S vypínačem·Flexibilní rameno Vhodnou žárovku prosím spearat zvlášť. Lampa nad noční stolek · Návod k obsluze.

Lampička na noční stolek Brilliant Claire 13247/22, úsporná žárovka, halogenová žárovka, E14, 40 W, šedá

Textilní stínění·Ochrana: IP20·S kabelovým vypínačem Vhodná žárovka není součástí dodávky. Lampa nad noční stolek · Návod k obsluze.

Lampička na noční stolek WOFI Angola 4354.01.64.0500, LED, E14, 40 W, niklová (matná)

1x svítidlo·Flexibilní rameno·S vypínačem Vhodná žárovka není součástí dodávky. Nástěnný reflektor · Návod k obsluze.

Star Wars - Lampička se zvukem - Lightsaber

Lampička na noční stolek v designu populárních Star Wars. Při každém rozsvícení přehraje zvuk tvého oblíbeného hrdiny. Lampička má vyměnitelné baterie.

Star Wars - Lampička se zvukem - The Last Jedi

Lampička na noční stolek v designu populárních Star Wars. Při každém rozsvícení přehraje zvuk tvého oblíbeného hrdiny. Lampička má vyměnitelné baterie.

Noční lampička Chicco Medvídek - modrý

<strong>Medvídek s noční lampičkou Chicco.</strong> <br /> <br />Lampička Medvídek je krásnou dekorací do dětského pokoje. <br />Usnadňuje usínání a pomáhá zmírnit strach ze tmy. <br />Melodie hrají 10 min. <br /> <br />Vhodné pro děti od narození. <br /> <br /><strong>Rozměry medvídka:</strong> cca 10,5 cm x 14 cm x 9 cm. <br /> <br />Baterie: 2 x AAA 1,5 V - nejsou součástí balení.

Noční lampička

Noční lampička na baterii, která se dobíjí pomocí kabelu USB. S časovačem, díky kterému můžete nastavit vypnutí po 15, 30 nebo 60 minutách. Svítí v osmi různých barvách a přepínání mezi barvami je ve 3 variantách, mezi kterými se dá vybírat pomocí funkce touch nebo pomocí ovladače. Spodní část je z ABS a lampa z vyysoce kvalitního, netoxického silikonu bez ftalátů, který je omyvatelný. Měří 9x9x10,5 cm. Pro děti od 12 měsíců.

Noční lampička

Noční lampička na baterii, která se dobíjí pomocí kabelu USB. S časovačem, díky kterému můžete nastavit vypnutí po 15, 30 nebo 60 minutách. Svítí v osmi různých barvách a přepínání mezi barvami je ve 3 variantách, mezi kterými se dá vybírat pomocí funkce touch nebo pomocí ovladače. Spodní část je z ABS a lampa z vyysoce kvalitního, netoxického silikonu bez ftalátů, který je omyvatelný. Měří 10,7x9x14,3 cm. Pro děti od 12 měsíců.

Noční lampička

Noční lampička na baterii, která se dobíjí pomocí kabelu USB. S časovačem, díky kterému můžete nastavit vypnutí po 15, 30 nebo 60 minutách. Svítí v osmi různých barvách a přepínání mezi barvami je ve 3 variantách, mezi kterými se dá vybírat pomocí funkce touch nebo pomocí ovladače. Spodní část je z ABS a lampa z vyysoce kvalitního, netoxického silikonu bez ftalátů, který je omyvatelný. Měří 9,2x10,3x12 cm. Pro děti od 12 měsíců.

Philips LED lampička Varta

svítidlo s 9 x LED režimy: bílé a červené stálé světlo, pomalu a rychle se střídající barvy speciální kroužek na zavěšení lampička na noční stolek vhodné i jako campingová svítilna Technické parametry: 9 x LED - vysoká svítivost 4 režimy svícení a přerušovaného světla originální značková svítilna VARTA napájena 3 x AA (nejsou součástí balení) certifikát CE Záruka 24 měsíců.